Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

УВАГА !!! Терміново. 4 січня суд. НАСТУП ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ НА ПІДПРИЄМЦІВ !
01.01.2011, 22:35

УВАГА !!!

НАСТУП ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ НА ПІДПРИЄМЦІВ !

 

Управління пенсійного фонду України в Христинівському районі Черкаської області, здійснив безпрецедентний, відвертий, наглий і беззаконний наступ на підприємців – подав до Черкаського окружного адміністративного суду адміністративний позов до фізичної особи – підприємця Кочерги Наталії Олексіївни про стягнення заборгованості зв сплати страхових внесків до пенсійного фонду за ІІІ квартал 2010 року в розмірі 860 грн. 46 коп. 

Ця справа за № 2а-6457/10/2370 суддя Гайдаш В.А. призначена розглядом на           4 січня 2011 року на 12 годину 50 хвилин в приміщенні суду по бульвар Шевченка, 245 в м. Черкаси.

Пропоную всім підприємцям Черкаської області зявитися на вказаний день і час до Черкаського окружного адміністративного суду та не допустити вчинення над нашим підприємницьким середовищем беззаконня та свавілля з боку судової влади.

Оскільки даний випадок є змовою даного судді з Пенсійним монстром, які зростаються в антинародну силу з метою знищення малого та середнього бізнесу на угоду великому клану.

Гуртуймося, об’єднуймося і ми Переможем, Перемога буде за нами !!!  

 

 

Надсилаю всім Клопотання про залучення до участі у справі третьою особою без самостійних вимог на стороні відповідача.

Дивись:  http://pidprukr.ucoz.ua/load/4_sichnja_sud_v_cherkasakh_pidpriemcjam_cherkashhini_termnovo_slid_podati_klopotannja_v_sud/1-1-0-899

Підключайтеся якого мога більше, як юридичних так і фізичних осіб.

 

Олександр Томасєвич

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 834 | Завантажень: 1 | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]