Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Слюсорєв Олександр. Конституція нелігитимна
24.10.2010, 21:52

                                                    Верховна Рада України

                                    В комітет з питань державного будівництва

                                              та місцевого самоврядування

                          від Слюсарева Олександра Ігоровича

                                          Харківська область

                        м. Зміїв, майдан Радянський, буд., 10 к. 3

                                       телефон: 0663550878

                                                   Email: aislusar@yandex.ru

 

 

Конституція України від 28.06.1996 року є нелегітимною, а, відтак, протягом 19 років існування України, є на сьогодні такою і вся державна влада та місцеве самоврядування в нашій країні !!! Їх будівництво здійснюється на фундаменті із фальшивого матеріалу. Подальша доля такого будинку зрозуміла. В нинішній конституції України народні депутати і Президент узурпували владу, про що на сторінці № 3 цієї конституції урочисто проголосили. Виходить, що народних депутатів, які протягом 19 років керували Україною, можна назвати САМОЗВАНЦЯМИ!!!  Народ, дійсно, обрав їх, як народних депутатів, але не надав їм ніяких повноважень (мандату) по управлінню країною від свого імені.

Необхідно організувати всенародне обговорення нових проектів Конституції України, які були б представлені державними, а, також, політичними, професійними і громадськими організаціями та окремими громадянами, де було б передбачено делегування народом частини своїх управлінських повноважень Президенту України, частину – народним депутатам та визначені повноваження, які народ залишає за собою, чітко визначено механізми громадського контролю діяльності органів державної влади та їх відповідальності за результатами цієї діяльності. Після цього провести всенародний референдум і затвердити Конституцію. До речі, саме так зроблено в Російській Федерації – нашого східно – північного сусіда, якого деякі наші політики звинувачують в авторитаризмі. Але ж в РФ демократія є хоча б ДЕ – ЮРЕ! В Україні її немає ні ДЕ – ЮРЕ, ні ДЕ – ФАКТО!!! Тільки після цього наймані працівники: Президент і народні депутати стануть легітимними, отримають законний статус і потраплять в залежність від свого господаря – народу України, будуть працювати в його інтересах, ЗВІТУВАТИ перед ним, будуть йому ПІДКОНТРОЛЬНИМИ і перед ним ВІДПОВІДАЛЬНИМИ.

Пропоную членам комітету ініціювати розробку нової, на цей раз, НАРОДНОЇ КОНСТИТУЦІЇ, яка повинна бути прийнята народом України замість нинішньої конституції від 28.06.1996 року – конституції 451 узурпаторів державної влади в Україні.

Конституцію України повинна бути Договором між Народом і Владою, натомість конституція України від 28.06.1996 року – це договір народних депутатів і президента країни між собою. Народ до цієї конституції ніякого відношення не має!

                                          

                         Пояснення прикладаю.

                                                                     Слюсарев Олександр Ігорович

24.08.2010 року

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 712 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]