Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Скарга до Укрзалізниці
13.05.2010, 20:52
Голові  Укрзалізниці
Мельничука Сергія Андрійовича, який

мешкає за адресою: 91005, м Луганськ,

вул. Лянгузова, 2, к. 70

моб. Тел.: 8 050 258 00 19

 

СКАРГА

 

         23.03.2010 року у вагоні № 21 швидкого поїзду № 20: Київ – Луганськ, яким я їхав до Луганську, я звернувся до провідника з проханням зменшити гучність радіо. Провідник почала пояснювати мені як треба зробити тихіше радіо малозрозумілою для мене російською мовою. Спілкування між мною і провідником різними мовами призвело до того, що провідник почала у підвищеному образливому тоні звинувачувати мене у тому, що я її не розумію. На моє прохання представитись, - провідник відмовилась назвати своє прізвище. Я звернувся до бригадира поїзду, яка представилась як Грищенко Лариса Олексіївна, з проханням забезпечити дотримання персоналом поїзду порядку, який встановлено Конституцією України у сфері застосування української мови як державної. Мої вимоги викликали обурення бригадира поїзду, яка особисто, також, відмовилась спілкуватися зі мною державною мовою, принижуючи, таким чином, мою громадську та національної  честь і гідність, та  розпалюючи міжнаціональну ворожнечу за мовною ознакою.

         Прошу Вас ужити відповідні заходи до відновлення в роботі «Укрзалізниці» порушеного порядку, який  встановлено Конституцією України у сфері застосування мов, а також вирішити питання відповідальності осіб, з вини яких відбулися зазначені правопорушення.

 

 

 

         25.03.2010 р.                            С.А.  Мельничук

 

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 1080 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Альбіна К.  
0
Добрий день!
Мені довелося 17.07.11 здійснювати подорож на поїзді №154 Вінниця-Київ, місця 16 та 17.
Нажаль ця поїздка мені запам'ятається на довго!!!!!!!!!!!!!!!!!!
У потязі не працював кондиціонер. Можете уявити умови, якщо температура була 40 градусів. Усі пасажири були мокрі від такої неймовірної спеки. Треба додати, що вагони були заповнені повністю, їхали літні люди та діти.Мені цікаво, що робили б, якби комусьстало погано?
Доречі, після цієї подорожі у мене та моєї доньки є ускладнення зі здоров'ям, через протяги у вагоні у нас обох болять шиї.
Хотілося б, щоб Ви, шановні добродії не тільки брали немалі кошти за квитки, а й створювали належні умови для проїзду пасажирів!!!!!
P.S. Як Ви будете приймати гостей у наступному році, коли відбуватиметься Євро- 2012????????????
З обуренням Альбіна К.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]