Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Ударим Владу по Карману ! Олександр Томасєвич
24.05.2011, 23:43

Шановні підприємці,

Повідомляю вам, що  в м. Умані проходять судові процеси підприємців до Державної виконавчої служби щодо незаконного примусового стягнення з підприємців заборгованості зі сплати страхових внесків до Пенсійного фонду за 3, 4 квартали 2010 року.

Як повідомлялося раніше, одне рішення суду вирішило питання на користь підприємця і суд визнав незаконним дії державного виконавця по відкриттю виконавчого провадження за Вимогою Пенсійного фонду і скасував Постанову державного виконавця про відкриття виконавчого провадження.

Також в другому суді при розгляді справи, я довів суду що Державний виконавець незаконно стягує з підприємця заборгованість до Пенсійного фонду, на друге судове засідання Державний виконавець виніс Постанову про закриття виконавчого провадження і повернув до Пенсійного фонду Вимогу про сплату боргу до Пенсійного фонду залишивши її без виконання.

Це вказує на те, що Державні виконавці незаконно стягують з підприємців гроші до пенсійного фонду, але їх заставляють обласні чиновники вчиняти це беззаконня.  

Також стало відомо, що в областях України, всім Державним службам надіслані листи про те, що всі Державні виконавці виконували Вимогу Пенсійного фонду як інші Виконавчі листи та не звертали уваги на те, що це незаконно. Бо це так сказали Пенсійні Боси.

З цього приводу, потрібно звертатися до Державної виконавчої служби із заявою про вимогу надати документи (вказівки, інструкції, листи) на підставі яких вчиняють виконання Вимоги Пенсійного фонду.  І вам повинні надати ці листи.

Ці листи ми повинні оскаржити по всій Україні. Це дасть нам змогу донести до більш широкого загалу незаконність дій Обласних начальників, що в свою чергу розпочне новий виток знімання цих чиновників за невиконання команди «Фас» по збору Денег для вищого начальства, що теж на нашу користь.

Цим ми Ударим Владу по Карману !

Олександр Томасєвич

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 627 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 1
1 dimenty  
0
Поддерживаю smile

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]