Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Софія з народу. НАРОДЕ УКРАЇНИ, ЄДНАЙМОСЯ
11.11.2010, 22:07

НАРОД   УКРАЇНИ,    ЄДНАЙСЯ!

                              МИ НЕ БАРИГИ, МИ НЕ ВІВЦІ     МИ - НЕ РАБИ!!!

 

                      МИ   НАРОД, ЯКОГО ПРАВДИ СИЛА НІКИМ ПОДОЛАНА НЕ БУДЕ!!!

 

Знову шумлять майдани, знов повстає  народ.   Знову нас обдурили, але вже до нестерпності  відверто,  брутально - навіть не соромлячись, обзивають нас баригами  і бидлом.   І в цьому  їхня помилка. Бо антинародний Податковий  Кодекс, який вони хочуть прийняти навіть вночі , потайки від людей - це та остання крапля, яка зібрала нас по всій країні. І , дай Боже, щоби на цей раз у нас вистачило Віри, Мужності, Мудрості і  Сили Духу сказати перевертням, які  називають себе народними обранцями,  своє  рішуче "Ні!"

 "Ні!" -  наглому, цинічному  приниженню українського народу  і попиранню прав на свободу   гідне життя в своїй рідній країні .

Настав час пригадати  їм все  і  відкрито висловити недовіру.

За всі  ці  18 років Незалежності  України вони створили в країні  хаос, розплодили корупцію, постійно намагаються розколоти суспільство, довели країну до злиднів  і  поневірянь. Ці  депутати ніколи не служили народу, а вирішували лише свої  шкурні  питання збагачення. А зараз  їм вже стало   цього замало - адже накрали підприємств, як  створювалися десятиліттями руками і  потом трудового народу, а тепер  їм потрібні  дешеві  раби! Вони вже заблудилися так, що ніколи не

вийдуть з цього лабіринту брехні. Дивляться в очі  і  нагло брешуть!  Мені  це просто огидно.

 "Сліпий не може вести сліпого - бо обидва впадуть у яму".

 Нестатки, злидні, свавілля, корупція наразі  об'єднали народ. Простому трудовому народу байдуже - якою мовою розмовляти, адже ми всі  чудово розуміємо один одного. Нам байдуже, якою мовою відмовляють нашим дітям у працевлаштуванні.  Нема  значення пенсіонеру, якою мовою йому нараховують пенсію, якої  не вистачає  на хліб.  Нам головне, щоб у нас був

достаток в домі  і  добрий настрій, а наш  діти мали спокійне сьогодення і  щасливе майбутнє.  Ми довго терпіли, сподіваючись  на "краще життя", та час навчив нас зробити правильні  висновки.

 "Когда страна отступит от закона, тогда много в ней начальников. И всякий дом, всякое государство, разделившееся само в себе, не устоит и рухнет."

Отже, причина всіх наших бід в тому, що ми порушили заповідь Божу: "Не сотвори себе кумира",   самі  ж  обрали цей злочинний, антинародний  Парламент!  Чинна Верховна Рада - це     причина наших страждань   сорому. Ми, народ, мусимо  їх звільнити за брутальне невиконання обов'язків без права балотуватися  в Раду повторно! Спокійно   впевнено - один раз   назавжди, щоб  іншим не кортіло!

 Головне - щоб народ поважав свою владу, а влада поважала народ! 

   НАРОД скаже  їм своє  слово на виборах! Я вірю в тебе, мій народ, бо Я- це Ти!

Ти тільки май віру хоч  крихітне зернятко! Повір у себе,   разом ми здолаємо навіть те, на що й самі  не сподівалися.

То ж я розділяю з тобою те, що маю - непохитну віру   жадання  правди!

 "Мудрому народу даст Господь мудрое правительство и правление мудрых будет благоустроено Господом!"

 В Парламент України ми зобов'язані  обрати людей порядних, непідкупних   сильних духом, які  будуть відстоювати інтереси свого  народу. Наше завдання обрати людей, які  не допустять злочинні, антинародні, антидержавні  закони. Таких людей, які  будуть служити народу України! Ми мусимо самі  навести лад в своєму домі   і  показати всьому світу, що ми мудрий народ!       МИ - ГОСПОДАРІ  В СВОЇЙ ДЕРЖАВІ!

 

                    З  щирим серцем і  непохитною вірою во Славу Божу - Софія з народу.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 1213 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Сергей  
0
ВСТАВАЙ СТРАНА ОГРОМНАЯ, ВСТАВАЙ НА СМЕРТНЫЙ БОЙ.
ВСЕ НА БАРИКАДЫ
мирные митинги точно не помогут

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]