Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Наши файлы

Валентин Колядинський. Про суть квантового переходу.
[ Викачати з сервера (23.9 Kb) ] 18.09.2021, 12:40

Валентин Колядинський. Про суть квантового переходу.

 

    Все живе у Всесвіті взаємопов'язане на квантовому рівні, все є частина Єдиного Потоку Свідомості.

    Існує таке поняття, як резонанс Шумана. Це електромагнітна частота (кількість коливань в секунду), на якій вібрує атмосфера Землі. Простіше кажучи, це частота вібрацій нашого життєвого простору.

  Свідомість (розум) людини є невід'ємною частиною Буття і також має певний рівень вібрацій.

Протягом тисячоліть частота Шумана була постійною і становила 7,6 Гц.

  Людина відчувала себе комфортно в цих умовах, так як частота вібрацій його Свідомості мала такі ж параметри - 7,6 -7,8 Гц.
  Однак, з кінця минулого століття частота вібрацій планети почала зростати:
січень 1995 - 7,8 Гц,
  січень 2000 - 9,30 Гц,
  січень 2007 - 9,80 Гц,
  січня 2012 року - 11,10Гц,
  січень 2013 - 13,74 Гц ,,
  січень 2014 року - 14,86 Гц,
  січень 2015 - 16,06 Гц,
  січень 2016 - 17,03 Гц,
  січень 2017 - 18,16 гц.
Зараз йде неухильне зростання рівня вібрацій, він триватиме і, за прогнозами, досягне і перевищить показник в 30 Гц. Цей процес відбувається вперше в історії людства.
   Зростання вібрацій планети диктує нашому Свідомості вібрувати на частоті НЕ НИЖЧЕ частоти Землі.
   Це основна умова для того, щоб наше життя розвивалася гармонійно.
    Для природного переходу (тобто. без зайвих труднощів) бажана частота вібрацій Свідомості людини більше 19 Гц.
Людина, яка не підвищує свої вібрації, так чи інакше незабаром буде змушена покинути земний план, і її вже не допоможуть ні високі посади, ні накопичений капітал ...
      Заважає нашій Свідомості зробити гармонійний перехід на новий рівень вібрацій:
- неусвідомлене проживання (на автоматі, на бігу, в поспіху);
- нізковібраційний стан (стрес, злість, роздратування, осуд, образа, гнів, заздрість, почуття провини та ін.);
- невірне розуміння суті світоустрою і свого місця в ньому, коли людина сприймає себе маленькою, безпорадною частиною великого світу і життя для неї є не подарунком долі, а боротьбою за виживання.
Із 2000-х років більшість дітей вже народжуються з високою частотою шишкоподібної залози, це діти нової цивілізації. Вони свідомо діють в метафізичному світі, що звичайній людині не доступне.
  Всі ще пам'ятають очікування 2012 року, страх невідомості, очікування катаклізму, яким нас лякали ... перехід відбувся, але не там, де на нього чекали ... Планета почала жити в іншому вимірі.
  У січні 2013 року було повідомлено про експеримент, який тривав 10 років, з 2002 року. Вчені ядерники працювали з атомом водню (він же -протон) і зафіксували спочатку пульсації частинки протону, він, то зменшувався, то знову набирав звичайних розмірів. Вчені вважали це помилкою, впливом інших складових частин ззовні, але, врешті-решт, протон прийняв нове значення. Було зроблено відкриття, що частка протона зменшилася на 4%.
    На перший погляд подумали: - протон змінився, дурниця! Але слідом за ним «поїхала» вся органіка, так як вона складається з водню. Змінилася щільність матерії ...
  За протоном рушили і інші частинки, і те, що вважала ядерна фізика непорушним, постало зовсім в іншому вигляді, в чужому ... Ті закони, які були встановлені до 2013 року, раптом перестали працювати, тому що щільність Матерії стала іншою ...
  Біля 10 провідних інститутів Атомної фізики, ректорів, лазерної техніки перевіряли один одного, але весь час приходили до однієї, нової величини атома водню ... Всі закони починають працювати по іншому. Вчені стикаються з цим на кожному кроці. Наші закони - це Світ минулого!
Січень-березень 2013 року став багатим на радикальні наукові відкриття в астрономії та астрофізиці, які посипалися як з рогу достатку.
  На орбіті землі літає німецький телескоп Шпіцер, який точніше знаменитого Хабла на кілька порядків, він побачив ультрачервоні (нам відомо інфрачервоне випромінювання, а тут, ультра - новий фізичний термін, означає - ще глибше в Матерію) Галактики, вони яскравіше звичайних в 60 разів. Це відкриття було зроблено спонтанно. Судіть самі, ще в грудні 2012 року їх не було, а в січні 2013 року вони з'явилися за добу.
... Значить, щось сталося за цю добу, що змусило поміняти світ ...
  Звичайна електромагнітна шкала, яка представлена ​​в підручниках фізики, довідниках, збільшилася на три октави в інфрачервоному діапазоні і три октави в ультрафіолеті.
  У нас стало на шість октав вище.
  Це відкрилася матерія, якої до 2013 року не було, вона була з різних причин не проявлена, а тепер проявилася і фізичні прилади її можуть зафіксувати.
  Ще одне відкриття - до 2013 року вчені знали, а нас з вами лякали, що наша Сонячна система рухалася в Чорну діру.  

Вчені Новосибірська говорили, що ми йдемо в область абсолютно незвіданих енергій, яких раніше не було і незрозуміло що з цим буде далі.

  А зараз діри немає!

  А це астрофізичний об'єкт і він пропав. У центрі нашої Галактики тепер Чорної діри немає.

  Вчені сильно злякалися, це відкриття засекретили і з інтернету воно пропало через два місяці після оголошення. Був такий сайт «Мембрана», куди вчені публікували свої винаходи, тепер цього електронного журналу немає. На Чорній дірі він припинив своє існування)).

Що ж сталося? Виявилося, що Чорна діра - це двері, яку ми з вами пройшли, і двері зачинилися. Але, замість Чорної діри з'явився інший Об'єкт, це теж наукове відкриття, вже 2014 року - Магнітар. Пульсуюча Зірка, але не Пульсар. Ця зірка у всі сторони розбризкує рідке магнітне поле. Це якась така собі субстанція, для якої поки немає назви (це не плазма). Вона розумна, складається з гранул. Гранули у неї бувають маленькі, на рівні елементарних частинок і великі, наприклад, величиною як Земля .. Спочатку цей Магнітар почули в березні 2014 року в радіодіапазоні і стали спостерігати, а в травні - побачили ...
  ... Частоти інші і органіка інша, це не повинно вас лякати жодним чином, наші тіла розкриваються по ходу.
  І ось Магнітар засвітився синім кольором (а до травня 2014 року він не світився).
  Ще в 2005 році вчені-нейрофізіологи відкрили в гіпокампі у людини ділянку, яка називається Блакитною або Синьою плямою. Вона давно відома, але на неї не звертали особливої ​​уваги ...
  Сам по собі мозок людини - це чорний ящик.
Влітку 2014 року ця Синя пляма в мозку теж засвітилося, у всіх. Гіпокамп проектується на точку Життя і завідує життям людини на тонкому плані і вище. Цей синій колір, якщо прискіпливіше, іноді видно, як срібний німб над головою. Це нове органічне тіло і воно пульсує співзвучно Магнітару.
  Це єдина система, у них один базовий ритм - вальс.
  Базовий ритм Всесвіту теж вальс, в різному виконанні, в різних октавах. Октава, на якому виконує вальс Синя пляма і Магнітар в центрі Галактиці - вона працює в новій шкалі, включаючи три нових октави.
Виходить, що енергетичний спектр нового водню, зовсім відмінний від спектру старого водню. Це спектр ультрачервоний, більш глибинний, ніж інфрачервоний. Саме цей діапазон став провідним. Ми живемо і не знаємо, що сприймаємо абсолютно інші енергетичні спектри. І це все йде до свідомості людини ...
  ... Протягом останніх тисячі років до Переходу, як мінімум 26 000 років, у нас в оці у всіх було так зване сліпа пляма. Це зоровий нерв, який йде глибоко в череп, він затикався якоюсь білковою тканиною, як заглушкою. Ця сліпа пляма закривала три чверті нашого сферична зору ...  ... Наявність сліпої плями дозволяло нам жити в 3-х мірному Просторі, обмеженому, жорсткому. Це було умовою експерименту. Нам треба було вивчити щільний План і ми це завдання виконали. ... І ця сліпа пляма стала розчинятися і зникати в оці, і зараз нам відкривається доступ до бачення багатовимірності.

 Частота вібрацій: 
негативні почуття: горе — 0,1-0,2 Гц,
                                 образа — 0,6 — 3,3 Гц,
                                 гординя — 0.8 Гц,
                                 перевага(превосходство) — 1,9 Гц,
                                 жаль, шкода — 3 Гц..

позитивні почуття:
                               великодушність — 95 Гц,
                               вдячність(подяка) -45 Гц,
                               сердечна подяка — 140 Гц і вище,
                              співчуття — від 150 Гц і вище
                              любов безумовна — від 205 Гц і вище.  
Думаю, розумієте, що  сучасний український національний світогляд(енерго-інформаційне, квантове розуміння всього) має докорінно змінити перш за все  систему виховання. (До речі,  в гуглі є "Кращі системи освіти, ТОП-10 -краща освіта", "10 фактів про освіту в Сінгапурі"(Сінгапур на 1-му місці в світі за рівнем освіти, навіть води своєї немає, а який рівень розвитку!!!).. Цікава інформація про радника міністра освіти в Україні Олександра Борисовича Елькіна(є  в гуглі: вікіпедії і т.д.) А хто ж очолює  освіту і науку в Україні? Людина Януки!.. "Розумному досить!" - казали римляни.
 

 

 

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 105 | Завантажень: 4 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Правління   [Матеріал]
Ігор Алєксєєв.  Можна подивитися  статтю у Вікіпедії:    https://uk.wikipedia.org/wiki....D%D0%B0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]