Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

С к а р г а на неправомірні дії державного виконавця
[ Викачати з сервера (37.5 Kb) ] 01.02.2011, 20:56

Начальнику відділу державної виконавчої служби

Головного управління юстиції в Черкаській області

----------------------------------------------------------------

бул. Шевченка, 185,   м. Черкаси,  18000.

 

_____________________________________________

_____________________________________________

_____________________________________________

_____________________________________________

 

 

С к а р г а

на неправомірні дії державного виконавця

та скасування Постанови про відкриття виконавчого провадження

           

            «    »_______________ 201 _ р.  мною отримано Постанову про відкриття виконавчого провадження від «   » __________________201 _ р. державним виконавцем ______________________________________________________________

            Вважаю дану постанову необгрунтованою і незаконною, яка підлягає скасуванню із підстав невідповідності її чинному законодавству.

Згідно статті 3  Закону України «Про виконавче провадження». Примусове  виконання   рішень   державною  виконавчою  службою здійснюється на підставі  виконавчих документів,  визначених  цим Законом.

     Відповідно до   цього  Закону  державною  виконавчою  службою підлягають виконанню такі виконавчі документи:

     1) виконавчі  листи,   що   видаються   судами,   та   накази господарських судів,  у тому числі на підставі рішень третейського суду;

     2) ухвали,  постанови  судів  у   цивільних,   господарських, адміністративних та кримінальних справах у випадках,  передбачених законом;

     3) судові накази;

     4) виконавчі написи нотаріусів;

     5) посвідчення комісій по трудових спорах,  що  видаються  на підставі відповідних рішень цих комісій;

     6) постанови    органів   (посадових   осіб),   уповноважених розглядати справи про адміністративні правопорушення  у  випадках, передбачених законом;

     7) рішення   органів   державної  влади,  прийняті  з  питань володіння і користування культовими будівлями та майном;

     8) постанови державного виконавця про  стягнення  виконавчого збору, витрат на проведення виконавчих дій та накладення штрафу;

     9) рішення інших органів державної влади у випадках,  якщо за законом їх виконання покладено на державну виконавчу службу;

     10)  рішення  Європейського  суду з прав людини з урахуванням особливостей,  передбачених  Законом України "Про виконання рішень та   застосування  практики  Європейського  суду  з  прав  людини"

            Вимога про стягнення боргу № _____  від «     » ______________ 201 _ р. сформована  УПФУ в ________________________ серед вказаних вище документів незначиться.

Тому вказана Вимога не є виконавчим документом на підставі якого державна  виконавча  служба відкриває виконавче провадження і проводить виконання.

Також у Постанові неправдиво зазначено про те, що Вимога про стягнення з пп _____________________ на користь УПФУ в ___________________________ недоїмки зі сплати страхових внесків., оскільки Вимога не є стягувальним документом, так як УПФУ не є органом, який має права стягнення. Тому це також є самоуправними діями державного виконавця.

     Згідно ст. 18  Закону України Про виконавче провадження від 21 квітня 1999 року N 606-XIV, державний   виконавець  відкриває  виконавче  провадження  на підставі  виконавчого  документа.

            Вимога, яка зазначена в оскарженій постанові, не є виконавчим документом, тому і підстав для відкриття виконавчого провадження немає.

Згідно статті 26 Закону України Про виконавче провадження Державний виконавець відмовляє у відкритті виконавчого провадження у разі невідповідності виконавчого документа вимогам, передбаченим статтею 3, 18, 19 цього Закону. 

У разі відмови у відкритті виконавчого провадження на підставі пункту 6 частини першої цієї статті державний виконавець роз'яснює стягувачу право на звернення до суду чи іншого органу (посадової особи), які видали виконавчий документ, про приведення виконавчого документа у відповідність із вимогами статті 18,19 цього Закону.

Враховуючи вищевказані обставини, дії державного виконавця по відкриттю виконавчого провадження за непередбаченим Законом виконавчим документом, є незаконними, які несуть характер Замовних дій, що недопустимо в даному випадку і має бути припинено вищестоящим органом ДВС.

Крім того, в разі відмови у задоволенні Скарги, я буду звертатися до суду із позовом за захистом порушених прав.  

            Враховуючи викладене, підставі ст.ст. 24, 5-1, 85 Закону України «Про виконавче провадження», -

 

Прошу :

 

            Скасувати оскаржену постанову про відкриття виконавчого провадження від  

«     »_______________2011р.державного виконавця____________________________ 

та повернути її стягувачеві.

 

 

«     »________________ 2011 р.                         
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 1074 | Завантажень: 99 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]