Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Василь Любарець Країна про яку ми мріємо
[ Викачати з сервера (39.0 Kb) ] 14.06.2022, 12:16

Василь Любарець: «Надсилаю тези моєї презентації: «КРАЇНА ПРО ЯКУ МИ МРІЄМО».

 

1. КОНЦЕПЦІЯ ВІДКРИТОЇ  і справедливої політико-економічної системи взаємовідносин 21-го століття, яка спрямована на людину і сім’ю, яку можливо побудувати в інформаційну еру і, яку маємо побудувати в Україні, чим реалізувати споконвічні прагнення Українства до свободи, справедливості і щастя – «ПАНУВАТИ не над КИМОСЬ, а на СВОЇЙ ЗЕМЛІ» :

а). Політична система, яку вимагає час. Індикатор – організація органів Установчої (народної) гілки влади на всіх рівнях (КУ. Ст.5);

б). Сучасна економічна система. Індикатор – природна власність та її частка за кожним громадянином в Національній Коморі (КУ. Ст.13)

Cправедливість (justice – юстиція) – це отримання людиною вдоволення її матеріальних, інтелектуальних, культурних і духовних потреб у відповідності з принесеним нею за це внеском у вигляді духовних, інтелектуальних та фізичних зусиль, часу або матеріального внеску.

Щастя – це задоволення духовних, почуттєвих, інтелектуальних і матеріальних потреб людини, при справедливій і максимальній узгодженості внутрішнього стану і зовнішніх обставин та відсутності негативної домінації.

Свідченням щастя є щира посмішка на обличчі.

 

2. ПОТОЧНА ГОДИНА або ДІАГНОЗ.

В українському суспільстві об'єктивно існує 4-ри ДАННОСТІ або ВИКЛИКИ:

1. Величезний запит на СПРАВЕДЛИВІСТЬ;

2. Величезний рівень КОРУПЦІЇ (БЕЗДУХОВНОСТІ), яка породжує і живить НЕДОВІРУ;

3. Всі депутати і держслужбовці, чиновники і лідери політичних сил та суспільної думки «б’ють себе в груди і рвуть сорочку на них», чим ДЕКЛАРУЮТЬ НАМІРИ покласти за Україну, навіть, життя;

4. Ці ж люди, волаючи як вони ПЕЧУТЬСЯ за Україну і її народ, в той же час ПРОДАЮТЬ її оптом і в роздріб на захід і на схід, а по суті, ЗНИЩУЮТЬ державу і її народ під «дахом» КОРОНА-ВІРУСУ через гібридну війну за українську землю (земля - основна ознака СУВЕРЕНІТЕТУ –  той хто володіє землею визначає «ПРАВИЛА ЖИТТЯ на НІЙ») і надра, доведення людей до матеріального зубожіння та виштовхування шукати кращої долі за кордоном.

Ситуація загострюється тим що СВІТОВІ ЛИХВАРІ (ФІНАНСОВА ВЕРХІВКА), які тримають на короткому грошовому ланцюжку президентів чи уряди всіх країн, зокрема, Московії і України, вже використала каденцію Президента Зеленського, як одноразове іздєліє, для продажу землі (всю історію людства земля – основа СУВЕРЕНІТЕТУ – бралася або КРОВ'Ю, тобто війною, або ВИКУПОМ).

На часі мета ЛИХВАРІВ спровокувати внутрішнє протистояння і з допомогою Путіна («Україна то не держава») розірвати Україну на шматки.

 

3. ЩО РОБИТИ ?!

СПРАВЕДЛИВО ВИРІШИТИ на користь ГРОМАДЯНИНА, Господаря (КУ, Ст.5) і Власника (КУ, Ст.13,14) свого життя і гідності, Богом даної землі і органів влади цих 4-х ДАННОСТЕЙ-ВИКЛИКІВ, що відкриває Україні шлях в напрямку ВІДНОВЛЕННЯ, РОЗВИТКУ, ПРОГРЕСУ і ПРОЦВІТАННЯ.

Перший крок на цьому шляху ХАРТІЯ СПРАВЕДЛИВОСТІ (Див http://www.seredniy-klas.org/load/vasil_ljubarec_khartija_spravedlivosti/1-1-0-2933 ), яка стоїть на 4-х «КИТАХ»:

1. НАЦІОНАЛЬНІЙ ІДЕЇ –  «ПАНУВАТИ не над КИМОСЬ, а на СВОЇЙ ЗЕМЛІ»;

2.  АКСІОМІ, що яке завгодно питання залишається не вирішеним до тих пір поки не буде вирішене СПРАВЕДЛИВО;

3. ОБ'ЄКТИВНІЙ ВИМОЗІ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ДОБИ нової політико-економічної системи взаємовідносин в спільноті – ВІЧОВОЇ (ВІЧЕ – загальні збори громади – в найближчому майбутньому on line) ПРЯМОГО НАРОДОВЛАДДЯ з новоорганізованою окремою УСТАНОВЧОЮ ГІЛКОЮ ВЛАДИ (в якої право ВЕТО), і яка координує існуючі гілки обслуговуючої влади, а саме, Законодавчу, Виконавчу і Судову.

Тобто, система має бути не З-МІНЕНА, а ЗА-МІ-НЕ-НА;

4. АКСІОМІ, що СИСТЕМУ можна ЗАМІНИТИ тільки ІНШОЮ СИСТЕМОЮ.

 

4. ВІДНОВЛЕННЯ – УВАГА!!!

Процес ВІДНОВЛЕННЯ – це шлях, який ОБ’ЄДНУЮЄ суспільство на СПРАВЕДЛИВОСТІ – природній потребі людської совісті. І в той же час ВИКРИВАЄ тих, хто паразитує на несправедливій існуючій системі, і хто НЕ БАЖАЄ ВІДМОВИТИСЯ від неї в майбутньому!

1. УСВІДОМЛЕННЯ того, що в індустріальну добу (1991-й рік, коли Україна отримала незалежність) в ПРИНЦИПІ і ОБ'ЄКТИВНО було НЕ МОЖЛИВО організувати СПРАВЕДЛИВУ політико-економічну систему.

ЧОМУ?

Тому, що СПРАВЕДЛИВІСТЬ вимагає ТОТАЛЬНОЇ ПРОЗОРОСТІ всіх соціальних взаємовідносин, а технічних можливостей (засоби, об'єми, швидкість і рівень розповсюдження інформації) для цього ОБ'ЄКТИВНО не було!

Зараз же за вікном ДОБА ІНФОРМАЦІЙНА, яка, ВПЕРШЕ в ІСТОРІЇ ЛЮДСТВА, НАДАЄ такі можливості!!!

А якщо можливість Є, то  ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СВІДОМИХ ГРОМАДЯН її використати!

2. ВИЗНАННЯ всією українською громадою, що статки, генеровані на законах несправедливої політико-економічної системи взаємовідносин, Є  АПРИОРІ  НІКЧЕМНИМИ(!), і що МАЄМО ЗА-МІ-НИ-ТИ СИСТЕМУ !!!

3. КОМПЕНСАЦІЯ ЗБИТКІВ, які нанесені кожному громадянину України несправедливою системою в спосіб організації НАЦІОНАЛЬНОЇ КОМОРИ, НАРОДНО- КООПЕРАТИВНОЇ  ЕКОНОМІКИ та ПРИРОДНОЇ форми власності, як основної).

4. ЗОБОВ'ЯЗАННЯ (Обітниця Гідності) в подальшому дотримуватись Кодексу Гідності і бути готовим відповідати за не дотримання свого ж слова.

 

6. СІЛЬ ХАРТІЇ

ЦІННІСТЬ або СІЛЬ ХАРТІЇ в тому, що  її усвідомленням, визнанням і реалізацією українське суспільство одним мирним і право-конституційним рухом приходить до того, що:

1. «Полова» сама відділяється від «жита» – викривається лицемірство і цинізм лідерів політичних сил і державних службовців, які «б’ють себе в груди» і волають як вони ПЕЧУТЬСЯ за Україну і її народ, а в той же час ЗНИЩУЮТЬ державу і її народ під «дахом» КОРОНА-ВІРУСУ через гібридну війну за українську землю і надра, доведення людей до матеріального зубожіння та виштовхування шукати кращої долі за кордоном.

2. Знищуються витоки корупції, а значить, і народжена нею війна (концентрована корупція) – лікується хвороба тотальної НЕДОВІРИ, яка є слідством тотальної КОРУПЦІЇ;

3. Встановлюється  соціальна СПРАВЕДЛИВІСТЬ  створенням «Національної Комори», в якій кожний громадянин матиме свою частку ПРИРОДНОЇ власності, з використання якої КОЖНИЙ ГРОМАДЯНИН УКРАЇНИ отримуватиме постійний безумовний базовий дохід (ББД);

4. Запускається перехідний період по ЗА-МІ-НІ(!!!) політико-економічної системи через затвердження СТАТУТІВ ТГ та організацію органів УСТАНОВЧОЇ ВЛАДИ на ВІЧЕ ТГ сіл, селищ і міст.

 

7. РЕАЛІЗАЦІЯ  ХАРТІЇ

Реалізується Хартія через ЇЇ  ЗАПУСК в ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПРОСТІР, як «КЛЮЧ» від «ЗАМКА» (ПЛАН - ЛОГІСТИКА - ДІЇ) в 2-х  МОЖЛИВИХ НАПРЯМКАХ через:

1. ДІЮЧІ ОРГАНИ ОБСЛУГОВУЮЧИХ ГІЛОК ВЛАДИ, зокрема, через Президента чи, хоча б одного Депутата. Це найкращий, найшвидший і безболісний шлях.

2. СКЛИКАННЯ ВІЧЕ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ – ВИЩОГО ОРГАНУ УСТАНОВЧОЇ ВЛАДИ. Це Конституційний, але вимушений, радикальний і рішучий напрямок.

 

8. ХТО і ЯК  МОЖЕ це ЗРОБИТИ!?

РУХ-ПАТРНЕРСТВО НАЦІОНАЛЬНОГО ВІДНОВЛЕННЯ «ГІДНІСТЬ проти ВІЙНИ» – мережева організація нового типу (атт.1), який виступає ініціатором КОЗАЦЬКОГО ПОХОДУ МИРУ і ДРУЖБИ через 40 столиць Європи і 40 столиць Північної Америки (столиці провінцій Канади і штатів США) – атт.2 (див. ВАСИЛЬ ЛЮБАРЕЦЬ КОЗАЦЬКИЙ ПОХІД МИРУ І ДРУЖБИ)

 

З повагою і надією, Василь Любарець (Врадіївський)

Детально за посиланнями:

 

 

ВАСИЛЬ ЛЮБАРЕЦЬ ВОГНЕХРЕЩА УКРАЇНСЬКОЇ НАДІЇ

Формула свободи і справедливості

ВАСИЛЬ ЛЮБАРЕЦЬ СІМЕЙНА ЕКОНОМІЧНА МОДЕЛЬ - ЕКОНОМІЧНА СИСТЕМА СУЧАСНОСТІ (ЗАПИТ)

 

ВАСИЛЬ ЛЮБАРЕЦЬ НАЦІОНАЛЬНЕ ВІДНОВЛЕННЯ...

Національне відновлення.Дорожня мапа Національне відновлення.Дорожня мапа

ВАСИЛЬ ЛЮБАРЕЦЬ КОЗАЦЬКИЙ ПОХІД МИРУ І ДРУЖБИ

Розміщено:

https://docs.google.com/document/d/1sx9vb8p9cVzNWO4wbBjzvNEpVJwFBjEY/edit?usp=sharing&ouid=111362180582545902645&rtpof=true&sd=true

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 41 | Завантажень: 3 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Правління   [Материал]
Світлана Орел:    "Сон рябої кобили з великої літери. Як наповнювати ту народну комору. щоб було справедливо? Як все-таки повестися із землею? Як відбирати нікчемну власність? Які правові механізми? Чи взагалі скасувати юр. право? Ви серйозно? Корупція зникне. Як? Сама собою? Запакувати хоч один ящик гуманітарки набагато корисніше, ніж займатися цим пустодзвонством".

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]