Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Валентина Черба: «Я захищаю свій бізнес!»
15.10.2010, 21:50

Акція

 

«Я захищаю свій бізнес!»

 

7 жовтня 2010 року підприємці, що торгують на Татарбунарському ринку, приєдналися до всеукраїнської акції протесту «Ми не працюємо!» проти прийняття податкового кодексу в запропонованій Кабінетом Міністрів останній редакціїі, а також проти доплат до пенсійного фонду.

Більше не можна мовчки спостерігати та терпіти всі «витівки» нашої теперішньої влади. У мене складається така думка, що сучасні представники влади живуть на іншій планеті, бо не знають, як живуть прості люди. Як можна в наш час, при цих ринкових цінах прожити на 750 гривень на місяць?

Дуже цікаво: якби депутату Верховної Ради замість його заробітної плати дали 750 гривень, які люди отримують за місяць роботи, на скільки днів йому вистачило б цих грошей? Більшість реалізаторів на ринку не отримує навіть і цієї суми. А кожного місяця, починаючи з липня 2010 року, підприємець повинен сплатити, крім патенту, ринкового збору, плати за контейнер ще майже 300 гривень до пенсійного фонду. Майже ніхто на ринку не платив до теперішнього часу ці 300 гривень, а згідно нової законодавчої норми, за третій квартал поточного року до 20 жовтня слід сплатити майже 900 гривень. В разі несплати буде нарахована штрафна санкція і пеня.

Але підприємці не мають з чого платити. Мені особисто дуже часто доводиться бачити, як наші підприємці йдуть додому «без почину», тобто, не продавши за день нічого! Буває, в тиждень продають по одній-дві речі. У деяких навіть і залишку товару в контейнері стільки, що якщо все продати, то, може, й вистачить виплатити до 20 жовтня ці 900 гривень. А що ж залишиться на життя?!

Але наші представники влади дуже далекі від народу, тому й ухвалюють такі абсурдні рішення, які можуть призвести до повного знищення малого бізнесу.

Тому і вирішили підприємці Татарбунарського ринку приєднатися до всеукраїнської акції «Ми не працюємо!», яку ініціювала Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу.  7 жовтня частина підприємців зовсім не вийшли на свої робочі місця, а ті, які вийшли, о 10 годині ранку закрили свої контейнери, і на дверях повісили листівки «Я захищаю свій бізнес. Я не працюю». Люди покинули свої місця на знак незгоди з діями влади.

Сумно та срашно було проходити в четвер, в базарний день поміж рядами на ринку. Доведені до відчаю підприємці змушені були піти на цей крок, бо далі так жити не можна…

Але знайшлися і такі, про яких у народі кажуть «кому війна, а кому мати рідна». Вони в цей день відокремилися від підприємницької спільноти, вирішили поторгувати та набити свої кишені гривниками за рахунок того, що не було їм конкуренції в цей день. Вони не звертали уваги на зауваження підприємців, які закрили контейнери на знак протесту, а просто робили своє діло.

Завжди були і будуть у суспільстві як «білі врони», так і «паршиві вівці» в стаді. І ми вже до цього звикли…

Але акція в цілому вдалася. Підприємці довели владі, що без них вона ніщо, бо немає зараз альтернативи приватним магазинам та контейнерам – споживча кооперація району давно вже втратила свою роль, яка в свій час була загублена високими податками та неумілим керівництвом.

Через газету «РАЙЦЕНТР» хочу висловити подяку всім членам районної ради підприємців, її голові Алєксєєнко В. Л. за велику роботу з підготовки та проведення цієї акції на ринку та в магазинах Татарбунарського району.

 

Валентина Іванівна Черба,

голова громадської організації захисту прав підприємців «Рада підприємців Татарбунарського ринку».

 

 

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 820 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]