Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

У Києві вбили заступника директора Інституту світової економіки і міжнародних відносин, члена-кореспондента НАН України Валерія Новицького
23.02.2011, 22:25

У Києві вбили заступника директора Інституту світової економіки і міжнародних відносин, члена-кореспондента НАН України Валерія Новицького.

Про це УНІАН повідомив директор Інституту світової економіки і міжнародних відносин Юрій Пахомов. http://www.dt.ua/online/articles/76097#article

Новицького було знайдено вбитим у власній квартирі в Шевченківському районі столиці 19 лютого.

"У нього знайшли 20 ножових поранень, тобто над ним знущались перед тим, як вбити", - повідомив Пахомов.

У столичній міліції підтвердили факт вбивства Новицького, а також те, що він отримав близько 20 ножових поранень у груди.

Крім того, з метою приховати факт злочину зловмисники підпалили квартиру вбитого. Втім, підрозділ пожежної охорони, який швидко прибув за викликом, загасив полум`я і виявив тіло вбитого.

У міліції також повідомили, що порушено кримінальну справу за фактом навмисного вбивства (ст. 115 Кримінального кодексу України).

Попередньою версією слідства є побутовий конфлікт.

— Міжнародний валютний фонд вимагає від України того, чого не ставить завданням навіть для розвинених країн. Скажімо, зосереджують наш уряд на жорсткій монетарній політиці. 2008 року витратні статті Державного бюджету у нас становили 12 відсотків внутрішнього валового продукту. І МВФ припинив кредитування. Водночас у Сполучених Штатах дефіцит — 25 відсотків. Це політика подвійних стандартів, — вважає заступник директора Інституту світової економіки, доктор економічних наук Валерій Новицький, 47 років.

Кабмін намагається вкластися у виставлені макроекономічні показники і не залишає коштів для підтримки технологічних галузей. І доки він рахує відсотки дефіциту бюджету, інші уряди інвестують національну економіку, нові технології, щоб посісти помітні місця на міжнародному ринку поділу праці. Україна тим часом на передостанньому місці в Європі за рівнем доходу і на одному з останніх за рівнем технологічного розвитку.

Програми цільового регулювання національної економіки у нас як не було, так і немає. Гроші МВФ ідуть на скорочення бюджетного дефіциту. А якби була державна підтримка реального сектору економіки і технологій, ми могли б і латати дірки. Україна уже не може не бути бідною країною, бо держава, яка лише продає свої "банани", дістає за це не надто великий прибуток.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 671 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]