Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Українська громада. Звернення
[ Викачати з сервера (205.0 Kb) ] 24.08.2010, 11:41

 Українська Громада.

Звернення

Україно, прийшов час позитивних дій!

 

Сьогодні ми маємо дві України.

 

 

Одну Україну, яку було легко приспати, котра піддалась завірянням сили, і котра гине на очах. І Іншу Україну, що тільки народжується, тихо проростаючи неначе смерека на гірській кручі, і чим міцніше її стискає скеля, тим швидше і прекрасніше здіймається вона вгору.

 

 

Одній Україні байдуже: буде Україна чи ні, чи будеш ти справжнім власником своєї землі, чи будеш ти послуговуватися крихтами з великого столу. Інша Україна бачить себе самодостатньою, вільною і щасливою.

 

 

Одна Україна живе в страху, за тваринними законами, де кожну мить потрібно переживати за власну безпеку та здоров’я своїх близьких. Інша Україна починає гуртуватися у громади щоб захищати свій добробут та свою справу і береже кожен клаптик рідної землі.

 

 

Одну Україну, неначе стадо овець, сліпі проводирі ведуть у прірву. Інша Україна підіймається, знаходить поміж себе нових громадян щоб разом зростити Нову Україну!

 

 

Україну, котра перестає скаржитися та сподіватися на вирішення кимось своїх проблем, а закочує рукава, і починає позитивні дії! Україну, де громадяни стають справжніми господарями своєї землі, наводячи лад у своєму подвір’ї, своїй вулиці, своєму селі і місті, щоб навести порядок у своїй країні!

 

Україну, котра на кожен антидержавницький крок дає позитивну дію:

 

 

Нас розколюють, спонукають до сепаратизму – МИ ОБ’ЄДНУЄМОСЯ ТА СТВОРЮЄМО САМОДОСТАТНІ ГРОМАДИ.

 

 

Силовики порушують закони і нас заганяють у рамки правового свавілля - ми створюємо групи громадського самозахисту та контролю у всіх куточках україни.

 

 

Нас травлять неякісними та генетично модифікованими продуктами, а українське село гине – МИ СТВОРЮЄМО ОРГАНІЧНІ СЕЛЯНСЬКІ ГОСПОДАРСТВА ТА ДОСТАВЛЯЄМО ЇХ ЇЖУ У МІСТА. 

 

 

Нас залякують енергетичною залежністю - ми перетворюємо свої будинки на ОСББ і інвестуємо у енегоефективні технології.

 

 

Бюрократи і податківці здавлюють малий та середній бізнес – ми гуртуємось у захисті своєї справи та створюємо власний інформаційний простір щоб впливати на їх дії.

 

 

Нашу мову не хочуть чути, а наша культура і історія ставляться під сумнів - ми підтримаємо культурні проекти в кожному куточку України, тоді культуру та мову знищити буде НЕМОЖЛИВО.

 

 

До влади пробираються люди, що займають пости за «кумівством», «хабарництвом» і дбають лише про власні кишені, ми знаходимо НОВИХ ЛІДЕРІВ, котрі не словом, а ділом довели свою вірність НАРОДУ УКРАЇНИ.

 

 

Історія – наш добрий вчитель: останні століття ми здобували омріяну незалежність та знову її втрачали. Сьогодні, у 19-ту річницю Незалежності України, ми знову опинилися перед вибором.

 

 

І Одна Україна з смутком дивиться у прірву. А Інша Україна вірить і з радістю каже –

Ми підіймаємося! Це наш час діяти!

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 791 | Завантажень: 114 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]