Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

«СТРАТЕГІЯ» «ВИХІД УКРАЇНИ ІЗ КРИЗИ ШЛЯХОМ РОЗВИТКУ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА І САМ
[ Викачати з сервера (34.0 Kb) ] 15.12.2010, 05:12

                                                       «СТРАТЕГІЯ»

«ВИХІД УКРАЇНИ ІЗ КРИЗИ ШЛЯХОМ РОЗВИТКУ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА І САМОВРЯДУВАННЯ»

 

      Найпершим уроком має стати створення профспілок, які об’єднують найрізноманітніші верстви населення. Це можна зробити вирішуючи гострі проблеми суспільства, як місцевого, так і всеукраїнського значення. Найактуальнішим питанням є захист прав підприємців на ринках. З ринків і слід почати створення профспілкових організацій. До них згодом можна приєднувати і інші частини населення. Наприклад: у відповідь на скорочення працівників якогось підприємства, можна створити профспілковий комітет тієї установи у складі профспілки міста. Ці профкоми будуть абсолютно автономними але водночас взаємодоповнюючими і взаємозалежними. Коли виникають проблеми у медиків, - буде дієвим, коли їх підтримають профспілки підприємців і вчителів тощо.

       Єдине, з чим  рахуватиметься нинішня влада – це коли у нас буде ясна стратегія, чітка структура, послідовність наших дій і фінансування організації. Об’єднавши значну частину населення, ми можемо утворити паралельні громадянські органи самоврядування, які будуть будуватись виключно з низу до верху за принципом: десятники – сотники – тисячники. Серед десятьох знайомих людей легше дійти згоди і обрати одну людину. Просто її і переобрати в разі потреби. Донести інформацію, чи зібрати підписи також легко: подзвонивши до тисячника, він в свою чергу тільки до десятьох сотників, сотники – тільки до десятьох десятників і т.д. Таким чином всі рішення будуть прийматись більшістю населення, а не купкою олігархів. Жодна людина не останеться поза увагою. Любі питання простіше вирішити серед десятьох.

      Через існуючу диктатуру влади, що не враховує інтереси значної частини суспільства у сфері комунальних послуг, пенсійного і соціального забезпечення – знайти ініціативних людей буде не надто складно. Наприклад, можна написати об’яву на будинку: «Якщо ви бажаєте платити менше за комунальні послуги, телефонуйте за номером: ____________».

       На сьогоднішній день є напрацьований механізм здешевлення платежів за тепло завдяки від’єднанню від централізованого теплопостачання. Через цю людину можна активізувати жителів даного під’їзду захищаючи на ділі їх права. В процесі - їх інформувати про ідею втілення в життя стратегії самоорганізації і самоврядування населення. Найважливішим аргументом є:

можливість передати цінну інформацію до кожного члена організації.

У відповідь на знищення малого та середнього бізнесу має стати створення профспілок на ринках України з незалежними профкомами кожного ринку.

В статуті обов’язково прописати  принципи побудови профспілки: з низу до верху, колегіальність у прийнятті рішень, взаємозалежність, рівноправність, підкорення меншості більшості. Тоді за таким органом стоятимуть реальні люди. І уже діючі профспілки об’єднувати в ради міста, району, області. Ми повинні уникнути можливості ухвалення рішень однією людиною від імені всіх членів профспілки. Для цього потрібно розповсюджувати проекти рішень серед усієї структури і приймати рішення на основі зауважень і пропозицій кожного члена профспілки. Голови профкомів утворюють раду профспілкового комітету і на рівні міста, району чи області лише озвучують ці ухвали від імені тих людей, які їх обрали. Координатор профспілкового руху у цьому випадку має бути лише формальною фігурою, яка ставить підпис під колегіальним рішенням.

      Будівництво організації має основуватись на таких принципах:

- кожну людину можна переобрати в будь-який час зборами десятьох людей які її обрали, або переобрали, склавши протокол рішення;

- обов’язкова підзвітність та відповідальність перед структурою, яка обрала людину;

- кожен має право внести пропозицію і має бути врахований голос кожного і рішення приймається на основі всіх пропозицій;

      У разі успіху такої системи ми можемо увійти цією структурою у якусь політичну партію чи створити свою і змінити законодавство, ввівши ці принципи у систему влади. Якщо не змінити систему влади, кожен з нас буде змушений витрачати кошти на адвокатів, борючись з наслідками діяльності нинішньої. Або не боротись і  також втрачати на  несправедливих платежах:

чи то за газ, чи то за комунальні платежі, чи то за чергові обвали гривні. Чому і створюють такі закони, щоб спочатку позбавити людей заробітку, а потім викинути з житла за несплату комунальних послуг. Мабуть на проблемних кредитах не такий ефект, як очікували… Олігархи знайдуть як обікрасти народ маючи судову, законодавчу і виконавчу владу в своїх руках. Але їм нічого не вдасться, якщо ми принцип «розділяй і володарюй» - змінимо на «об’єднайся і  управляй сам». Наша сила в єдності і організованості. Купка шахраїв нічого не зможе зробити багатьом мільйонам, якщо ми цього не дозволимо. Нам потрібні мобільні групи, які складатимуться із журналістів, юристів та працівників охоронних фірм для боротьби за наші права. Якщо рішення будуть спільні, то і не буде можливості хапати лідерів і сфасильфікувати проти них кримінальні справи. Зло організоване, має фінансування, і стратегічний план дій, та наша перевага – чисельність. Всіх не можливо посадити в тюрму, пограбувати через аферистичну систему надання кредитів і т.д., якщо ми на противагу олігархам: будемо організовані, матимемо стратегічний план дій, фінансуватимемо свою діяльність.

 

 

 «…єдине джерело влади – народ…», «народ здійснює владу безпосередньо…» - Конституція України

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 808 | Завантажень: 100 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]