Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Увага! Мобілізація!
24.06.2010, 21:54

Увага! Мобілізація

 

Намагання нинішньої політичної еліти  залатати дірки в бюджеті за рахунок малого та середнього бізнесу, та вгамувати свої ненаситні апетити в умовах економічної кризи ведуть до фактичного знищення  вітчизняного бізнесу, або загонять його в тінь. Прийняті та пропоновані законопроекти лише узаконюють безкарність та свавілля контролюючих органів.

Координаційна рада асамблеї громадських обєднань малого та середнього бізнесу на засіданні в Києві  23.06.10 прийняла рішення про початок серії попереджувальних акцій протесту проти намагання уряду та правлячої верхівки поставити на коліна вітчизняний бізнес в першу чергу прийняття податкового кодексу в редакції, запропонованій урядом.

1.Негайно, всім хто підтримує наші вимоги, надіслати  листи на імя високопосадовців (шаблони додаються)

2.З 24 по  30 червня ми закликаємо провести масові акції протесту на місцях біля облдержадміністрацій (мітинги або пікети)

3.1 липня провести короткострокові флеш-моби по всій Україні-припинити роботу всіх закладів та підприємств 12 до 12-15, вишикуватись біля своїх робочих місць, припинити рух автотранспорту, озвучити сиренами та гудками, провести масову ходу по пішоходних переходах . учасникам акції пропонується викорстовувати хустинки, стрічки чорного кольору, що відповідає сьогоднішнім настроям в суспільстві та символізує чорну мітку сьогоднішній псевдоеліті. (активісти Краю наполягають і ми таки під ними мабуть підемо- на розсуд членів асамблеї )

4.В день можливого прийняття податкового кодексу в Верховній Раді  провести мітинг-протест в м. Києві біля стін Верховної Ради.

5.Для проведення акцій протесту створено центральний штаб від

 Голова Хмельницької обласної ГОТП Край Супрунюк Олександр –

Член правління ВГО Наш Захист Панаетов Андрій-

Голова всеукраїнського обєднання таксистів України-Попик Василь

Член КР АМСБ України – Жовніренко Павло

Голова ГО Актив Черкащини – Зоря Руслан

Пропонується створення регіональних та штабів  на місцях.

 

 

Контакти – mailto:aaa77748@mail.ru  сайт

 pidprukr.ucoz.ua

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 728 | Завантажень: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]