Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Taras Plakhtiy. Розсилка 11.02.12
12.02.2012, 00:36
Taras Plakhtiy


1.  Вассерман: Путин вернет Украину домой
2.    Ненужный свидетель. Наталья Радулова. Откровения советской школьницы 30-х годов пользуются огромным успехом на Западе, их автора называют "русской Анной Франк". В России о девочке, которая из-за своего личного дневника оказалась в ГУЛАГе, не знают практически ничего. И знать не хотят.

3. Андрій Самброс: Специфіка мажоритарних виборів-2012

4. Право на помилку. Роман Сон

5. Андрій Окара: Кабаре ''Весёлый ПесецЪ'': ''МАЛЯВА 9700'' // Толибджон Курбанханов о ВВП (ЭТА НАДА ВИДЕТЬ!) -Справді))
6. Петр Зорин. ПРИКОСНОВЕНИЕ К БЕСПРЕДЕЛЬНОМУ
7. Эх ты, ксивушка моя богатырская! Юлия Мостовая «Зеркало недели.

8. Лемківщина у ВІДЕО - фільми Владка Максимовича (понад 370 авторських відеофільмів, про побут, життя, культуру та історію лемків)

9. Егор Соболев: Займемся нашим домом

10. Вивчаємо досвід росіян та екстраполюємо на Україну: За Владимира Путина агитируют звезды сцены, экрана и спорта - кто-то вошел в число доверенных лиц кандидата, кто-то снялся в предвыборном ролике. О политике эти знаменитости говорят неохотно, зато не скупятся на эмоции. К сердцу каждого Путин нашел особый подход. 
http://grani.ru/Politics/Russia/Election/m.195524.html 

11. Конспірологія: ДЕНЬГИ- Пирамида Долгов. Обман банков.  (пізнавальний фільм з наглядними  анімаційними схемами діяльності банків)

12. ЮНОНА ІЛЬЇНА: Успішні люди змінюються самі
Якщо взяти дослідження, то ще з 1654 року, коли почалися винищення чи перетягнення в інші країни українських пасіонаріїв (лідерів, людей, які ведуть за собою), у нас немає власної АКТИВНОЇ ментальної моделі успішності. Наша модель, на жаль, — копіювання та пристосування. Ми не знаємо, що для нас є успіхом, ми починаємо копіювати моделі, а оскільки ми не розуміємо їх, то поєднуємо їх між собою так, що вони конфліктують. І коли в нас немає проекту результату: чого чекати на виході, — то ми не можемо того досягти, не можемо скоординувати свої дії.
Якщо спрощено — то є чотири моделі успіху: американська (культ успіху — досягнення матеріальних цінностей), німецька (роби все планово, ефективно й буде все добре), східна (твоє сьогодення — це база для завтра, тому терпи сьогодні — буде краще потім) і слов’янська (коли на перший план виступає моральність, людські цінності, духовність, по трупах іти ми не хочемо). У кожній моделі повинні бути чіткі критерії та зрозумілий результат. Яку модель наслідує наше суспільство? 
Єдиний шлях до успіху — вийти за рамки сценарію, який вже не працює, почати змінюватися самому, а не чекати допомоги.
Мені здається, що ми підходимо до моменту, коли люди мають усвідомити, що не потрібно ні від кого чекати допомоги, що кожна людина має створювати систему для дітей і внуків. 
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 669 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]