Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Розсилка Плахтія} 29- 30 листопада
30.11.2011, 19:04

Розсилка Плахтія} 29- 30 листопада


Шановні друзі!

Запрошую на свою відкриту лекцію у Львові, яка відбудеться 7 грудня 2011 року  в музеї етнографії та художнього промислу ІН НАН України, Проспект Свободи, 15.  Початок о 18:00.

Назва лекції «Динамічна мережа як прогресивна структура сучасних суспільно-політичних організацій»:
Розділи:
1. Архетипна модель функціонування соціальних систем та її налаштування.
2. Суб’єктність організацій, керування спільним.
3. Теорія суспільно-політичних організацій: історичний, організаційний, соціально-психологічний, етологічний та інші аспекти.
4. Концепція та методологія створення суспільно-політичних організацій на основі динамічних мереж як сукупності взаємопов’язаних процесів.

Організатори: ГО "Центр розвитку української культури та самоорганізації", Незалежний культурологічний журнал "Ї", товариство "Мале коло"
Сторінка події на ФБ: http://www.facebook.com/events/103175739800249/

________________________________________________________________________

1. «Подвешенный кофе», отложенный хлеб, открытая ладонь"

2. Георгій Почепцов: «Ми, як і Білорусь, є вигідним негативним об’єктом, на фоні якого можна краще породжувати розповіді про успіхи самої Росії»

http://www.mediakrytyka.info/za-scho-krytykuyut-media/heorhiy-pocheptsov-my-yak-i-bilorus-ye-vyhidnym-nehatyvnym-obyektom-na-foni-yakoho-mozhna-krasche-porodzhuvaty-rozpovidi-pro-uspikhy-samoyi-rosiyi.html


Інформація про конференцію "Український цивілізаційний проект: проблеми і перспективи. Частина 2. УКРАЇНСЬКА ДОКТРИНА"Друкe-mail
Неділя, 20 листопада 2011, 20:33

Шановна громадо!

Інформуємо Вас, що 04 грудня  2011 року Центр розвитку суспільства проводитьконференцію  «Український цивілізаційний проект: проблеми і перспективи. Частина 2. УКРАЇНСЬКА ДОКТРИНА».

Якщо Ви бажаєте стати учасником конференції, просимо Вас зареєструватися на сайті ЦРС (інструкція щодо реєстрації подана нижче).

 

Під час конференції будуть заслухані чотири доповіді, з якими виступлять такі доповідачі:

Богдан Гаврилишин (один із найвідоміших учених і консультантів з питань бізнесу та міжнародних відносин, член Римського Клубу, Академік Міжнародної Академії менеджменту та Світової академії мистецтва та науки, Голова Наглядової Ради Міжнародного інституту менеджменту - Київ, зарубіжний член НАН України, Почесний консул України в Женеві) зробить доповідь на тему «Образ майбутньої України».

Ігор Харченко (директор громадської організації «Центр розвитку суспільства»)  зробить доповідь на тему «Геополітичні аспекти української доктрини - український вимір нового світового порядку».

Анатолій Свідзинський (вчений, філософ, культуролог, доктор фізико-математичних наук, професор, колишній ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки, новеліст, автор чисельних праць з математики, фізики та культурології)  зробить доповідь на тему «Синергетична роль культури в Українському цивілізаційному проекті»».

Тарас Бебешко (голова Міжнародного комітету екологічної безпеки, експерт Центру розвитку суспільства)  зробить доповідь на тему «Майбутнє України - Влада vs Лад».


4. Избранный президент Южной Осетии: «Это и есть независимость по-российски?»
http://slon.ru/russia/izbrannyy_prezident_yuzhnoy_osetii_eto_i_est_nezavisimost_po_rossiyski_-717688.xhtml

5. Голодомор 1932-33рр. на Луганщині. Закляття безпам'ятства.
http://www.youtube.com/watch?v=txafj6TnrZQ

6. Андрій Окара: Facebook не позволяет протесту выплеснуться на улицы
http://blogs.pravda.com.ua/authors/okara/4ed576b55dd08/

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 727 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]