Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Відкритий лист Всеукраїнського обєднання учасників ВВВ
01.06.2010, 20:58

ВСЕУКРАЇНСЬКЕ  ОБ’ЄДНАННЯ ВЕТЕРАНІВ  /ВОВ/,

VOVКИЇВСЬКЕ  МІСЬКЕ  ВІДДІЛЕННЯ /КМВ /  01033, Київ, Саксаганського, 64-а.

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ ВЛАДИ.

Ми, учасники протестної акції   1 червня 2010 року під стінами  районної прокуратури і  управління міліції Шевченківського району, звертаємось  до керівництва сучасної влади і персонально до Президента України В.Ф.Януковича:

нещодавно у відповідь на акції захисників  руйнаторів пам’ятників  злочинного більшовизму  на підставі Указу Президента  органи міліції прямо заявляли:  зачекайте,  прийде до влади Янукович, ми будемо розстрілювати вас! Ось як нащадки гестапівсько- енкавдистських методів придушення суспільства  готувались до генерального штурму.

Шановний  Президенте України, якщо Ви не бажаєте ототожнення себе і своєї влади з кримінальним світом, негайно  звільніть із посад керівника  міліції  Мірошниченка,  майора Мацька – фальсифікатора справи  по зриву меморіальної дошки,   прокурора  Шевченківського району Нечипоренка, яка заплямували себе  убивством студента шляхом постійного сприяння  розв’язання рук кримінальним елементам у правоохоронному  середовищі: ці керівники знущаються із українського законодавства, беручи під захист тих, хто сприяє розгулу насильства і   порушення  Конституції:

Вони «не бачать» злочинів у зриву будівництва офісного приміщення по Бульвару Шевченка,36, яке провадив американський підприємець Юджин Лака, за документами якого попередній  Кабінет  Міністрів передав справу до прокуратури; вони блокують виконання рішень апеляційного суду м. Києва про відкриття  кримінальної справи  проти проректора КНЕУ, який у порушення постанови Міської ради зірвав меморіальну дошку на честь студента і робітника, які у 1966 році підняли національний прапор УНР над покрівлею тодішнього КНЕУ;  вони «не бачать»  криміналу у  звірячому побитті ветеранів Лісодіда і Тихого, але  тягнуть до буцигарні  Коханівського з друзями за спробу виконати Указ Президента. Далі так продовжуватись не буде! Це заявляємо ми, учасники акції, які закликають  українське студентство: 8 червня у всіх навчальних закладах  з 9 години   провести  двохгодинний страйк проти убивств, які скоюються правоохоронними органами  або злочинними угрупуваннями за сприяння міліції і прокуратури.

17 червня в день відкриття судового процесу над  руйнивниками пам’ятників більшовизму по всій Україні буде оголошена акція протесту з одночасним скиданням пам’ятників більшовизму – організаторам  повалення законної влади УНР та  насадження  злочинного тоталітарного режиму -  призвідців  голодоморів та масових убивств.

Ми пропонуємо владі і Вам, шановний пане Президенте, виділити кошти з бюджету для створення громадського комітету  у спеціально наданому приміщенні за наглядом прав людини в Україні, який  буде сприяти владі у дотриманні законодавства і охорони прав людини, якщо Ви і Ваша влада в цьому зацікавлені. Цей комітет  повинен дістати повноваження на всебічну перевірку дії органів   міліції і судів у частині дотримання законів та прав людини. Ветерани, котрі підготували цей лист, -  разом  з головою Печерського відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів   Олесем Грибом  - готові надати  студентству і згаданому комітету  кожні півроку актовий зал палацу ветеранів для  слухання  про  діяльності органів правопорядку. Комітет має бути всеукраїнським,  незалежним, захищеним  від тиску чиновників, на озброєнні якого має бути надана Вами,  пане Президенте, необхідна знімальна та комп’ютерна техніка. Перші Ваші сто днів президентства мають бути ознаменовані не лише убивством студента, але і державними заходами сприянню громадськості в охороні  людських прав.

Під цим листом – пам’яткою поставили підписи учасники неполітичної  акції протесту:

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 707 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]