Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Наши файлы

Валерій Приходько. Виступ на "УкрІнформ" 27.04.18 р. щодо депортації татар у 1944 р.
03.05.2018, 10:51

Результат пошуку зображень за запитом "картинки золота орда"

Виступ на «УкрІнформ» 27.04.18 р.

щодо депортації татар у 1944 р.

 

Шановні! Я хочу, щоб просто почули, почули точку зору.

Гуляючи сьогодні по місту, в святий для Вас  день Джума, я випадково потрапив на важливе зібрання болі та пам’яті Кримськотатарського народу. Але як казав Пророк Мухаммед, у цьому світі нічого випадкового не буває.

Хочу нагадати, що добро пам’ятається   довго, але зло ще найбільше,та зауважити тут поважним вченим історикам, що Історія це не наука. Історія – інформація про міфи, легенди, події, які були або створені штучно та викладені у інтерпретації для досягнення особистої мети. Є мета, є і тенденція.

У сьогоденні, в час розгулу та ейфорії (як влучно сказав Я. Кедмі (Ізраїль)), жидобендерівський фашизм в країні, по моєму переконанню, не в змозі знищити  український народ, а знищить фашизм мудрість євреїв світу.

І в цей час я також взиваю і до мудрості татарського народу, бо не можливо будувати майбутнє на злі минулого, не зважаючи на те, що володіти минулим, для розуміння сьогодення та буття у майбутньому край необхідно. Не треба створювати друга з ворога мого ворога, бо це шито білими нитками, і як тут дискутували, щодо необхідності у конкретиці висловлювання Г. Омельченко, так і я хочу сказати про радість признання татар корінним народом України. Де в якому документі в Україні сказано, що це право – право корінного народу належить і українцям? Якщо Крим це Україна, про що тут було сказано, то чому в Конституцію України татари так хочуть записати, що Крим це Кримськотатарська автономна республіка, а Меджліс її керівний орган?

Як я сказав, зло пам’яті вічне, але мудрість пам’яті є творцем істини і величі народу. Нащадки Золотої Орди,  у кожного народу своя порція горя і будувати на горі минулого майбутнє не можливо, бо історія це інтерпретація і не дай Боже її зачепити невігласам, радикалам будь-якої нації. Минуле – це жах і ви це добре знаєте.

З повагою.

Валерій Приходько.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 81 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]