Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Тарас Плахтій. Підбірка 02.08.2011
02.08.2011, 23:15
1. Из части «Вопросы-ответы» Интернет-конференции Линдона Ларуша, 22 января 2011 года. (альтернативний економіст, політик, публіцист, у певній мірі  конспірологhttp://www.larouchepub.com/russian/lar/biography.html )


2. Георгій Почепцов: Еліта як клас комунікаторів, або українська еліта як еліта запізнення

3. This Is Russia  Україна десь недаленко )))

4.Ісландську конституцію писали в соцмережах

5.Евгения Пилетски, политолог, фотограф : Сырная революция в Израиле

6.Владимир Путин превратит Россию в мелкотравчатую диктатуру наподобие африканских, если станет президентом еще раз, предупредил советский лидер Михаил Горбачев. 

7. Під час «ІІ Зимової Студреспубліки» 26 лютого 2010 року вперше було випробувано алгоритм роботи самоврядної динамічної мережі.


1. Забытый Детройт. Гибель цивилизации.

2. Контраверсійна стаття Гели Васадзе : Стрела омелы или рассвет Европы

3. "МЕНШІСТЬ РУЛИТЬ", АБО СКІЛЬКИ ПОТРІБНО ЛЮДЕЙ, ЩОБ ЗМІНИТИ СВІТ?

4. Емоційний крик Юрія ВИННИЧУКА. Малоросійський мазохізм

Надзвичайно гостра та емоційно насичена публікація, у якій автор розкрив проблему цивілізаційгного розлому в українському суспільстві, який на організаційному рівні - з точки зору організаційної культури можна назвати зіткненням ієрархічних та мережевих структур, що притаманні відповідно азійській та власне українській цивілізаціям. Зараз до цього ще додався тиск європейської цивілізації, яка з точки зору організаційної культури формування влади являє собою  представницьку демократію, за якої провідні елітні групи узгодили між собою "правила гри" . Автор приходить до висновку, що слід  віддати перевагу ієрархіям. На мій погляд цей шлях є наперед приреченим на поразку саме тому, що самоорганізаційні процеси в основі з горизонтальною мережею - прямою демократією є невід'ємною рисою української ментальності, яка підточувала, підточує і буде підточувати будь-яку ієрархію (цей процес дуже точно зауважив і описав автор).  Лише створення організаційної культури, що відповідає українській ментальності та включає як мережу так і ієрархію в одному ЦІЛОМУ спроможне стати основою відродження українскої Цивілізації. 
Т.П.


5. Ярослав Грицак: 20 років Незалежності: три покоління українських політиків

6. Зараз пробую розібратися, як відбувається процес миследіяльності. Знайшов доволі просту його модель . Автори вважають, що вони описали жіночий тип миследіяльності, проте, думаю, чоловічий - не надто простіший))
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 699 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]