Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Вимагаємо від ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ. Рімма Білоцерківська
27.04.2011, 12:03

Вимагаємо   від ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ  , як гаранта  Конституції  України подати до Верховної ради України  законопроекти  та  використати свій   політичний вплив на  більшість у Верховній раді України  і припинити узурпацію влади в Україні :     

-        шляхом приведення до  норм   ст.3 Конституції України  законодавства України про

 відповідальність  державних органів  за свою діяльність перед людиною ;

шляхом приведення до  норм   

-          ст.3 та 46 Конституції України про виключно державне пенсійне  та соціальне забезпечення   законодавства України   про  державний Пенсійний  фонд України та інші соціальні державні фонди та розмежування  їх   з  не державними Пенсійним фондом   та соціальним  страхуванням  за некомерційними  самоврядними  організаціями ;

-         шляхом приведення  до ст.13 Конституції України норм   ст.25  Земельного кодексу України, яким позбавлено   громадян- жителів міст України, представників Українського народу ,  права власності на  землю  порівняно з  робітниками сільськогосподарських підприємств  ;

"Стаття 13. Конституції України

Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу. Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених цією Конституцією.

Кожний громадянин має право користуватися природними об'єктами права власності народу відповідно до закону.

Власність зобов'язує. Власність не повинна використовуватися на шкоду людині і суспільству.

Держава забезпечує захист прав усіх суб'єктів права власності і господарювання, соціальну спрямованість економіки. Усі суб'єкти права власності рівні перед законом.

Стаття 25.  Земельного кодексу  України

Приватизація земель державних і комунальних сільськогосподарських підприємств, установ та організацій

1. При приватизації земель державних і комунальних сільськогосподарських підприємств, установ та організацій земельні ділянки передаються працівникам цих підприємств, установ та організацій, працівникам державних та комунальних закладів освіти, культури, охорони здоров'я, розташованих на території відповідної ради, а також пенсіонерам з їх числа з визначенням кожному з них земельної частки (паю).

2. Рішення про приватизацію земель державних і комунальних сільськогосподарських підприємств, установ та організацій приймають органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування відповідно до їх повноважень за клопотанням працівників цих підприємств, установ та організацій.

3. Землі у приватну власність особам, зазначеним у частині першій цієї статті, передаються безоплатно.

4. Площа земель, що передаються у приватну власність, становить різницю між загальною площею земель, що перебували у постійному користуванні сільськогосподарських підприємств, установ та організацій, і площею земель, які залишаються у державній чи комунальній власності (лісогосподарське призначення, водний фонд, резервний фонд).

5. Особи, зазначені у частині першій цієї статті, мають гарантоване право одержати свою земельну частку (пай), виділену в натурі (на місцевості).

6. При обчисленні розміру земельної частки (паю) враховуються сільськогосподарські угіддя, які перебували у постійному користуванні державних та комунальних сільськогосподарських підприємств, установ та організацій, за винятком земель, що залишаються у державній та комунальній власності. Загальний розмір обчисленої для приватизації площі сільськогосподарських угідь поділяється на загальну кількість осіб, зазначених у частині першій цієї статті.

7. Вартість і розміри в умовних кадастрових гектарах земельних часток (паїв) працівників відповідних підприємств, установ і організацій та пенсіонерів з їх числа є рівними.

Розміри земельних ділянок, що виділяються для працівників державних та комунальних закладів, підприємств і організацій культури, освіти та охорони здоров'я та пенсіонерів з їх числа, які проживають у сільській місцевості або селищах міського типу, не можуть перевищувати норм безоплатної передачі земельних ділянок громадянам, встановлених законом для ведення особистого селянського господарства.

8. Внутрігосподарські шляхи, господарські двори, полезахисні лісосмуги та інші захисні насадження, гідротехнічні споруди, водойми тощо можуть бути відповідно до цього Кодексу передані у власність громадян, сільськогосподарських підприємств, установ та організацій, що створені колишніми працівниками державних і комунальних сільськогосподарських підприємств, установ та організацій.

9. Органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування у процесі приватизації створюють резервний фонд земель за погодженням його місця розташування з особами, зазначеними в частині першій цієї статті у розмірі до 15 відсотків площі усіх сільськогосподарських угідь, які були у постійному користуванні відповідних підприємств, установ та організацій.

10. Резервний фонд земель перебуває у державній або комунальній власності і призначається для подальшого перерозподілу та використання за цільовим призначенням”.

-        шляхом приведення у відповідність  до ст. 99 Конституції України  про  грошову одиницю в  Україні-  гривню , законодавства про  надання банківських  кредитів громадянам України;

-        шляхом приведення  до норм  ст. 5 , 6 та 69 Конституції України  про виборність представників судової гілки влади України народом України  законодавства України яким було позбавлено  єдине джерело влади -народ права обирати суддів ;

-        шляхом приведення  норм  виборчого  законодавства України , а саме : ЗУ « Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», ЗУ " Про вибори народних депутатів України” та ЗУ "Про вибори Президента України” до норм  ст. 38  Конституції України, щодо     права вільно  обирати та  бути обраним до органів  державної влади та органів місцевого самоврядування .

    У протилежному випадку  вимагаємо відставки Президента України та Верховної ради України, як політично не спроможних  створити цивілізовані умови ,для своїх роботодавців — народу України.

Рімма   Білоцерківська , голова ГО "Правовй простір " м.Сєвєродонецька

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 835 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 1
1 Анатолій Буднік - Асоціація мешканців гуртожитків України  
0
Повінстю підтримую зміни та доповнення до існуючих законів і лише добвлю що потрібно передбачити кримінальну відповідальність за не виконання Конституції України. З повагою Анатолій Буднік - президент ВОГ "Асоціація мешканців гуртожитків України" (067-834-10-53)

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]