Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Наши файлы

Олег Рябоконь Шановні колеги!
24.11.2010, 01:33
Шановні колеги!
 
Прийшов час кожному з нас висловитися, якою ми бачимо подальшу долю нашої країни. Ми всі обережно, але з надією, переживали здобуття Україною незалежності. Ми всі пишалися позицією юридичного цеху під час Помаранчевої революції і доленосного рішення Верховного Суду України. За останні девятнадцять років незалежності в нас була можливість підвестися на ноги, заробити непогані статки і впевнено дивитись у майбутнє. Але сьогодні все це в нас хочуть відібрати!
 
В Україні відбувся класовий переворот! Сьогоднішня влада - це вже не соціаліст Кучма з командою червоних директорів і не ліберал-демократ Ющенко з своєю корумпованою командою. Сьогоднішня влада - це влада олігархів, які відносяться до нашої країни і до нас з вами лише як до інструментів власного збагачення.
 
Саме тому, приймаючи Податковий кодекс, ця олігархічна кліка направила свої зусилля на знищення малого і середнього бізнесу. Для кліки ми - біомаса, яка повинна працювати за копійки на їх заводах, жити у маленьких квартирках, віддавати все, що заробили, на податки, хабарі і ліки. За їх сценарієм, в нас не повинно бути конституційних прав і свобод, вільного суду - ми всі повинні жити "по понятіям". Чи такого життя ми хочемо для себе і своїх дітей?
 
 
Ми мовчали, коли приймали антиконституційне рішення щодо "тушок".
 
Ми мовчали, коли провели судову реформу, знищили Верховний суд і посадили всіх суддів на ціпок.
 
Ми мовчали, коли йшли утиски на свободу слова.
 
Ми мовчали, коли відмінили конституційну реформу.
 
Далі мовчати не можна! Бо зараз закладається економічне підгрунтя для знищення добробуту кожного з нас. Ми не повинні дозволити приймати економічні закони, які руйнують наше майбутнє.
 
Підприємці вже вийшли на вулиці і чергову акцію проводять завтра, 22 листопада, на Майдані Незалежності. Підтримаємо наших колег-підприємців, які зазнають утисків і незаконних арештів з боку влади!
 
 
Ми, ВГО «Громадянський рух Олега Рябоконя», ініціюємо створення Комітету правового захисту малого і середнього бізнесу. Завдання Комітету - надання юридичної підтримки підприємцям під час проведення акцій громадянської непокори, захист активістів в судах, оспорювання неправочинних рішень влади. Закликаємо Вас прийняти участь у створенні Комітету, долучитись до волонтерського руху, надати допомогу у зборі коштів на підтримку нашої діяльності.
 
Прієднуйся до цієї ініціативи, не заради слави чи грошей.
 
За Справедливість, за Верховенство Права!
 
Оргкомітет: вул. Лютеранська, 21/12, оф. 6, Київ 01024, Україна, +380 44 253 8607, teb@riabokon.info
 
З повагою,
 
Олег Рябоконь
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 410 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]