Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Відкритий лист (Сокращенный) Голови Української Спілки ветеранів Афганістану Сергія Червонописького
29.10.2011, 01:24
Відкритий лист
(Сокращенный)
Голови Української Спілки ветеранів Афганістану
Сергія Червонописького 
Дорогі бойові побратими, шановні співвітчизники!.......

З огляду на цілий ряд подій останнього часу, що стосуються «афганської» теми, та різного трактування їх багатьма зацікавленими особами, бачу нагальну потребу виступити з цим відкритим листом, та внести повну ясність і визначеність в це питання. 
..........
Так, як ми зробили це 20-го вересня 2011 року під стінами Верховної Ради. Саме завдяки скоординованим спільним діям Української Спілки ветеранів Афганістану, разом з іншими організаціями-учасниками акції 20 вересня, пресловутий Законопроект 9127, який завдавав нищівного удару по 16-ти соціально незахищеним категоріям - був знятий з голосування.
Ми змусили владу нас почути, та зупинили беззаконня, яке чинилось. Під час акції, як уже повідомлялось раніше, було домовлено про створення спільної робочої групи до якої, на добровільних засадах, ввійшли представники усіх організацій-учасників акції - з одного боку, та представників Кабінету Міністрів України на чолі з Віце-прем’єр-міністром Сергієм Тигіпко - з іншого боку.
Створення спільної робочої групи було логічним продовженням нашої протестної акції, і метою участі УСВА в цій робочій групі було одне завдання: остаточно досягнути поставлених на акції цілей, уже в форматі переговорів, та під час кінцевого голосування з цього питання в Верховній Раді. 
Під час дуже непростих переговорів, нам вдалось не тільки відстояти усі соціальні гарантії усіх, підкреслюю, усіх 16-ти категорій, і досягнути того, що Кабінет Міністрів, та Верховна Рада не будуть ініціювати змін до соціальних Законів, а й добитись значного збільшення державного забезпечення для інвалідів та сімей загиблих і померлих учасників бойових дій у порівнянні з усіма попередніми роками. Що і було зафіксовано в підсумковому документі переговорів, спільному Меморандумі, який був підписаний між Кабінетом Міністрів та Українською Спілкою ветеранів Афганістану.

........
Будучи послідовною в своїх діях, та відповідальною перед усіма, чиї інтереси та права покликана захищати, Українська Спілка ветеранів Афганістану не могла собі дозволити діяти таким же, безвідповідальним способом. Адже, немає жодних сумнівів, якби УСВА поступила таким же чином і вийшла з переговорного процесу, також змінивши соціальні вимоги на політичні - Законопроект 9127 уже був би проголосований Верховною Радою в початковому вигляді і життєво необхідного соціального забезпечення були б позбавлені усі 16 (!) категорій серед яких, як уже зазначалось, інваліди, сім’ї загиблих, ветерани, чорнобильці!
Українська Спілка ветеранів Афганістану не могла цього допустити і не допустить ніколи!
УСВА має серйозні претензії до діяльності сьогоднішньої Верховної Ради України. Разом з тим, ми не бачимо жодного сенсу у витрачанні зусиль і часу на вимоги її дострокового розпуску. В нинішніх умовах, на нашу думку, це або політична неадекватність, або план «чергових бажаючих» погрітись в депутатських кріслах, замість сьогоднішніх депутатів, без будь якої користі для народу!
Не буду розкривати всю недоцільність подібного дострокового розпуску ВР за рік (!) до чергових, законних виборів, зроблю лише два зауваження: 
1) У разі дострокового розпуску ВР ми будемо обирати черговий склад парламенту, за тим же, суперечливим законодавством, яке є сьогодні, бо прийняти інше, або хоч якось його покращити, не буде кому;
2) У депутатські крісла всядуться, в основному, ті ж, хто зараз там сидить, можливо, плюс кілька найактивніших «розгонювачів» цього складу, але усі будуть займатись тим же чим і зараз, «дерибаном», бо жодним чином не зміниться якісний склад ВР! І це безперечно!
По суті, це буде лише «випусканням пару», та черговим ходінням по колу. Українська Спілка ветеранів Афганістану не збирається своєю участю освячувати подібні політичні ігрища!
'........

Наголошую ще раз, Українська Спілка ветеранів Афганістану, не залежно від будь яких обставин, буде діяти за своїм планом! Не гаслами та криками, а реально і системно й надалі захищатиме життєві інтереси усіх хто потребує нашого захисту. 
Ми це робили, робимо, і будемо робити, не дивлячись на будь яку критику, нападки, спроби дискредитації, чи спроби втягнути нас в чиїсь політичні ігрища!
Нічого з цього не вийде! Ми не політичні «гастролери», які з’являються і зникають в залежності від політичної кон'юнктури і бажання «погрітись» на афганській темі. Ми прийшли давно, всерйоз і надовго!

РАЗОМ МИ СИЛА!

Голова Спілки ветеранів Афганістану

генерал-майор Сергій Червонописький

19.10.2011 р.
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 747 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Сергей Николаев  
0
В то время, как ветераны-афганцы штурмуют Верховную Раду, Предприятие "Инафган" Харьковской городской общественной организации по соцзащите инвалидов Афганистана "Ветафган" занимается рейдерским захватом гаражного кооператива «Простор» в г. Харькове, видимо за счет простых украинцев, решив восполнить, возможно потерянные льготы.

В настоящее время члены кооператива, доведенные до отчаяния, готовы к проведению различных массовых акций протеста по недопущению рейдерского захвата гаражного кооператива «Простор» при поддержке властей г.Харькова.

Обращаемся ко всем гражданам Украины, Президенту Украины, Народным депутатам, Общественным организациям, журналистам!!!!!

Помогите отстоять законные права более 1500 жителей г.Харькова

По поручению членов ОК ГК «ПРОСТОР»
Председатель ОК ГК «ПРОСТОР» Безродный В.М.
Тел. для связи (050)343 38 49
(067)868 68 04

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]