Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Відкритий лист Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу України з питання захисту вільного мовлення в Україні
13.12.2010, 01:07

Відкритий лист

Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу України

з питання захисту вільного мовлення в Україні

 

14 грудня о 15:00 відбудеться засідання Вищого адміністративного суду України за касаційними скаргами ТВі, "5 каналу" та СТБ.

Ціна питання – доля ефірного мовлення трьох каналів.

Важливо, що українська влада жодним чином не відреагувала на резолюцію ПАРЄ "Функціонування демократичних інституцій в Україні" та резолюцію Європейського парламенту щодо ситуації в Україні від 25 листопада 2010 року. Жодним чином не відреагувала ні на звернення Асамблеї з даного питання, зроблене кілька місяців раніше, ні на вимоги інших громадських організацій.

Це класична ознака того, як представники чинної влади, декларуючи на словах одне, роблять абсолютно інше.

Зазначимо, що, як повідомляють представники самих каналів, в разі, якщо рішення суду вступить в дію, без них залишаться десятки міст в Україні.

Як показав Майдан 2010 року та наші попередні акції, позбавлені від початку і майже до завершальної стадії уваги центральних ЗМІ, наступ на інформаційний простір в Україні ведеться цілеспрямовано та планомірно.

Наші акції спротиву щодо податкового кодексу та інших законопроектів замовчувалися. Кількість протестуючих применшувалась в рази, перекручувались та подавались в невигідному світлі наші вимоги.

Лише наявність в Україні журналістської професійної етики та залишків свободи слова у телевізійному ефірі дозволила підприємницькому спротиву прорвати інформаційну блокаду.

Рішення Окружного адмінсуду Києва, що позбавляє зазначені канали частот мовлення, за умови його втілення у життя призведе до монополізації ринку телевізійного мовлення. Ці процеси аналогічні знищенню малого і середнього бізнесу чи малих банків та є основою політики всезагального поглинання бізнес – середовища олігархічними кланами.

Ми вважаємо, що незаангажований підхід до інформаційної політики каналу є лакмусовим папірцем демократичності держави. 

Ми вимагаємо справедливого судочинства без втручання третіх сторін, якщо це ще можливо у державі Україна?!

Ми вимагаємо дотримання цінностей демократичної держави та збереження конституційних прав її громадян.

Асамблея ГО МСБ України

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 581 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]