Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Вимоги Асамблеї щодо розслідування та висвітлення подій у Бердянську
[ Викачати з сервера (32.0 Kb) ] 29.09.2010, 21:19

  Президентові України 

                                                                              Януковичу В.Ф 

                                                                               Прем’єр – міністру України 

                                                                               Азарову М.Я. 

                                                                    Генеральному прокурору України 

                                                                    Медведько О.І. 

 

Вимоги Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу України щодо адекватного розслідування та інформаційного висвітлення подій у Бердянську 

 

Більшість з нас була вражена останніми подіями щодо перетворення перевірки та вилучення документації на одному з підприємств Бердянська у масову бійку та стрілянину у працівників кількох підприємств.

Конфлікт, у якому брали участь представники "Бердянського райагропромзбуту" та інших підприємств, вимагає на нашу думку зваженого аналізу, публічності, адекватного судового розслідування.

Стався прецедент, який або у вітчизняних умовах набуде масового наслідування зі сторони контролюючих органів, або після масового спротиву зі сторони суспільства так і залишиться несистемним явищем, породженим людським фактором.

Наскільки реалізується виконання наказу у розслідуванні економічних злочинів «любою ціною», ми мали нагоду переконатися «вже сьогодні». Особливо така практика важлива у розрізі прискореного розгляду та прийняття податкового кодексу, де репресивна функція для «злочинного» бізнесу виписується особливо ретельно.

Невже вилучення документації у малого підприємства потребує настільки потужного озброєного загону та блокування при цьому роботи ледь не 20 підприємств?!

Згідно із Законом України "Про міліцію" "у разі неможливості уникнути застосування сили вона не повинна перевищувати міри, необхідної для виконання покладених на міліцію обов'язків і має зводитись до мінімуму можливості завдання шкоди здоров'ю правопорушників та інших громадян". Чи було так у цьому випадку? Очевидно, що ні!

Операція проводилася людьми в масках, які до того ж, за нашою інформацією, не представилися у відповідності до ситуації. Невже підприємець, що має заборгованість з окремих податків у малому бізнесі, є настільки потужним злочинцем, що для спілкування з ним необхідно залучати ледь не загін «Альфа»?!

Ми впевнені, що податкові органи зобов’язані сприяти веденню бізнесу, а не за практикою з радянського минулого виконувати функції відділів боротьби з господарськими злочинами.

Ми є насамперед громадянами однієї держави, а не представниками двох ворогуючих груп – бізнесу і державних установ. Складається враження, що нас спеціально і стрімко наближають саме до такої ситуації з огляду на очікувані протести мільйонів людей у найближчому майбутньому проти знищення спрощеної системи оподаткування.

Ми не маємо права цього допустити.

Ми вимагаємо:

- відкриття кримінальної справи за фактом застосування зброї проти цивільного населення!

- жорсткого контролю з боку правоохоронних органів за перебігом цієї справи!

Ми звертаємося до усіх державних установ, народних депутатів з найголовнішою вимогою: унеможливити практику застосування зброї проти українського народу!

Ми закликаємо журналістів в Україні до виконання свого громадянського обов’язку перед суспільством – забезпечення суспільства повною та об’єктивною інформацією!

29.09.10р. Голова координаційної ради Асамблеї   -   Ігор Запрудський

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 616 | Завантажень: 74 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]