Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Щановні друзі. Використайте, будь ласка...
02.02.2011, 23:55

Щановні друзі. Використайте, будь ласка народних обранців. Хто має змогу, направте їм листа-звернення, що нижче написаний, та просіть активно взяти участь у проблемі. Зверніться до керівників всіх депутатських фракцій, обовязково до Королевської Н.Ю. Масові зварнення будуть спонуканням та  аргументами  їх дій     

                                                                                                                                    Профспілка захисту                  підприємництва м. Хмельницького

 

м. Хмельницький, вул. Зарічанська 34/1, кв. 30 

т. 70-27-05, моб. 8-098-47-99-089 

 


від_________________№ ____

 

 

Голові депутатської фракції

«Партії регіонів»

О.С. Єфремову

 

Звернення

Профспілка захисту підприємництва м. Хмельницького подала до Окружного адміністративного суду м. Києва позов в інтересах підприємців, про визнання незаконними дій та бездіяльності Кабінету Міністрів України при розробці, погодженні та поданні до Верховної Ради України проекту Закону України «Про внесення змін до Законів України «Про державний бюджет України на 2010 рік» та «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». 18 січня 2011р. була прийнята постанова Іменем України, якою адміністративний позов було задоволено частково, в частині визнання протиправною бездіяльність Кабінету Міністрів України при підготовці проекту Закону «Про внесення змін до Законів України «Про державний бюджет України на 2010 рік» та «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» щодо недотримання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» в частині оприлюднення проекту вищевказаного регуляторного акту. В ході судового засідання було встановлено те, що кожен проект регуляторного акту, згідно чинного законодавства України, повинен оприлюднюватися у визначеному порядку з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, та їх об’єднань. Таким чином було встановлено, що права мільйонів підприємців та їх громадських об’єднань, що охороняються Конституцією України та законами України були грубо порушені. Ми були позбавлені можливості прийняти участь у обговоренні цього законопроекту та подати до нього відповідні пропозиції та зауваження, що могли вплинути на сам зміст остаточного тексту законопроекту. Дія цього закону призвела до масштабного фінансового навантаження на збіднілих підприємців, в першу чергу інвалідів та пенсіонерів.

Виходячи з вищевикладеного Профспілка захисту підприємництва м. Хмельницького звертається до Вас з пропозицією виступити із законодавчою ініціативою шляхом внесення до Верховної Ради України законопроекту про скасування  Закону України «Про внесення змін до Законів України «Про державний бюджет України на 2010 рік» та «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» з дати його опублікування та відновити наші порушені права.

На вимогу підприємців також просимо звернутись до Конституційного Суду України із поданням про визнання неконституційним Закону України «Про внесення змін до Законів України «Про державний бюджет України на 2010 рік» та «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» в частині загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

Про прийняте рішення просимо повідомити.

 

Додаток:

1. Копія Постанова окружного адміністративного суду м. Києва.

Голова ради ПЗПХ                                                    Н.В. Кнець

 (Копію знайдете за адресою: http://pidpr.com/load/postanova_sudu_18_01_2011r_z_pensijnikh_problem_za_pozovom_khmelnichchan/1-1-0-1018 

За довідками зветайтеся до секретаря Асамблеї Кулик Галини Анатоліївни тел. 097-935-5177)

  

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 2053 | Завантажень: 0 | Коментарі: 6 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 6
6 bazuka  
0
Кто-то уже получил ответ от депутатов на свои обращения? Открыли сайт Совета предпринимателей при Верховной Раде - http://www.rpvr.org.ua / Комментируем и спрашиваем даный вопрос там, может что-то прояснится. И подолжаем массово слать обращения.

5 МГО "Патріот"  
0
Шановні друзі, в такий важкий час для нас, потрібно чіплятися за все, листи, акції протесту, будь що але тільки в рамках закону, якщо ми будемо сидіти та думати, що робити, відсилати листи, не відсилати листи, йти на акції чи не йти, то ми нічого і не добємося. Якщо люди просять відправити листи, значить вони знають чого добиваються і що взагалі роблять, просто підтримайте їх та дійте!

4 Ob1van  
0
http://img.nadapenny.com/t20/11035/nadap070511394720230.jpg

3 Ob1van  
0
Шевченко Елена Николаевна, Не стоит прогибаться под изменчивый мир,
Пусть лучше он прогнется под нас.
Однажды он прогнется под нас.

2 Шевченко Елена Николаевна  
0
О чем Вы говорите?Какие письма?Нас же давят СВОИМИ законами.Не заплатил ШТРАФ ПРОВЕРКА ШТРАФ ПРОВЕРКА ШТРАФ Скоро будет РАСТРЕЛ !!!Не понятно как дальше работать?

1 Леся2  
0
Ребята, не спим все дружно отсылаем письма,не будем терять время!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]