Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

У Грузії мікробізнес не оподатковуватиметься 10.01.2011
11.01.2011, 22:27
У Грузії мікробізнес не оподатковуватиметься
10.01.2011


Уряд Грузії визначив категорію діяльності, яка вважатиметься мікробізнесом і не оподатковуватиметься незалежно від обігу.

Як повідомляє УКРІНФОРМ із посиланням на веб-ресурс Кавказький вузол kavkaz-uzel.ru , згідно з рішенням уряду, у випадку, якщо підприємець працює індивідуально, без використання найманої праці, і займається виробництвом нижньої білизни, килимів, сільськогосподарської продукції, тракторів і комбайнів, виробництвом пуловерів, верхнього одягу, крім демонстрації моделей, він не оподатковуватиметься.

Пільги також встановлюються на виробництво головних хусток, різних дерев'яних виробів, вішалок, дерев'яного домашнього і кухонного начиння, фарфорових і керамічних виробів, музичних інструментів, акордеонів і аналогічних інструментів, у тому числі губних гармошок, духових інструментів, віників і щіток, на ремонт побутових речей і речей особистого користування.

Поняття мікробізнес введено з новим Податковим кодексом Грузії, в якому розділено мікробізнес і малий бізнес. До групи малого бізнесу увійшли ті підприємці, у яких щорічний обіг становить близько 100 тисяч лари (майже 55 тисяч доларів), і які, на відміну від мікробізнесу, використовують найману працю.
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 690 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]