Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Сергій Волков. Народовладдя. Самоорганізація населення
[ Викачати з сервера (31.4 Kb) ] 13.08.2011, 02:43

Дякую за можливість виставити свої матеріали через ресурс Асамблеї. Трохи історії.  4 червня 2007 року я написав Концепцію "Українська Хата". Це є система Народовладдя. Саме головне в ній було одне ноу хау - це введення юридичних відносин між народом і владою. До речі це ноу-хау я запатентував. Потім я почув про розробки Жені Гігаурі і поїхав в Чернігів. Там я побачив в його системі все те саме що і в мене крім юридичних угод. Я йому на це вказав. Він молодець бо я бачу, що якраз Вам теж пише про договірні відносини між владою і народом. Тобто він прийняв мою ідею.


Далі я хотів створити всеукраїнську організацію по Народовладдю  Зараз Холодноярівська ініціатива, а саме Олексій Кляшторний хоче організувати таких людей. 

Поступово спрощуючи свою Концепцію я прийшов до ОСНу. Тому мій проект «Рівне-Народовладдя» є вже реальною до впровадження системою для населення. Я вже почав його реалізувати в себе в місті. На сайті Політико в своєму блозі я все докладно інформую як відбувається реалізація проекту.


На сьогодні мені потрібно всім тим хто займається в Україні ОСНами, надати мій проект, тому що  введення  без прив’язки при створенні ОСНу керівництва ОСНа і народу між собою,  є неправильним і потім все стане як і зараз. Бо ми цим проектом створюємо альтернативну владу по містах і треба зразу внести при створенні елемент народовладдя. Тому дуже важливо мені донести до  людей, які займаються ОСНами сам принцип народовладдя, який є в моєму проекті. Сам проект я написав українською мовою. Та, враховуючи, що більшість областей де створені ОСНи є східними, тому я перевів і доповнив проект російською. Остання версія є російська. Ось така історія.

Для ознайомлення матеріал викачайте із сервера

З повагою, Сергій  Волков

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 731 | Завантажень: 118 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]