Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

УВАГА, звернення начальника управління Пенсійного фонду України в м. Умані Кузнець А.М. до підприємців міста
29.05.2011, 00:06

УВАГА,

 звернення начальника управління Пенсійного фонду України в м. Умані Кузнець А.М. до підприємців міста

 

Це так називається звернення до підприємців міста, яке було 19 травня 2011 року надіслано начальником УПФУ в м. Умань до УПФУ в Маловисківському районі Кіровоградської області і яке службовці Пенсійного фонду і Державної виконавчої служби розносили по ринку і по квартирам підприємців в м. Мала Виска.

            У зверненні зокрема зазначається:

            Шановні громадяни міста !!!

Для того щоб підприємці не платили внески до Пенсійного фонду, свою долю у підбурюванні підприємців не платити внески і «засипати» роботу Пенсійного фонду скаргами відіграв Олександр Васильович Томасєвич, а також вдаючись до різного роду дій, зокрема до проведення мітингів, до перешкоджання проведення роз’яснювальної роботи на ринках міста, до подання скарг та інших дій, які намагалися перешкоджати управлінню виконувати підписаний Президентом Закон.

            Збираючи за свої провакаційні консультації та скарги по 30 грн.

Тоді постає питання – чому пан Томасєвич  радить підприємцям не платити і накопичувати борги, на які будуть нараховані штрафні санкції та пеня ?? Чому підприємці міста більше довіряють пану Томасєвичу, ніж офіційним представникам влади ?....

 

 

            Відповідь на дану листівку.

Для того щоб підприємці платили внески до Пенсійного фонду, потрібно прийняти Закон про правовий статус фізичної особи – підприємця. Внести його до Довідника професій. Підприємницьку діяльність зробити галуззю народного господарства. Змінити чинне законодавство Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування. Встановити код Державної кваліфікації фізичній особі – підприємця. Визнати підприємця страхувальником самого себе ??? А потім зобов’язати фізичну особу – підприємця до сплати страхових внесків до Пенсійного фонду. І тоді лише говорити про сплату чи не сплату страхових внесків до Пенсійного фонду фізичною особою – підприємцем.       

Якщо говорити про підбурювання, то Законом України Про національну безпеку України визначено коло осіб які можуть бути підбурювачами в розумінні національної безпеки, то це органи влади, місцевого самоврядування, службові і посадові особи. Тому Томасєвич не може бути підбурювачем.

Проте, начальник УПФУ в м. Умань, є фактичним підбурювачем спротиву народної маси (підприємницьке середовище) проти влади щодо незаконного вимагання від підприємців додаткової сплати страхових внесків до Пенсійного фонду.

Крім того, підбурювання ПФ до спротиву народу проти державної влади, направлено саме проти Державної влади, і не стосується самого ПФ. В цьому і є умисел начальника УПФУ в м. Умань Кузнеця А.М. направлений проти владної структури, що має ознаки злочину проти народу України.

Спеціальний умисел начальника УПФУ в м. Умань Кузнеця А.М.  полягає в тому, що він знаючи проте, що його дії незаконні, розповсюджує в незаконний спосіб відомості, що порочать Томасєвича, при цьому акцентуючи не на загальноприйнятій нормі, а що закон прийнятий ВРУ. Зазначає, що Закон підписаний Президентом. Це означає те, що нач. УПФУ в м. Умань цим висловом має намір у підбурюванні спрямувати гнів народу на Президента України, а сам ховається в очереті.

Оскарження будь-яких дій ПФ передбачено ст. 106 закону № 1058 і це є норма Закону, а не підбурювання до засипання скаргами, як то пише Кузнець А.М.

Замість роз’яснювальної роботи, начальник УПФУ в м. Умань, займається склоками, наклепами, розповсюдженням недостовірної інформації, закритої інформації, це теж вказує на його умисні дії направлені проти роботи влади, внаслідок чого страждає народ.

А щодо 30 грн. за скаргу, то це передбачено Законом і маю право розпоряджатися своїм правом на свій розсуд .

Проте хочу повідомити, що начальник УПФУ в м. Умань, за пенсійні кошти придбав кафе-бар «Блінок», в якому його дочка керує. В цьому кафе працює більше десятка працівниць, які неоформлені офіційно і отримують зарплату в конвертах. Та не сплачується за них жодних податків, зокрема до Пенсійного фонду і це є злочином службової особи.

Як що не говорити про мисливські заїмки, які також придбані і утримуються теж за які кошти ?

Також потрібно підкреслити, що держслужбовці, і начальник УПФУ в м. Умань не сплачують до Пенсійного фонду. І це теж питання ???

Таким чином, ми бачимо, що начальник УПФУ в м. Умань Кузнець А.М. – є фактичним підбурювачем народу проти спокою українського суспільства і діє проти Президента, тим самим зараховує себе до антипрезидентського руху, що дестабілізує життєдіяльність українського народу.

Закликаю народ України до всенародного осуду, до вжиття належних заходів до подібних антинародних елементів в українському суспільстві.

 

Хто може висловитись з цього приводу, прошу висловитися.

 

Олександр Томасєвич.    

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 1094 | Завантажень: 0 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 4.3/3
Всього коментарів: 3
3 Cвітлана  
0
Ну, да! 30 грн. явно перебор. А 42% единого социального взноса, так себе , ерунда. Класс.

2 Сергей  
0
30грн явно перебор

1 dimenty  
0
biggrin Шикарный ответ wacko

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]