Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Наши файлы

Сергій Волков Заява про нелигітимність сільради
[ Викачати з сервера (14.3 Kb) ] 03.09.2021, 18:16

До _________________________________ ради

__________________________________________

 

 

Оргкомітет територіальної громади                    ______________________________________________                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

 

 

                                                

                                    ЗАЯВА                                                                                           про визнання нелегітимноюдіяльність _____________________ ради                                                                                         

В статті 4 Закону України «Про правонаступництво України» (Документ 1543-XIIчинний, поточна редакція — набрання чинності від 05.10.1991), сказано, що органи державної влади і управління, органи прокуратури, суди та арбітражні суди, сформовані на підставі Конституції (Основного Закону) Української РСР, діють в Україні до створення органів державної влади і управління, органів прокуратури, судів та арбітражних судів на підставі нової Конституції України.                    Конституція України була прийнята 28.06.1996 року. В статі 143 Конституції України сказано, що територіальні громади села, селища, містабезпосередньо або через утворені ними органи місцевого самоврядування управляють майном, що є в комунальній власності.

          Всі діючі сільські, селищні, міські ради були створені при УРСР і продовжували свою діяльність законно до 1996 року. Після прийняття Коституції України в 1996 році, згідно норм закону, зазначених вище, територіальна громада населеного пункту мала через референдум, або через Загальні Збори жителів населеного пункту прийняти рішення про скасування діючих рад та про створення нових рад. Цього не було зроблено, тому враховуючи наведені норми закону можна зробити висновок, що діяльність ________________________ради після прийняття Конституції України 28.06.1996 року є нелегітимною, тобто незаконною.                                                          Згідно ст. 143 КУ територіальна громада нашогонаселеного пункту мала утворити орган місцевого самоврядування - _______________раду, та передати їй у відання своє комунальне майно в тому числі землю.                                                      У зв‘язку з вищевикладеним, вимагаємо негайно припинити діяльність ____________________ради. До утворення справді легітимних органів місцевого самоврядування  створити будинкові, вуличні комітети та передати повноваження представникам територіальної громади нашого населеного пункту, для  його безпосереднього управління.                                                                                             Що стосується всіх рішень __________________ради, які були прийняті після 28.06.1996 року, всі вони визнаються незаконними з відповідними наслідками, а саме повернення всього майна в тому числі всієї землі в громаду.

 

 

 

 

  Уповноважений оргкомітету ТГ

населеного пункту__________                                          __________ (                   )

         

 

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 8 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]