Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Шановний підприємцю!
[ Викачати з сервера (30.0 Kb) ] 08.11.2010, 06:32

Шановний підприємцю!

 

Акція протесту, проведена під стінами Верховної Ради  4 листопада, мала наступні результати:

1.       Кількість учасників Акції значно перевищила кількість учасників попередніх аналогічних акцій і сягала близько 15 000 осіб.

2.       Абсолютна більшість учасників акції висловилася щодо неможливості прийняття існуючого проекту Податкового кодексу незалежно від внесення чи не внесення «косметичних» правок. Відповідні вимоги були передані до Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики.

3.       Парламентськими та урядовими структурами запропоновано внесення незначних змін до проекту Податкового кодексу, що має відіграти роль кістки, яку господар кидає «зголоднілому собаці».

4.       Учасниками Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України започаткований наметовий табір на площі біля будівлі Верховної Ради України.

5.       Асамблеєю ГО МСБУ прийнято рішення щодо проведення ще масштабнішої акції протесту у день другого читання проекту Податкового кодексу.

 

Незважаючи на сформовану думку підприємницької спільноти, Прем’єр - Міністр України Микола Азаров наголосив на прийнятті Податкового кодексу у другому читанні до 19 листопада поточного року.

                Ми повинні запобігти прийняттю урядового Податкового кодексу та іншим антипідприємницьким рішенням.

                Ми вимагаємо:

ü  зняти урядовий проект Податкового кодексу з розгляду Верховною Радою України;

ü  утворити робочу групу за участі, зокрема, представників наукових і підприємницьких кіл, з розробки нового проекту Податкового кодексу;

ü  розробити новий проект Податкового кодексу у строки, які дозволяють прийняти його до травня 2011 року та запровадити його з 1 січня 2012 року у відповідності з чинним законодавством України,

ü  перейти до проведення реальної пенсійної реформи та відмовитись від «спотворення» спрощеної системи додатковими пенсійними внесками, встановити розмір можливого відхилення між максимальною та мінімальною пенсією на рівні європейських стандартів,

ü  встановити конституційною нормою розмір максимальної частки доданої вартості, яку можна вилучити у підприємця шляхом різноманітних стягнень на рівні не вищому за 33%,

ü  суттєво зменшити єдиний соціальний внесок, що позитивно вплине на розмір тіньового сектора в Україні,

ü  адекватного представлення протестних акцій підприємництва у загальнодержавних ЗМІ,

ü  відставки уряду Азарова як такого, що не здатний вивести економіку з перманентної кризи.

 

Ми залишаємо за собою наше невідємне конституційне право, у разі неприйняття наших вимог, на застосування всіх можливих законних засобів громадського впливу на владу.               

Підтримай загальні зусилля!

Не дай загнати себе у тінь!

Чекаємо на тебе у наших лавах!

 

Асамблея громадських організацій малого і середнього бізнесу. http://pidprukr.ucoz.ua/


Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 1226 | Завантажень: 99 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]