Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Віктор Михайловський. Сповідь постраждалого фермера
04.11.2011, 21:39

Картинка 26 из 65596

 

Шановні товариші, співгромадяни, колеги-селяни! Хочу розповісти історію про те, як на мене нахрапом «наїхали» можновладці Татарбунарського району, нахабно забрали мій комбайн і вивезли у невідомому напрямку. Сучасною мовою це називають «рейдерське захоплення» чужого майна. Мало того, на мене ж і кримінальну справу завели, ніби то це я шахрайським шляхом заволодів комбайном, який я склав власноручно!

Скажіть, будь ласка, як у нашій країні Україні можна займатися сільським господарством, якщо фермера-одноосібника обкладають з усіх сторін, як вовка червоними прапорцями? Мало того, що податки непідйомні, землю у простих людей зараз хотять знову відібрати, сільськогосподарська техніка коштує більше, ніж уся моя садиба, ще й ділки-шахраї від цього мають неабиякий зиск. А потім держава продовжує на подібних справах гроші заробляти.  

Але про все хочу розповісти з самого початку. В 2009 році я придбав комбайн. Усно домовилися з поставщиками, і комбайн привезли трейлером на моє поле. Цим комбайном з мого поля в рахунок авансового платежу було зібрано 32 тони ячменю. Це зерно і ще 40 тис. гривень (тобто, половину заявленої вартості комбайна) забрали представники фірми. Ніякі документи  не оформлялися. Чому я був такий довірливий? Бо мені терміново потрібен був комбайн для збирання врожаю! Але після того, як ті люди з грошима і зерном поїхали, комбайн виявився непридатним для подальшого використання. Мені продали купу металобрухту! Довелося його повністю переобладнувати. Я звернувся в центр технічного огляду транспортних засобів, щоб компетентні люди визначили дефекти і склали дефектовочний акт. Після того, як я повністю переобладнав комбайн, довелося його легалізувати, бо насувалися жнива 2010 року. Зважаючи на ту обставину, що більше половини суми я за комбайн вже виплатив, та ще більше вклав у придбання механізмів, апаратури та запчастин для цього комбінованого засобу виробництва, я зважив за необхідне оформити на нього право власності. Суд задовольнив мій позов визнати право власності на новостворене майно. В рішенні суду, зокрема, повідомляється, що позивач «вирішив придбати комбайн для збирання врожаю зернових, але за відсутністю необхідних коштів змушений був зібрати його з технічних вузлів та частин, які купляв у знайомих людей та виготовляв власноручно. В результаті своєї праці та коштів він зібрав комбайн для збирання зернових культур, який повністю відповідає всім нормам та технічним характеристикам». За мною в судовому порядку було визнано право власності, і це рішення ніхто не оскаржував.

Якби я знав, ЩО мені доведеться пережити, я б навіть і не звязувався з тими шахраями, які привезли мені старезний, 1967 року випуску іноземний комбайн, нелегально завезений на територію України. Цей комбайн ще не встиг окупити себе, як до мене зявляються люди і вимагають погасити заборгованість. Але ж ми домовлялися, що другу половину вартості я відшкодую після того, як зароблю хоч трохи грошей. А замість того, щоб заробляти, я ще більше вклав коштів, практично створив інший агрегат, і оформив правовстановлюючі документи, бо хотів все зробити по закону! Моя біда, а не вина полягає в тому, що нинішні закони так стрімко змінюються, що їх не те, що виконувати, а й навіть прочитувати немає змоги, бо селянин не читанням законів займається, а тяжко працює на землі і біля техніки. Хіба ж це справедливо, коли зненацька до тебе додому заходять міліціонери, роблять обшук, забирають документи і при цьому навіть не дають ознайомитися зі скаргою на мене! Не отримав я і акт обшуку. А потім приїхав кран, зачепив мого комбайна, погрузив на платформу, і мою власність вивезли у невідомому напрямку! А потім на мене завели кримінальну справу, викликали в район до слідчого, який допитував мене за відсутності адвоката. Далеко не кожен приватний землевласник може дозволити собі таку розкіш, як утримування штатного юриста. Дай Боже, хоча б встигати утримувати землю, доглядати за нею, своєчасно сіяти, обробляти і врожай збирати. І тут – така біда! Приїхали, зробили в хаті обшук, забрали всі оригінальні документи, які стосувалися мого комбайну, дали постанову про порушення проти мене кримінальної справи, підігнали кран і забрали у мене комбайн. І на сьогоднішній день шахрайство вже приписують мені! Я навіть не знаю, до кого вже звертатися, де шукати справедливості? І де шукати мій комбайн? У мене є відомості, що комбайн знаходиться вже за межами району, хоча як речовий доказ мав би зберігатися на місцевому штрафмайданчику».

Про цю біду я розповідаю для того, щоб попередити:

Люди! Пильнуйте! Подібні історії відбуваються зараз по всій Україні, і стосуються не окремо взятого фермера – злочинні дії нинішньої влади стосуються кожного українця! Ми маємо всі гуртом стати на захист наших законних прав. Якщо необхідно – прийти разом до будинку, де відбувається неправедний суд, встати на захист одного фермера, щоб вберегти від свавілля тисячі земляків. Бо сьогодні забрали комбайн, завтра віднімуть землю, а післязавтра змусять батрачити на власній землі на якогось шахрая.

 

В. А. Михайловський

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 823 | Завантажень: 0 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
2 Тетяна Николаев  
0
Виктор, и еще одно ОЧЕНЬ существенное замечание! Вы настолько трусите, что во всей своей "исповеди" побоялись назвать имена и названия тех, кто вас обокрал! Так снова напрашивается вопрос. Кто же вам доктор?

1 Тетяна Николаев  
0
Вельмиповажний пане Вікторе! Подібні історії відбувалися і будуть відбуватися до тих пір, поки хтось буде економити на фахівцях! Ви у свій час замість того, щоби звернутися до юриста або хоча би до грамотного бухгалетра з питанням про таку "оборутку", пожалкували грошей на спеціаліста. Тепер ви пишете про свої негаразди, звинувачуючи шахраїв. Так, то шахраї, бо вони пішли на цю оборутку маючи далекі плани, але як зветеся ви? І хто вам лікар?

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]