Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Відкрите звернення про висловлення недовіри Президенту України, Кабінету Міністрів, Верховній Раді
[ Викачати з сервера (47.0 Kb) ] 23.10.2010, 23:50

                                   Президенту України

                                                                      01220, м. Київ, вул. Банкова, 11

                                                                     Кабінету  Міністрів  України

                                                                                     01008, м. Київ, вул. ГрушевськогоД2/2         

                                                                     Верховній  раді  України

                                                                     01008, м.Київ, вул. Грушевського ,5         

Відкрите звернення про висловлення недовіри до глави держави Президенту України, до вищого органу виконавчої влади Кабінету Міністрів України, до органу законодавчої влади Верховної ради України.

За останні місяці в нашій державі відбуваються дуже насичені та стрімкі  події в області законотворчої діяльності та відповідно цілої ланки прийнятих Верховною Радою законів та змін до законів, а саме Закону України «Про збір та облік єдиного соціального внеску» №2464 від 08.07,2010р, Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», Податкового кодексу України.

Оскільки громадська думка при прийнятті деяких законів не турбує органи державної влади, а  соціально - економічні нововведення стосуватимуться усіх громадян України,  висловлюємо свої думки з цього приводу у цьому зверненні.   Проект Податкового кодексу  зводить нанівець усі переваги спрощеної системи оподаткування і наближає її до загальної системи оподаткування. Фактично - це недотримання вимог ст.22 Конституції України і як наслідок порушуються конституційні права громадян -  ст.ст.21,24,42,48 Конституції України. Це зачіпає  конституційні права і інтереси понад 3 млн. осіб - підприємців України.

Запропоновані зміни в Податковому Кодексі обмежують спрощенців по видам діяльності, обігу, чисельності, зростання розміру податку до 600-1000-15000грн./міс, примушує мати не менше 3-х замовників; обмежує юридичні особи – підприємства в комерційних зв’язках зі спрощенцями:- в віднесенні податкових затрат на собівартість і праві на податковий кредит з ПДВ. Тобто фізичні особи підприємці, будуть виглядати як «ізгої», з подальшим знищенням спрощенців, як – «класу».

   Замість того щоб сумісними зусиллями всіх органів державної влади та підприємницьких спілок прийти до чіткого та спрямованого плану подолання економічної та соціальної кризи в країні, ми являємось свідками узгодженої та цинічної руйнації національної економіки методами безглуздого управління та адміністрування, що неминуче призведе до соціального колапсу в країні.

Перекладення ярма зовнішніх зобов'язань з власників олігархічних кланів та їх підприємств на плечі малого та середнього бізнесу і самозайнятих осіб є неприйнятним. За всю історію незалежності України мале підприємництво не мало ані державної підтримки, ані розуміння у чиновників, навпаки з кожним роком створюються все нові перешкоди для ведення людиною власного бізнесу. Фіскальний тиск на малий та середній бізнес наближується до свого апогею. Це вже  підтверджується масовою здачею суб'єктами підприємницької діяльності фізичними особами свідоцтв про сплату єдиного податку по всій країні. Невже державі потрібна мільйонна армія безробітних та безпорадних людей які не можуть своєю власною працею прокормити свої сім'ї. Впевнені що ні, але без сумніву ясно одне - ці дії Уряду направлені на примусове доведення людей до власних боргів а їх бізнесу до банкруцтв. Оскільки боржниками та жебраками завжди легше керувати ані ж незалежними та розвинутими у всіх напрямках людьми . І таким чином створити умови для управління мільйонного керованого стада безвільних рабів, котрі повинні витрачати енергію всього свого життя тільки для задоволення потреб ненажерливої олігархічної купки бізнесової, партійної та адмініструючої еліти.

В умовах неспроможності малого та середньго бізнесу справлятись зі своїми обов'язками перед бюджетами та цільвими фондами, неминуче призведе до тіньвого обігу товарів та послуг. Що стане чудовим підґрунтям для подальшого процвітання в геометричній прогресії корупції у вигляді поборів та хабарів органів державної влади всіх рівнів, правоохоронних органів та органів прокуратури.

З нашої точки зору таке некомпетентне та безглузде управління нашою державою є НЕПРИПУСТИМИМ!

З огляду на вищезазначене, висловлюємо недовіру урядові та особисто Прем'єр-міністру

Азарову М.Я. та вимагаємо відставку уряду в повному складі.

Причина недовіри:

1)   УЗУРПАЦІЯ ВЛАДИ, тобто тотальне порушення Конституційних норм та принципів, а також законодавства України ;

2)   Методи економічної політики, які спрямовані на свідоме утискання малого та середнього підприємництва, що проявилася в процесі всенародного обговорення проекту Податкового кодексу, схвалення якого призвело до масового скорочення кількості суб'єктів підприємницької діяльності фізичних осіб як само зайнятих громадян, які є суспільно необхідною ланкою для соціального та економічного розвитку держави.

3} Порушення принципу економічно обґрунтованого податкового навантаження в ухваленому Податковому кодексі на суб'єктів господарювання суб'єктів підприємницької діяльності фізичних осіб в умовах економічної кризи.

4)   Порушення у дотриманні принципу соціальної справедливості та конституційних гарантій прав громадян при оподаткуванні їх доходів. Безглузде розширення повноважень фіскальних органів у якості податкової інспекції.

5)   Спрямоване придушення ділової активності суб'єктів господарювання та розвитку малого та середнього підприємництва і на цій основі зниження ефективності суспільного виробництва та його соціальної спрямованості.

Відкликаємо свої голоси та висловлюємо недовіру до Верховної Ради України

Причина недовіри:

1)   УЗУРПАЦІЯ ВЛАДИ , тобто тотальне порушення Конституційних норм та принципів, а також законодавства України ;

2) незаконні дії як суб'єкта владних повноважень Верховної ради України по прийняттю до реєстрацію 15.06.2010р. за вх.№6525. Проекту Закону України «Про збір та облік єдиного соціального внеску» з порушенням пп.1.та2 п 1 ст.25 ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»;

3)   бездіяльність, яка виразилась у не виконанні своїх повноважень по відмові у прийнятті на реєстрацію законопроекту,

 а) Проекту Закону «Про збір та облік єдиного соціального внеску» згідно із п.1 ст.92 «Регламенту Верховної Ради України» 15.06.2010р. за вхідним №6525 Верховної ради України.

б)  «Проекту Податкового кодексу України» , який було зареєстровано за №6509 від 15.06.2010р   п порушення  п.1 ст.92 ЗУ «Регламенту Верховної Ради України»   яким  встановлено ,що « У прийнятті на реєстрацію законопроекту, проекту іншого акта має бути відмовлено у разі, якщо він поданий з порушенням вимог статей 90, 91 цього Регламенту, а також якщо законопроект є альтернативним і вноситься з порушенням строків, визначених цим Регламентом»  з огляду  на те ,що  Проект  поданий з порушенням вимог п.1ст 90 Регламенту ЗУ «Регламенту Верховної Ради України»;

3) бездіяльність, яка виразилась у не виконанні своїх повноважень  про  зазначення у базі даних законопроектів електронної комп'ютерної мережвеб-сайті Верховної Ради http://portal.rada.gov.ua/  про  відхилення 08.07.2010р. законопроекту  Податкового кодексу  №6509  від 15.06.2010р. у відповідності до п.2 ст.107 ЗУ «Про  Регламент Верховної ради України».

 

Відкликаємо свої голоси, висловлюємо недовіру Президенту України В.Ф. Януковичу та вимагаємо його відставку.

Причина недовіри:

1)  УЗУРПАЦІЯ ВЛАДИ, тобто тотальне порушення Конституційних норм та принципів, а також законодавства України ;

2)   Роз'єднання інтересів між державними органами влади та суспільством, у якості територіальних громад , суб'єктів підприємницької діяльності фізичних осіб і громадян України;

3)   Спрямована та узгоджена політика Уряду, Президента України та Верховної Ради України на свідоме знищення середнього та малого бізнесу і відповідно само зайнятих громадян України;

4)   Політика спрямована на примусове збільшення зовнішнього боргу держави який дорівнює майже 40 відсотків від валового внутрішнього продукту. Цей факт ставить під сумнів економічну та соціальну незалежність країни від іноземного капіталу, на пряму загрожує національній безпеці України та її суверенітету вже в найближчому майбутньому.

Розроблене підпиємцями м.Рубіжного Луганської області, Затверджене Асамблеєю ГО МСБ України 20.10.2010р.        

 

Додаток: Оригінали підписів громадян України.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 1009 | Завантажень: 157 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]