Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

В місті Павлоград депутати партії регіонів разом з магнатом супермаркетів «КАПІ» намагаються відібрати комунальний ринок
14.06.2011, 21:26

    В місті Павлоград депутати партії регіонів разом з магнатом супермаркетів «КАПІ» намагаються відібрати комунальний ринок у населення міста та робочі місця у підприємців.

  

        Ринок який знаходиться по вулиці Ленінградській за будівлею колишнюго ресторану «Шахтар», існує з радянських часів і окрім підприємців на його території можуть реалізувати свій труд мешканці міста. Які вирощують екологічно чисті овочі для своїх дітей і мають змогу поділитися ними з населенням.

  А похилого віку люди та мешканці міста недалеко від свого помешкання придбати якісні овочі по східній ціні.

 Чому наші депутати, яких ми обрали, намагаються нас та наших дітей в Україні годувати закордонними овочами хтозна по яким технологіям вирощеним?

   

Чому наші депутати яких ми ж і вибирали намагаються нас наших дітей позбавити куска хліба? Мабуть вони прийшли до підприємців поцікавились їх проблемами, чі допомогли облаштувати цей же ринок, для розвитку міста та зручності населення? Чому наших депутатів цікавлять інтереси магнатів та шкурні питання, а не населення міста та їх проблеми?

 

 Ні, їм вигідніше перенести цей ринок на незручне місце для мешканців,а могилу для підприємця. Бо це місце плавун де колись провалилось кафе і стоїть постійне болото.

  Бо треба ж угодити ????

       Давайте запитаємо в них, це ми дали їм депутатські мандати, а за що и на віщо????????.

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 538 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]