Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

УВАГА СУД !!! «Лед тронулся, господа присяжные». Олександр Томасєвич
[ Викачати з сервера (13.0 Kb) ] 27.12.2010, 01:14

УВАГА  СУД !!!

«Лед тронулся, господа присяжные»

Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 14 грудня 2010 року за позовом Червоноградської міської громадської організації підтримки і захисту малого та середнього бізнесу «Єдність» до Верховної Ради України про визнання незаконними дій та зобов’язання вчинити певні дії, - відкрито провадження в адміністративній справі          П - 417/10  суддя Черпак Ю.К.

 

            Це означає, що наші зусилля не пройшли даром і всетаки ми чогось варті.

            Прошу всі ГО організації, а також фізичні особи – підприємці подати Клопотання про приєднання до цієї справи третьою особою без самостійних вимог на стороні позивача.

            Однак потрібно дотриматись у чіткій відповідності до порядку подачі таких клопотань із вказанням :  куди направляється Клопотання, від кого, повну назву організації, дату і підпис, додати копії правоустановчих документів (свідоцтво про держреєстрацію, Довідку з єдиного реєстру), довіреність (підпис керівника і печать організації ) хто буде представляти цю організацію, копію листа чи вимоги із Пенсійного фонду. 

            Це треба зробити негайно. Зразок позовної заяви див. http://pidprukr.ucoz.ua/load/klopotannja_pro_zaluchennja_tretoji_osobi_bez_samostijnikh_vimog_na_storoni_pozivacha_tomasevich/1-1-0-880

            Крім того, кожна організація також може подати адміністративний позов до Вищого адміністративного суду України.

            Зразок Позову є на сайтах Асамблеї: http://pidprukr.ucoz.ua/load/klopotanni_v_sud_shhodo_pensijnikh_prav_napravljati_jak_organizacijam_tak_i_fizichnim_osobam_pidpriemcjam/1-1-0-872

 

            За довідкою звертайтеся : email: tomas53@ukr.net  

            Тел.: 093 225 40 22,   097 500 63 12

                        Олександр Томасєвич

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 965 | Завантажень: 100 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]