Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Наши файлы

Валерій Перепилиця. Про справи фермерські
28.02.2016, 16:15

Про справи фермерські

24 лютого 2016 року в м. Києві відбувся черговий XXVI з’їзд Асоціації фермерів та приватних землевласників України. Делегати з’їзду констатували погіршення умов для фермерських господарств в Україні внаслідок чого кількість господарств за останні роки значно скоротилась, як і скоротилась кількість робочих місць на селі. Таке відбувається внаслідок низки причин: ускладнення земельних відносин, корупція; посилення адміністративного тиску на фермерів; відсутність державної підтримки; відсутність розвитку сільськогосподарської обслуговуючої кооперації; нерівноправність умов для діяльності фермерів та великих агрохолдингів; рейдерські захоплення фермерських господарств, протиправний тиск з боку контролюючих та фіскальних органів держави.

На з’їзді обговорювались питання аграрного устрою держави, мораторію на продаж земель сільгосппризначення, податкової політики (повернення пільгового режиму оподаткування ПДВ, введення єдиного податку з 1 га), удосконалення земельних відносин, пенсійного забезпечення селян – членів фермерських господарств та власників особистих селянських господарств, розвитку сімейних ферм, розвитку фермерського руху, розбудови АФЗУ на базі фіксованого членства.

Рішення XXVI з’їзд Асоціації фермерів та приватних землевласників України будуть опубліковані дещо пізніше (через велику кількість поправок та пропозицій).

Драбівщину на Всеукраїнському з’їзді фермерів представляв голова районної Асоціації фермерів.

Громадська організація «Асоціація фермерів та приватних землевласників Драбівського району» зареєстрована як юридична особа 10.12.2015.

Голова Асоціації – Перепелиця В.В.

Метою Асоціації є сприяння розвитку масового фермерського руху на Україні та консолідація зусиль своїх фіксованих членів, а також прогресивних верств населення України для сприяння створенню і розвитку альтернативного державному, конкурентноспроможного, високотоварного господарського укладу в аграрному секторі економіки України, заснованого на приватній власності на землю, засоби виробництва, вироблену продукцію та доходи. Захист законних соціальних, економічних та інших інтересів своїх членів.

Членом Асоціації може бути кожен громадянин України, який досяг 18-річного віку, визнає Статут Асоціації, веде фермерське чи особисте підсобне господарство і сплачує членські внески. Членом Асоціації також може бути член обслуговуючого сільськогосподарського кооперативу, що обслуговує фермерські, особисті селянські господарства або з ними співпрацює.

Для того щоб стати фіксованим членом Асоціації фермерів та приватних землевласників Драбівського району потрібно подати відповідну заяву, заповнити анкету, сплатити членські внески, а також бажано передплатити газету «Вісник «Фермер України» і звичайно ж «Драбівщину».

Запрошую всіх, кому не байдужа доля села і хто безпосередньо пов'язаний з сільгоспвиробництвом, вступати до Асоціації фермерів та приватних землевласників Драбівського району.

 

Голова АФЗ Драбівського району                                         В.В.Перепелиця

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 609 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]