Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Наши файлы

Сергій Олексюк. Народовладдя та кроки реалізації
[ Викачати з сервера (15.0 Kb) ] 17.05.2020, 12:25

Сергій Олексюк. Народовладдя та кроки реалізації.


Народовладдя в моєму розумінні - це можливість суспільства самотужки, на власний розсуд визначати потреби суспільства, цілі, проблеми, задачі та їх суспільне вирішення, і виконувати головну функцію влади - розподілення доступних ресурсів між членами територіальної громади під реалізацію особистих та суспільних цілей.

Чи на сьогоднішній день готовий народ до такої відповідальності?

Проблеми з якими стикнулось та ще стикнеться людство потребують надвисоких організаційних здібностей націлених на Результат в парадигмі Єдності.

Я переконаний, що народ потрібно готувати, а саме кожному реальному члену проекту НАРОДОВЛАДДЯ необхідно освоїти соціальну грамоту, пройшовши підготовку по системі сингулярного соціального розвитку «Результат», здійснити переорієнтацію свідомості з боротьби на єдність, освоїти інтелектуальні та соціальні технології «Результат», сформувати особистий стиль соціальної поведінки.

Без підготовлених високоефективних (наявність організаційного мислення максимальних здібностей) соціальних технологів та лідерів результативної формації будь яка влада приречена на крах.

Хочу повідомити, що члени команди «Результат» готові до реалізації  соціальних проектів, готова система підготовки високоефективних організаційних кадрів, готові теорія та практика (KNOW-HOW на інтелектуальні та соціальні технології «Результат» від 12.02.97р.).

Як побудувати народовладдя в одному з регіонів країни?

Перше - організувати конкурс серед кандидатів по виявленню найбільш підготовлених з них до проведення соціального експерименту. Сформувати команду і провести інтенсивне навчання по соціальній граматиці з використанням ультрависоких інтелектуальної і соціальної технологій.

Друге - створити експериментальний майданчик з центром управління процесом інтенсивного розвитку регіону і провести юридичне узгодження її повноважень.

Третє - створити реальний соціум (інтелектуальну еліту) і організувати його ефективну роботу щодо вирішення найбільш складних соціальних проблем регіону, які стримують процес його інтенсивного розвитку.

Четверте - створити пакет спеціального інтелектуального забезпечення для масової прискореної підготовки національних лідерів результативною формації і членів їх команд.

П'яте - створити на базі центру управління процесом інтенсивного розвитку експериментального регіону школу масової прискореної підготовки регіональних соціальних лідерів результативною формації і членів їх команд.

Шосте - організувати процес масової підготовки соціальних лідерів результативною формації і створення інтелектуальної еліти по усіх ключових напрямах виробничої і культурної діяльності в регіоні.

Сьоме - організувати надійну систему ефективних комунікацій і взаємодії між усіма соціальними лідерами результативною формації регіону і членами їх команд.

Восьме - створити першу комуну і організувати її ефективну роботу з інтенсивного розвитку комунальної інфраструктури регіону.

Головною метою створення соціуму є розвиток здібностей регіональних керівників різних рангів оперативно і цілеспрямовано консолідувати свої розумові зусилля і використовувати їх для вирішення соціальних проблем свого регіону.

Характерною особливістю створення реально діючого соціуму є колективна здатність до прояву стійкого ефекту морфологічного резонансу, тобто стану абсолютного взаєморозуміння між усіма членами соціуму.

Головною метою створення комуни є відкриття нових можливостей для народу більш ефективно використовувати ресурси для вирішення комунальних проблем свого регіону.

Характерною особливістю створення реально діючої комуни є колективна здатність до прояву ефекту морфічного резонансу, тобто миттєвого поширення нових неординарних розумових і фізіологічних здібностей на весь народ.

З яких фахівців організаційного розвитку буде складатися команда проекту?
1.      Соціальні технологи, які відповідають за:
•       Створення методик для оперативного вирішення ключових проблем стримують процес інтенсивного розвитку регіону;
•       Організаційна підготовка соціальних лідерів і їх помічників до участі в соціальних проектах щодо вирішення ключових проблем регіону.
2.      Соціальні лідери результативної формації, які відповідають за:
•       Розробку оргпроектів і вирішення ключових проблем регіону.
•       Розробка конкретних функцій і операцій оргпроектів і здійснення своєчасного виконання.

Що конкретно будуть вміти робити всі члени команди?

Вони будуть навчені ефективно брати участь в процесах оптимального:
1. - цілепокладання - тобто розкриття найбільш актуальних ключових проблем регіону, які стримують процес його інтенсивного гармонійного розвитку.
2. - планування - тобто складання оптимальних планів вирішення ключових регіональних проблем.
3. - організації - тобто в розробці оптимальних оргпроектів гарантують своєчасне вирішення ключових проблем регіону з мінімальними витратами матеріальних і фінансових ресурсів.
4. - контролю - тобто в процесі організації системи постійного контролю, за своєчасним вирішенням ключових проблем регіону, які стримують процес його інтенсивного гармонійного розвитку.

Експерт організаційного розвитку міжнародної команди «Результат» Олексюк Сергій Миколайович


Тема знаходиться по адресу: http://world-ontology.org/index.php?showtopic=395

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 12 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]