Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Ухвала Народного Віче
03.05.2011, 17:44

Ухвала Народного Віче  

(проект - для обговорення та правки)

( про Вимогу самостійності громадян та більш значних

спільнот людей, в управлінні місцевими справами в межах законів )

 

            м. Умань                                                                                               12 травня 2011 р.

 

Щодо  розгляду громадських справ як вияв народоправного ладу

народного  рушення відносно зміни Уряду, Парламенту, місцеве самоврядування

та судових органів для створення рівно рядної ролі громади до інших органів

 

На основі здійсненого українською  нацією,  усім Українським народом права на самовизначення, дбаючи про забезпечення прав і свобод людини та  гідних  умов її життя, піклуючись про  зміцнення  громадянської  злагоди  на   землі України,  прагнучи розвивати  і  зміцнювати  демократичну,   соціальну, правову державу, керуючись Конституцією України (1996 р.), Народне Віче територіальної громади м. Умань, Черкаської області, вимушена оголосити та направити цю Резолюцію до органів державної влади та місцевого самоврядування з метою виконання вимог Резолюції.

 

Згідно статті 5 Конституції України, 1996 року передбачено,  що    Носієм суверенітету і  єдиним  джерелом  влади  в  Україні  є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади  та  органи  місцевого самоврядування.

Право визначати і  змінювати  конституційний  лад  в  Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою,  її органами або посадовими особами.

Ніхто не може узурпувати державну владу - владу Народу.

 

Відповідно до статті 8 Конституції України передбачено, що Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції  України і повинні відповідати їй.  Норми Конституції України є нормами прямої дії.  

            Враховуючи зазначені вище норми Конституції,

Народне Віче м. Умані  оголошує:

- що органи державної влади та органи місцевого самоврядування в нашому регіоні діють в порушення норм Конституції України, зокрема, статті 48, за якою визначено що кожен має право на достатній життєвий  рівень  для себе і своєї сім'ї, що включає достатнє харчування, одяг, житло. Це право громадян в Україні ігнорується місцевими  владними органами. Оскільки більш ніж 45 % місцевих громадян проживають за межою бідності;  

- що місцеві органи державної влади та органи місцевого самоврядування діють в порушення норм Конституції України, зокрема, статті 49, за якою громадянам України, державою гарантується право на охорону  здоров'я,  медичну допомогу та медичне страхування.  Охорона  здоров'я  забезпечується  державним    фінансуванням відповідних    соціально-економічних,    медико-санітарних  і оздоровчо-профілактичних  програм.

Однак в Умані ліквідована система фінансування охорони здоров’я і встановлена система надання платних послуг охорони здоров’я  громадянам, що в свою чергу зменшує чисельність українців, збільшує бідність, зменшує репродуктивність населення, що є недопустимим;

-  що місцеві органи державної влади та місцевого самоврядування діють в порушення норм Конституції України, зокрема, статті 55, за якою громадянам України, державою гарантується захист прав і свобод судом.

Однак жодне право, свободи і охороняємі Законом інтереси громадян в м. Умані порушених місцевою владою,  місцевим судом  незахищені, оскільки  не прийнято жодне судове рішення відносно захисту порушених прав громадянина  владними органами у сфері незаконного вимагання  доплати до пенсійного фонду підприємцями, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, відносно інвалідів – підприємців, пенсіонерів – підприємців, малозабезпечених – підприємців.

У відповідності до статті 1 Протоколу 4 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод - нікого не може бути позбавлено свободи лише на підставі неспроможності виконати своє зобов'язання.

В Україні влада позбавила свободи вибору біля 3 мільонів підприємців, з яких примусово, в незаконний спосіб стягують додаткової сплати до антинародного пенсійного фонду, соціальні внески та інші непомірні податки і збори.

-  що єдиний орган законодавчої влади в Україні – Верховна Рада України  діє в порушення норм Конституції України, зокрема, Верховна Рада  України  від  імені  Українського   народу   - громадян України всіх національностей,

- не дбає про забезпечення прав і свобод людини та  гідних  умов її життя, оскільки не приймає належні Закони, якими б покращилось життєдіяльність громадянина, шляхом забезпечення умов для достатнього харчування, нормального житла, одягу, охорони здоров’я, роботи, дозвілля, освіти, прав і свобод, захисту від свавілля чиновників.

Не впроваджує механізм здійснення таких належних умов громадянам України;

            - не піклується про  зміцнення  громадянської  злагоди  на   землі України, а приймає антинародні нормативні акти – Податковий кодекс, який народжує свавілля чиновників, закриття підприємницької діяльності і зростання безробіття. Пенсійна реформа, яка збільшує бідність і жебрацтво. Трудовий кодекс, який позбавляє громадян України всіх прав на одержання гідної оплати за свою працю, породжує феодалів і рабів.  Житловий кодекс, також позбавляє людей  права власності на житло і права на оскарження.    

- не прагне розвивати  і  зміцнювати  демократичну,   соціальну, правову державу, оскільки не приймає відповідні Закони, якими кожний громадянин України мав можливість висловитись публічно щодо виконання обов’язків  державним службовцем всіх рівнів у спеціально створених постійних пунктів засобів масової інформації і прямої трансляції по всіх каналах. Мав можливість забезпечення справедливими соціальними гарантіями на рівні привелійованої категорії державних службовців. Мав можливість жити в правові Державі, мав можливість обирати суддів, прокурорів і начальників міліції. 

     Ухиляється від відповідальності перед народом за прийняті нею Закони, які спричиняють народові України шкоди, його життя, його розвитку та прогресу і становлення як нації Українця. Оскільки не змінює статтю 80 Конституції України, за якою народні обранці не несуть юридичної відповідальності за прийняте рішення шляхом голосування.

Оскільки народ України в даний час терпить відкрите знущання від державних службовців всіх рівнів, які здійснюють свою службу тільки для власного збагачення, не надаючи жодних шансів громадянам на достатнє життєзабезпечення себе і своєї сім’ї, тим самим збільшуючи зубожіння власного народу, з метою знищення української нації.

Також народ України не може здійснити захист своїх порушених прав і свобод, оскільки жодний чиновник органу місцевого самоврядування, службова особа, посадова особа не захищає права і свободи громадянина України. Ухиляються від виконання своїх обов’язків, при зверненні до них з будь-яким питанням, посилають громадянина до суду.

Суд в Україні, є необ’єктивним, упередженим, залежним і замовним. Тому суд не захищає права і свободи громадян від органів державної влади і місцевого самоврядування, які грубо порушують ці права громадян, а навпаки, відверто, цинічно і відкрито знущається над пересічним громадянином України, учасником судового процесу. 

- що, оскільки відповідно до Конституції України, Кабінет Міністрів України відповідальний перед Президентом України та підконтрольний і підзвітний Верховній Раді України і невідповідає перед народом України, то ставиться питання

- про недоцільність утримання такого Уряду народом та виконання його рішень народом України, оскільки його рішення направлені проти життєзабезпечення народу України, що послаблює національну безпеку.

Народу України потрібен Уряд, який забезпечить економічну самостійність України, а не повну залежність від МВФ, який є провідником захоплення землі України і перетворення українців на рабів. Здійснення внутрішньої і зовнішньої політики України на користь Українського народу. Буде виконувати вимоги Конституції України і законів України, волевиявлення Народу. Який буде вживати всіх заходів щодо забезпечення прав і свобод  громадянина України.

 

Таким чином, вимагаємо від місцевих органів влади і місцевого самоврядування підтримати наше Віче та звернутися до центральних органів влади з пропозицією про відставку Уряду, розпуску Верховної Ради та запровадити громадянське управління державою через Громадянський Парламент і Громадянський Уряд та Громадянське самоуправління на місцях. Створити Громадський суд для політичних правопорушень.

 

Враховуючи вищевикладене, керуючись волевиявленням значної частини нашого суспільства, зокрема громади міста, положеннями Конституції України,

ухвалюємо,

Відправити Уряд у відставку, розпустити Парламент, запровадити Громадське місцеве самоуправління, створити Громадський суд.

В разі невиконання Ухвали Народного Віче, залишаємо за собою право, здійснити своє Конституційне право управління Державою безпосередньо Народом, без органів державної влади та органів місцевого самоврядування та провести з цього приводу Всеукраїнське Народне Віче, яке візьме на себе управління Державою до визначення способу управління.

 

Для збалансованості належного управління державою, зокрема територіальною громадою м. Умані, вимагаємо надати нам можливість відкриття і функціонування  Народних громадських приймалень, створення і дії Народного бюро громадських експертиз, утворення та запровадження Громадських судів.

 

 Закликаємо всіх небайдужих людей до долі українського народу, Держави Україна приєднатися до цієї Ноти протесту з метою обєднання зусиль заради нашого благополуччя і щасливого життя ! (тел. 093 225 40 22)

 

 

 

 

 

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 601 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]