Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

УВАГА! ПЕРЕСЛІДУВАННЯ ЗА СОВІСТЬ!
[ Викачати з сервера (50.0 Kb) ] 11.09.2010, 21:33

Слов’яни! Українці!

 

Якщо ми не об’єднаємось на цих виборах  і наступних –

вони нас нищитимуть ще швидше.

А якщо ми повернемо собі  владу, то ми повернемо собі  все!

Давайте швидше робити владу українською (слов’янською).

До скорих зустрічей! До перемоги!

Голосуйте тільки за слов’ян!

З повагою

С.Кириченко, м.Херсон

 

Дивись наш сайт: www.grkontrol.org

 


УВАГА! ПЕРЕСЛІДУВАННЯ ЗА СОВІСТЬ!

ПОДАРУНОК ПРОКУРОРА НА ЄВРЕЙСЬКИЙ НОВИЙ РІК

Зі змісту самої статті та документів, які стали приводом до неї, неважко здогадатися, кому саме зробив подарунок новопризначений прокурор Херсонської області. Авже ж! Восьмого вересня цього року усі євреї відзначили свій новий 5771-й рік. Можливо в часі, а можливо і невипадково збіглося, що постанову про порушення кримінальної справи проти мене, депутата Херсонської міської ради, прокурор Херсонської області Костянтин Свіденко підписав саме в переддень єврейського нового року, 7-го вересня. При цьому загальновідомим є факт, що євреї, які сповідують Тору і Талмуд, дуже прискіпливо ставляться до символізмів в датах та подіях. Тому можна здогадуватися, кому саме більше року органи прокуратури готували подарунок.

Чому більше року? А тому що кримінальну справу за фактом порушення рівноправності громадян - євреїв залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії при публікації статей у газеті «ВІК» та транслюванні виступів на радіо «ВІК» за ознаками злочину, передбаченого ч.І ст.161 КК України, було порушено ще 17-го серпня 2009 року.

В розміщеному тексті самої постанови прокурора наводяться назви публікацій, за які мене і готуються засудити ті, хто безпосередньо сам відповідальний за небачений рівень злочинності і корупції в Україні.

МЕТА ПОРУШЕННЯ СПРАВИ

Кінцева головна мета цього «подарунку», або швидко обтяпати справу, направити її в суд та все зробити, щоб до дати реєстрації кандидатів в місцеві депутати та міських голів не допустити мене як кандидата для участі в цих виборах.

Друга мета євреїв-заявників, якщо не встигне набути законної сили вирок суду щодо мене до дати дня реєстрації кандидатів, це максимально відірвати мене від процесу виборів і примусити мене не ходити на зустрічі із виборцями, а провести увесь час виборчої кампанії в коридорах прокуратури та суду.

Третьою метою організаторів мого кримінального переслідування (конкретних владних і високопоставлених євреїв та прокурорів) є домагання за будь що домогтися винесення проти мене вироку суду щодо засудження по частині 1 статті 161 Кримінального кодексу. Такий вирок проти автора передач із словом правди також є дуже жаданим для євреїв-заявників, щоб, нарешті, створити обставини порушення законодавства з боку телерадіокомпанії «Вік», і, як заручника за слово правди, застосувати проти слов’янського національного засобу масової інформації крайню форму репресії – позбавлення ліцензії на радіомовлення. Таким чином ті, кому небезпечне слово правди, заспокояться, бо тоді вже стовідсотково можна вважати, що євреями в Україні будуть контролюватися усі засоби масової інформації, які отруюють неправдою та розпустою інформаційне средовище телепростору і радіоефіру.

Але щоб там не трапилося, процес пробудження національної самосвідомості почався. Нарешті ми зрозуміли, в чому саме полягать істинні причини тої нескінченної rризи, яка вже забрала і продовжує забирати життя і здоров’я в мільонів слов’ян України.

Відновити втрачене словянами (українцями та ін.). Ми не проти євреїв. І вони самі це бачать з самої форми мирної подачі обєктивної інформації без усяких там закликів чи погроз. Ми – слов’яни народу України лише хочемо відстояти втрачене, а скоріше підступністю і неправдою забране в нас право на більш справедливе представництво нами самими наших же національних інтересів слов’ян у владі, підприємництві, культурі, науці та інших галузях суспільного життя країни і держави. Вже значна і все більша частина людей в України помічають, при владі представників євреїв стає все більше і більше, а слов’ян все менше і менше. Особливо багато їх прибуло до органів влади в результаті останніх президентських виборів. Це стався справжній наступ євреїв у владу України! Ми спостерігаємо конфлікти між депутатами Львівської області та губернатором-євреєм Горбалем, який є олігархом і має вкрай зневажливі погляди на все українське. Все більш кричущим стає конфлікт все більшої кількості слов’ян з приводу українофобських рішень та дій міністра освіти єврея Дмитра Табачника, який позбавляє слов’ян-українців та інших слов’ян можливості користуватися українською мовою, переписує підручники з історії та ін. Єврей-олігарх Валерій Хорошковський узяв до своїх рук святая святих слов’ян Службу безпеки України, яка в першу чергу повинна захищати національні інтереси слов’ян. При цьому він, будучи власником телеканалу «Інтер», без комплексів розширює свою медіа-імперію, започаткувавши відібрання у інших телеканалів частот. Зараз він організував цькування і кримінальне переслідування Руслана Забілого, який добросовісно оприлюднює вже давно розсекречені документі щодо переслідувань тоталітарною владою представників національно-визвольних рухів.

ПРАВДИВЕ – ЦЕ І Є НАЦІОНАЛЬНЕ!

Ось і мене хочуть примусити замовчати і не казати правду про справжню реальність становища словян в Україні, а головне, про причини цього. Але ж очевидним є, якщо перестати говорити про проблему утисків національних інтерсів слов’ян, чого зараз домагаються конкретні євреї, то втрачає сенс взагалі якась депутатська чи суспільна діяльність, як моя особиста, так і усіх слов’ян на території України. Тоді вже нема буде за що боротися, бо вище наших національних інтересів для нас нічого нема. Національні інтереси для словян – це контроль самими словянами всього на своїй власній території: влади, грошей, підприємництва, виробництва, культури, естради, освіти, оборони, безпеки, кордонів, сфери охорони здоровя тощо. Для нас вже сьогодні вкрай актуальним є відновити свою національну, словянську владу!

Правлячу владу та керівництво міста дуже занепокоїв високий рейтинг довіри до мене все більшої кількості людей і вони засобом засудження мене ніби за злочин, хочуть примусити мовчати і не боротися за свої права і права усіх, кого я представляю, хоча б, як депутат Херсонської міської ради та голова громадського об’єднання «Слов’янська громада». Але ж при цьому законодавством і кримінальною наукою злочином визнаються суспільно небезпечні дії, тобто дії, в яких суспільство не зацікавлено і проти таких дій. Але мої дії та дії нашої національної команди люди масово підтримують, і все більше шириться фронт захисту національних інтересів слов’ян. Мої дії та погляди, як виявилися, є небажаними та небезпечними лише для деяких євреїв. Тому вони, ці сааме євреї, маючи великі багатства та владу, вже довгий час переслідують мене на моїй же українській землі, в першу чергу за мої погляди та мою совість, яка непокоїться існуючим станом постійної кризи в Україні. Значить, щоб українців в Україні не переслідувала єврейська влада, чи єврейські представники від влади, нам слов’янам, в рамках совість, Божих заповідей та законів, треба зробити все можливе, щоб повернути українському народу владу, власність, засоби масової інформації і все, що у нас відібрали євреї-олігархи за ці два десятиліття.

ПРОТИ ГУРТУ НЕ ПОПРЕШ

І дарма ця влада заходилася будувати таку систему, яка спирається на страх і залякування найбільш активних представників народу. Історія і закони розвитку суспільства людей свідчить, що сила тиску і дії влади чи криміналітету рівняється силі спротиву і протидії народу. То ж не варто отримувати ще один гіркий урок історії, коли ми – слов’яни, з більшою рішучістю вимушені будемо доказати ворогам і недоброзичливцям нашої нації, що все можна повернути так, як того бажають десятки мільонів слов’ян України на противагу купці іноплеменників-недоброзичливців.

Вони не врахували, що я встав на захист принижених у національній честі і гідності та ображених у своїх релігійних переконаннях слов’ян України (українців, росіян, білорусів, болгар, поляків тощо) щодо яких вже давно саме неслов’янською владою створено геноцид із обмеженням їхніх прав та встановлення прямих і непрямих привілеїв громадян за багатьма ознаками (раси,  кольору  шкіри,  політичних, релігійних  та інших переконань,  статі,  етнічного та соціального походження,  майнового стану,  місця проживання,  за  мовними  або іншими ознаками).

А саму постанову прокурора області я оскаржив до суду, так як немає ніяких підстав для порушення проти мене кримінальної справи, сама постанова суперечить вимогам кримінального і кримінально-процесуального законодавства, а висновки, викладені в ній не відповідають фактичним даним

    Усі названі статті і виступ були засновані на історичних і загальновідомих фактах, і зводилися до того, що в даний час особи єврейської національності, не зважаючи на їхню суттєву меньшість в порівнянні з чисельністю слов'ян в Україні, переважають у керуванні економікою і владою України, що в їхньому середовищі існують релігійні секти, які раніше були заборонені, а в даний час діють вільно, що в їхніх релігійних книгах стверджується небезпечна для українського суспільства мораль переваги однієї нації перед іншими націями. Усі ці тези і положення містяться в офіційних виданнях і багато із них були написані самими євреями, які прагнуть поваги до усіх інших націй, в тому числі і нашої – української слов’янської нації.

    Опублікувавши зазначені статті і виступивши на радіо, я користувався цими джерелами, давав їм оцінку, але не закликав до національної ворожнечі і тим більше не принижував, як єврейську спільноту людей, так і конкретних громадян по їхній національній ознаці. Таких фактів у прокурора, при порушенні їм кримінальної справи, не було і бути не може.

Відсутність з мого боку закликів до кримінальних дій підтверджується і давністю самого предмету досліджень, а саме моїх статей і публікацій, які вийшли в світ два і більше років тому. На жодну з них нема ніякої небезпечної, хоч для одного громадянина-єврея, суспільної реакції у формі неповаги якоїсь нації до іншої, а тим більше єврейської нації. Я, як журналіст, як відомий в Херсоні і в Україні український національний суспільно-політичний діяч, доросовісно користуюся своїм конституційним правом на свободу слова, і намагання прокурора області переслідувати мене за мою совість та мої думки, створює небезпечний прецедент для покарання не за злочин, а за інакомислення українця щодо образу мислення євреїв. Тим більше, що в мене, як в українця, також є національні інтереси, які я на території України відстоюю не тільки для себе, а й своєї української нації. І євреї, як національна меншина чисельністю 0,22% від населення України, повинні з цим рахуватися перед 96,4% слов’янських націй населення України, і не вправі мене за це переслідувати. А саме заява трьох євреїв, двоє із яких є єврейськими керівними лідерами на території України, а один є іноземцем у статусі рабина іудейської секти, переслідують мене за відстоювання мною моїх національних інтересів та національних інтересів української державотворчої нації. На рівні прокурора Херсонської області, а саме незаконного порушення ним проти мене кримінальної справи, створюється штучне протистояння між двома націями: українською та єврейською, малочисельні представники яких безпроблемно перебувають на території України у повній небезпеці.

Виходить, що влада, яка вже стала більш єврейською за національним складом чиновників, ніж раніше, переслідує мене, як українця за думки, які є небезпечними лише для влади, але не для українського слов’янського суспільства. Таке несправедливе переслідування мене, як людини, може призвести лише для різкого суспільного спротиву гноблених підвладних несправедливій владі.

В суді мною поставлено питання витребувати в прокуратурі матеріали, на підставі яких було прийняте рішення про порушення кримінальної справи та скасувати постанову про порушення справи, визнавши неправомірною постанову прокурора Херсонської області від 7 вересня 2010 року  про порушення кримінальної справи за ч. 1 ст. 161  КК України.

Боротьба триває! Один за всіх і всі за одного! Єднаємося в одну націю, одну велику і дружну сімю, яка все здолає, здобувши повернення заможного і щасливого життя для всіх, хто живе в Україні!

Депутат Херсонської міської ради,

Голова об’єднання «Словянська громада»                 Сергій Кириченко

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 773 | Завантажень: 92 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]