Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Три листи. Податковий кодекс. Терміново
[ Викачати з сервера (33.0 Kb) ] 10.09.2010, 23:37

Три листи.

Павло Жовніренко. Надсилаю пропозиції цього об'єднання - Всеукраїнської спілки вчених-економістів, див http://pidprukr.ucoz.ua/load/predlozhenija_vseukrainskogo_sojuza_uchenykh_ehkonomistov_po_konceptualnym_pozicijam_proekta_nalogovogo_kodeksa/1-1-0-439.

Читаймо, думаймо, обговорюймо.

Тисну руки,

Павло Жовніренко

 

2010/9/8 Іван Супрунюк <ivan@mitel-ua.com>

податковий кодекс відмінили, але те. що буде напрацьовано кабміном може за прогнозами бути ще гірше.

Тому пропоную

1. Проводити розяснювальну та мобілізаційну роботу среред  населення та особливо серед підприємців.

2. Звернутись до спеціалістів-а саме обєднання економістів,  щоб вони надали свої проекти ПК чи хоча б концепцію. Ми серйозно з ними не знайомились. Якщо вони нам підходять-вимагати від кабміну взяти за основу цей проект (чи концепцію) Це буде конструктивно і  предметно. Олександр Супрунюк.

 

 

10.09.10р.  Анатолій Ковальов. Підтримую  пропозиції.  Діяти  потрібно  дуже  швидко. Вже іде  обговорення наступного  варіанту  ПК, про це вже повідомлено  сьогодні на телеканалах.  

Нового   тексту   я  не  маю.  Хто  має,  - терміново, будь ласка, вишліть.

Щодо  залучення  вчених  -  дуже  слушна  пропозиція.

«Плюс»  Павлу Григоровичу  за  нідіслану  концпцію ПК, що пропонує  група  вчених під керівництвом Кендюхова  Олександра  Володимировича. 

В  нас  в розсилках і на сайті згадувалося його ім’я.  Вони вже давно проводять потужну роботу по зрозробці  ПК, дивіться: http://pidprukr.ucoz.ua/load/vseukrajinska_spilka_vchenikh_pro_podatkovij_kodeks_pensijnij_fond_ta_problemi_ukrajini/1-1-0-386

Я  пробував додзвонитися до О. Кендюхова, але не вдалося. Просив журналістів із місць, де він проводив конференції, щоб допомогли, але ще відповіді немає. Євгену Михайловичу вчора  запропонував вписати його ім’я для підготовки ПК.

Очевидно, що органи влади не дуже прислухаються до вчених. Пропоную нашими прямими діями підтримати пропозиції вчених.  В першу чергу потрібно негайно встановити прямий контакт із О.Кендюховим.

Потрібно гуртувати людей, щоб були готові по команді виїхати в Київ, а зараз проводити на місцях протести проти того, що новий проект кодексу не оприлюднено  і  в той же час говорять, що  вже іде його обговорення підприємцями.  Зараз ще більша напруга, ніж була до цього.

В такому дусі потрібно підготувати відкрите Звернення від Асамблеї до ВР, КМ, Президента, депутатам, лідерам політичних партій. Зараз де можна зконтактувати із ЗМІ та висловити свою позицію.

Домогтися, щоб до групи розробників включили наших представників та вчених. Зараз може бути дуже вирішальний момент.  Потрібно залучити всі сили, згуртувати людей. Даваймо команду по всіх областях, районах провести терміново зустрічі, конференції, круглі столи і т.п., щоб налаштувати народ по недопущенні прийняття ПК, який може бути шкідливим для народу та підприємництва.  Для проведення  таких заходів розробити методичні вказівки та проекти резолюцій. 

В підприємницьких колах зараз виникла пауза спокою та задоволення  з приводу маленької перемоги – відхилення попереднього проекту ПК. І всі ми думаємо, що дали нам час підготувати свій варіант. Це не так. Тому ні в якому разі не розслаблюватися і швидко  стати на захист своїх інтересів та інтересів суспільства.  

Давайте завтра напишемо Звернення як до представників влади, так і до вчених, підприємців, також до всього народу.

Там вгорі щось «темнять». Чому не оприлюднюють для всіх, а розглядають у вузькому крузі? Такі дії органів влади повинні бути оприлюднені  та  оцінені громадою. 

Давайте  пишемо план негайних дій, розподіляємо обов’язки  і перемагаємо. Оприлюднюємо всіма способами наші плани, доводимо їх до народу. В  даний час слід підключити інші ГО та політичні сили.  

10.09.10р. А. Ковальов.

PS. Ось  адреса  спілки вчених :

E-mail: vsve@ukr.net

т. 8 050 259 51 07 (Анастасія Шпарьова, Відповідальний секретар)

Керівник інформаційного центра - Павло Почуєв, тел. 8 099 018 24 55

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 774 | Завантажень: 95 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]