Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Текст проекту Статуту Мерітократичної партії України
30.10.2010, 07:30
НОВИНИ
Опублiковано проект статуту МПУ
Опубліковано для обговорення повний текст проекту Статуту Мерітократичної партії України. Цей документ – результат довготривалої та кропіткої роботи членів Оргкомітету та експертів-юристів. Ознайомитися з ним ви можете у Мерітократ.org у розділі «Бібліотека» -
«Партійні документи». Якщо Ви досі не активували свій профіль у Мерітократ.org – зробіть це, щоб ознайомитись із проектом Статуту. Якщо з певних причин Ви не зареєстровані у мережі або не можете потрапити до свого профілю, будь ласка, зв’яжіться з координатором по роботі з лідерами та активістами.
Якщо Ви бажаєте долучитись до вдосконалення основного партійного документу, будь ласка, надсилайте свої пропозиції та запитання Керівнику Секретаріату МПУ Світлані Леоновій на електронну скриньку s.leonova@meritokratia.info або через внутрішні повідомлення у Мерітократ.org.

Відбулась друга відкрита нарада
[]
23 жовтня 2010 р. відбулась Друга всеукраїнська відкрита нарада прихильників ідей мерітократії. У нараді взяли участь члени мерітократичної команди з Києва, Київської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Чернігівської областей та члени Оргкомітету МПУ Ігор Шевченко, Олекс андр Лотош, Олексій Гончарук, Світлана Леонова.
Нарада складалася з трьох основних блоків: питання - відповіді, презентація нових можливостей Мерітократ.орг та обговорення проекту Статуту МПУ.
На запитання учасників наради відповідав Голова Оргкомітету МПУ Ігор Шевченко. Одним з ключових питань, що обговорювались, стала підготовка програми Партії. Ігор Шевченко пояснив, що наразі триває активна робота над програмою і, швидше за все, вже за декілька тижнів Оргкомітет буде готовий представити на розгляд громадськості свій проект Програми МПУ.
Також обговорювались питання, пов'язані з розвитком місцевих партійних осередків, залученням нових членів команди, проведенням зустрічей Голови Оргкомітету Ігоря Шевченка із прихильниками у регіонах. Зокрема, пропозиція організувати таку зустріч надійшла від активістів з Івано-Франківська Юрія та Олесі Рошко, Олесі Боднарчук.
Наступною частиною зустрічі стала презентація нових можливостей Мерітократ.орг. Ігор Шевченко розповів учасникам наради про такі нові елементи мережі як «Робочий стіл», «Закладки», «Бібліотека» тощо.
Насамкінець було розпочато роботу з обговорення положень проекту Статуту МПУ. Через брак часу обговорення було вирішено продовжити в он-лайн форматі.
Ідею Мерітократії підтримали вже більше 1000 осіб
Ще одна ціль, визначена нашим тактичним планом на 2010 рік, досягнута - кількість прихильників ідей мерітократії і наших однодумців по всій Україні перевищила 1 100 осіб! Як і раніше, ідеї мерітократії майже в рівній мірі підтримують жителі як сходу, так і заходу, як півдня, так і півночі нашої країни. Така статистика свідчить про те, що ідеї меріт? ?кратії об’єднують наше суспільство, а це не може не радувати. Слідкувати за динамікою підтримки ідей мерітократії можна в режимі он-лайн на сторінці «Вже приєдналися».
Сподіваємося, темпи зростання нашої команди і надал і неупинно збільшуватимуться. Як Ви можете сприяти збільшенню нашої команди, читайте тут.

ОГОЛОШЕННЯ
Новий співробітник Секретаріату
Минулого місяця до нашої команди приєднався новий співробітник – Олександр МОДЛЕНКО. Олександр []
обійняв посаду координатора по роботі з лідерами та активістами, тобто першої контактної особи для всіх членів меріт ократичної команди у Секретаріаті МПУ . Теперсаме до Олександра ви можете звертатися з будь-яких питань нашої діяльності.
До вступу на посаду в Секретаріат МПУ Олександр працював на посаді помічника депутата Київської міської ради, займався юридичним консультуванням соціально незахищених верств населення. Він має значний досвід громадської та волонтерської роботи.
Сподіваємося, співпраця з Олександром буде для вас приємною та плідною.
Юрій Кочевенко, який обіймав посаду координатора раніше і з яким більшість з вас вже встигли познайомитися, також залишається в нашій команді, але у статусі соратника. У цій якості Юрій продовжуватиме займатися роботою з членами команди та розбудовою нашої партійної структури, але вже на громадських засадах.
Бажаємо успіхів Олександру та Юрію у їхній роботі!
Збірка "Мерітократія" доставлена у регіони
Збірки текстів «Мерітократія - політична система майбутнього» доставлені у регіони. Запитуйте збірки у своїх логістичних координаторів, а у разі відсутності координатора у Вашому регіоні контактуйте із координатором по роботі з лідерами та активістами Секретаріату МПУ Олександром Модленком у мережі або за ел.адресою o.modlenko@meritokratia.info чи за тел. 067 448 22 20. Перелік логістичних координаторів можна переглянути тут.
З електронною версією збірки текстів можна ознайомитись тут. Збірка містить найбільш цікаві та яскраві публікації, статті, фрагменти з промов, книг та висловлювання про мерітократію відомих людей, серед яких Лі Куан Ю, Гордон Браун, Михайло Саакашвілі, Богдан Гаврилишин, Вадім Карасьов та інші.

НОВІ МОЖЛИВОСТІ МЕРІТОКРАТ.ORG
Наша соціальна мережа постійно розвивається, майже щодня в ній з’являються нові можливості та поліпшення. Саме тому окремий розділ нашого Вісника ми присвячуємо інформуванню про ці можливості та правила користування ними.
«РОБОЧИЙ СТІЛ» - один з основних інструментів фіксації та оцінки діяльності активістів нашої команди. Робочий стіл дозволяє зберігати і публікувати для перегляду усіма учасниками мережі інформацію про агітаційно-інформаційну, організаційну, навчальну роботу, яку здійснює кожен активіст – від кількості розповсюджених брошур до видів безкоштовної доп омоги, яку члени нашої команди готові надавати один одному.
Згодом з усієї інформації, внесеної учасниками до робочого столу, буде формуватися загальна статистика нашої спільної роботи та її результатів. Інформація, відображена у робочому столі, також враховуватиметься як один з важливих факторів у розвитку партійної кар'єри активістів.
«Робочий стіл» є у профілі учасників мережі зі статусом активіста, функціонера або соратника. Якщо Ви маєте інший статус, але хотіли б підвищити його до статусу активіста і вести власний робочий стіл, напишіть нам про це, а також про ту діяльність з поширення наших ідей та інформації, яку Ви здійснюєте.
Посилання на робочий стіл знаходиться у лівій колонці профілю учасника під фото (це міні-робочий стіл). Щоб переглянути весь робочий стіл, потрібно натиснути на заголовок «Робочий стіл».
«РЕКОМЕНДУВАТИ». Більшість з вас вже помітили у своєму профілі під фото рядок «Рекомендувати учасника». Як ви знаєте, Мерітократ.org є закритою мережею і стати її учасником можна лише за запрошенням Оргкомітету МПУ. За допомогою цієї функції кожен учасник може порек омендувати Оргкомітету своїх рідних, друзів, колег для запрошення до мережі. Ми отримаємо вашу рекомендацію, розглянемо її і у разі відсутності заперечень надішлемо рекомендованій людині запрошення.
«ЗАКЛАДКИ». Відтепер всю найцікавішу для вас інформацію мережі можна акумулювати в одному місці. Функція «Закладки», посилання на яку є у міні-профілі кожного учасника, дозволяє додати в закладки і швидко знаходити будь-які цікаві вам тексти (думки, ідеологічні тексти), профілі цікавих вам людей, спільноти, опитування. Тут ви також можете сформувати п? ?релік ваших улюблених авторів і слідкувати за їхніми публікаціями у мережі.
«БІБЛІОТЕКА». У цьому розділі ми розміщуємо всі матеріали, з якими вважаємо доцільним ознайомитися учасникам нашої команди. Бібліотека містить книги, статті та інші матеріали (у т.ч. фільми) з питань політики, державного управління, збереження здоров’я, а також наші агітаційні матеріали та партійні документи. Ми постійно поповнюватимемо бібліотеку і ін? ?ормуватимемо вас про новинки за допомогою блока «Рекомендуємо» на головній сторінці мережі. Сподіваємося, інформація в бібліотеці буде цікавою та корисною для вас.
Якщо Ви вважаєте, що до бібліотеки було б доцільно додати певні книги, статті, відео, корисні для інших учасників, надсилайте посилання на цей матеріал в інтернеті або сам файл на адресу secretariat@meritokratia.info. Будемо розвивати та наповнювати нашу мережу разом!

ВИ ТАКОЖ МОЖЕТЕ ЗАВАНТАЖИТИ ВІСНИК У ФОРМАТІ .pdf ДЛЯ ДРУКУ.
Будь ласка, перешліть цей Вісник усім, кому, на Вашу думку, він може
бути цікавий.
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 662 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]