Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Що твориться? Де правосуддя?
04.01.2011, 01:00

Що твориться? Де правосуддя?

Сергій Костаков понад місяць  утримується під вартою за розбите дзеркало автомобіля. Чи таке було б, якби це вчинила б інша особа? Вже давно б розійшлися  конфліктуючі сторони.

Цікаво, хто знає власника пошкодженої автівки? Як автомашина  потрапила на вулицю, куди в цей час міліція транспорту не пропускала і для чого міліція  дану машину пропустила? Чому міліція, яка стояла на  Інститутській через кожний метр,  не  втрутилася та не відвернула  «факт навмисного пошкодження» машини?

Характерно, що суди над Сергієм відбулися без участі його дружини та інших родичів.  Що це за свавілля? Він знає державну таємницю, тому суди закриті? Чи лише тому, що він учасник Майдану?

А вся справа в тому, що все це, як виявляється,  підтасовані, спровоковані факти. Ось що пишуть в листах очевидці: «В тот момент авто въехало в толпу и сбило женщину, она упала под машину люди ринулись к авто, там находился чел которого перед этим буквально минут за 5 вывели под руки (охрана) из палат городка (агрессивно настроенного ,провокатора). Короче, он как позже сказали, повредил на авто что-то. Сейчас по этому делу хотят притянуть к ответственности совершенно другого человека.  У  ментов нет фото и видео подтверждения его причастности, хотя  велась съемка беспрерывно».

Очевидці пишуть:  «Перед повреждением авто  я и Василенко,  находились возле выхода из городка, откуда вывели под руки мордатого,  крупного телосложения, подвыпившего провокатора. Минут через 5 на перекрытом участке собралась толпа от уходящих оттуда людей,  мы узнали, что некто, кого вывели их городка,  кинулся на машину и повредил что-то.   Там находилось несколько камер».

Прохання втрутитися журналістам,  депутатам, громадськості, а також прокуратурі, що здійснює нагляд. Як може бути, що було маса міліції і не затримали порушника порядку на місці скоєння правопорушення, а затримують безневинного в іншому місці? Чому міліція  не попередила  можливої ситуації та пропустила автомашину в запруджену народом вулицю?   Чому порушується процедура слідства та судочинства? Мабуть риторичні запитання.

Очевидно, що такими діями органи влади провокують необхідність наступного виходу народу на Майдан. Це може статися незабаром.

Крім цього, щоб аналогічних безправних дій не повторювалося, потрібно підприємцям далі об’єднуватися, створювати свою партію, свої профспілки та обирати справедливу владу.

Анатолій Ковальов.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 752 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]