Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Розсилка 29 січня 2011р.
[ Викачати з сервера (54.5 Kb) ] 29.01.2011, 15:05

Розсилка 29 січня 2011р.

1.       Безстрокова акція протесту.

 1 лютого розпочинається нова хвиля акцій протесту малого та середнього бізнесу України проти неправомірних, репресивних кроків органів влади, непрофесійних або навмисних дій по розробці  та введенні шкідливого для країни податкового кодексу, та інших законів, які фактично знищують економіку України,  середній клас та створюють рай для олігархів.

Очевидно, що влада тепер добре підготувалась до масових акцій, і дуже їх боїться. Тому треба чекати, що нас будуть намагатись розпорошити, повести за псевдолідерами, вимотати наші сили та нейтралізувати справжніх лідерів. Уже зараз використовується репресивний апарат прокуратури, міліції, СБУ, інших контролюючих органів для залякування, фабрикування кримінальних справ чи оформлення підписки про невиїзд, виклики на допити під час проведення масових акцій.

Нам необхідно протиставити цьому організовану, чітко сплановану тактику протидії. Масові акції не відміняються, навпаки вони повинні стати важливою складовою нашої боротьби за свої права. Проте треба усвідомлювати, що під час таких акцій ми несемо великі витрати. Тому проводити їх треба після серйозної підготовки та мобілізації максимально сил, забезпечувати масовість.  Потрібно чітко поставити завдання, узгодити вимоги та план проведення такої акції. Недопустимо  існування кількох центрів керівництва. Це тактика, яку успішно задіяли провладні та опозиційні політтехнологи  під час підприємницького майдану в листопаді 2010 р.

Під час проведення акцій треба чітко дотримуватись законодавства та не йти на поводу у політиканів, які намагаються завоювати дешевий авторитет,  та провокаторів від влади. Будь-які протиправні дії будуть використовуватись для масових репресій. Нинішня влада готова на все, щоб втримати владу в своїх руках і зацікавлена в дестабілізації обстановки не менше ніж політична опозиція, що дасть змогу ввести пряме президентське правління та ввести надзвичайний стан.

Учасникам та організаторам треба бути пильними, передбачити власну охорону, триматися групами біля добре знайомих людей, при виявленні підозрілих осіб видворяти їх з натовпу,  ізолювати без застосування фізичної сили. При потребі звертатись до правоохоронців. Обов’язково  фотографувати таких осіб. При загрозі розгону чи провокацій взятись попідруки, створивши живий ланцюг, не давати проникнути всередину провокаторам. При потребі сісти компактно на землю.  Вести відео та фотозйомку та передавати при можливості негайно в Інтернет, особливо при загрозі вилучення відеоапаратури. Прямо з місця подій передавати по телефонах та в Інтернет факти протиправних дій для негайної розсилки в Інтернеті та в ЗМІ.

При проїзді до місця здійснення мітингів чи інших масових акцій, фіксувати всі дії правоохоронців, які перешкоджають проїзду. Обов’язково записувати прізвище, звання, № нагрудного знаку, № автомобіля, тощо, скласти акт про перешкоджання реалізації конституційних прав громадян на протест.  Фотографувати та аналогічно передавати інформацію по Інтернету та телефону.

Використовувати інші форми протесту.

Страйк - податковий страйк - так як податковий кодекс, як і інші закони, прийняті з грубими порушеннями, повинен вступити в силу не раніше ніж 2012 р. Платити податки по старому, та не допускати до перевірок жодні з контролюючих органів. У випадку намагання провести перевірку оголошувати про переслідування за громадянську позицію та порушення конституційного права на протест.

Оголосити про те, що в  зв’язку з фактами, коли люди в формі видаючи себе за правоохоронців підкидали вибухівку, наркотики, зброю сторонніх в приміщення допускати не будемо.

Оголосити про те, що з травня 2010 р. Асамблея веде  так звану чорну книгу, де збираються факти неправомірних дій чиновників, кожен, хто буде перевищувати своє службове становище та зловживати, попаде в цю книгу і рано чи пізно понесе заслужене покарання, як нацисти понесли  покарання після 1945  р.

Створюється  фонд взаємодопомоги. З цього фонду буде надаватися допомога постраждалим від репресій, в тому числі чиновникам, які відкрито виступили проти системи та відмовились від виконання злочинних наказів.

Примітка. Тим, хто попав у чорний список, або відносно кого є інші негативні факти, в тому числі негативна реакція підприємців, така допомога надаватись не буде.

Збирати інформацію щодо власності чиновників, їх спосіб проведення дозвілля, наявність коханок, де відпочивають, скільки раз на рік їздять за кордон і з ким. Їх  афери та злочинні оборудки. Особливо нахабних проводити додому під наглядом,  фіксувати коло друзів та наближених. Робити інші аналогічні кроки, які робить чиновництво щодо нас.  Робити все виключно в рамках законодавства.

Проводити інші акції: наприклад - одночасно подати листи в податкову чи інші служби, з вимогою роз’яснити якесь питання та вимагати дати відповідь у встановлений термін, одночасно прийти в податкову та заполонити всі кабінети з вимогою роз’яснити те чи інше питання. Таким чином заблокувати роботу цих органів.

Проводити автопробіги, обмін делегаціями, проведення спільних зборів, мітингів та прес-конференцій.

Шукати союзників, вести роз’яснювальну роботу, підтримувати вимоги інших категорій громадян: по законам про вищу освіту, які знищують самоврядування в Вузах та повертають корупцію, по пенсійному, трудовому, житловому  кодексам.

Проводити «круглі столи», подавати вимоги до місцевих органів влади щодо перегляду Податкового кодексу, інших вимог, про відставку Кабміну тощо.

Проводити одночасно по всій Україні  флеш-моби, наприклад проїзд на протязі півгодини з включеними гудками на максимально низькій швидкості,  безперервне ходіння по пішохідних переходах. Тощо.

Самозахист. Взяти на озброєння досвід підприємців України. Організувати оповіщення, розбити на ділянки (десятки, ряди) обрати відповідального, визначити умовні сигнали (свистки),  СМС, тощо за якими всі учасники безстрокової акції припиняють роботу та збираються в умовленому місці. Створювати мобільні групи з активістів, юристів, депутатів, журналістів для виїзду на місце здійснення протиправних дій чиновників.

   Створити загони самозахисту. Розробити план блокування та фіксації протиправних дій, визнати незаконними рейди та "наїзди” так званих вовчих зграй - ОБЕЗ, що більше нагадують облави SS разом з шульцполіцаями на окупованій українській землі.

Закликаємо не боятись. Бояться вже нас. Закликаємо готуватись до вирішальних акцій весною, коли дозріють інші категорії населення. Закликаємо не мовчати, активно протестувати.

Оголошуємо піст на хабарі та штрафи. Використайте ці гроші на відстоювання наших прав, допоможемо немічним та бідним, нашим колегам, які потрапили в біду.

А корупціонер нехай поголодує.

Оголошується «піст» на хабарі. Вивісити на робочих місцях таблички:  «Плачу податки - не даю хабарів!»

 26.01.2011р.  Асамблея ГО МСБ України

2.        РЕЗОЛЮЦІЯ VIIІ Асамблеї ГО малого та середнього бізнесу України 25 січня 2011р.  http://pidpr.com/load/rezoljucija_viii_asambleji_go_malogo_ta_serednogo_biznesu_ukrajini_25_sychnja_2011r/1-1-0-980

3.        Листівка проти репресій. http://pidpr.com/load/listivka_proti_represij/1-1-0-1001

4.        Актуальне: Влада робитиме все для того, аби розбити другий Майдан підприємців http://nacija.info/?article=1663&edit

5.        Як діяти, коли прийшли на перевірку із податкової інспекції http://pidpr.com/load/jak_dijati_koli_prijshli_na_perevirku_iz_podatkovoji_inspekciji/1-1-0-1000

6.        Олександр Томасєвич. Позов по пенсіних внесках 25 01 11 http://pidpr.com/load/oleksandr_tomasevich_pozov_po_pensinikh_vneskakh_25_01_11/1-1-0-998

7.        Теорія взяття влади http://pidpr.com/load/teorija_vzjattja_vladi/1-1-0-997

8.        Сонет 2413 http://pidpr.com/load/sonet_2413/1-1-0-996

9.        Пропозиції до проекту ЗУ «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» http://pidpr.com/load/propoziciji_do_proektu_zu_pro_zakhodi_shhodo_zakonodavchogo_zabezpechennja_reformuvannja_pensijnoji_sistemi/1-1-0-995

10.     ПЕНСІЙНИЙ ГЕНОЦИД. В. Миколенко http://pidpr.com/load/pensijnij_genocid_v_mikolenko/1-1-0-993

11.     Всеукраинский союз ученых-экономистов Концепция налоговой реформы http://pidpr.com/load/vseukrainskij_sojuz_uchenykh_ehkonomistov_koncepcija_nalogovoj_reformy/1-1-0-992

12.     До об’єднаної партії мають увійти не лише відомі політики, а й нові люди – А. Гриценко  http://pidpr.com/load/do_ob_ednanoji_partiji_majut_uvijti_ne_lishe_vidomi_politiki_a_j_novi_ljudi_gricenko/1-1-0-991

13.     Страсті по Податковому кодексу або Про що мовчить "буржуазія" http://www.pravda.com.ua/columns/2010/11/19/5586713/

14.   Політика для чайників або Стислий курс політ-анатомії http://www.pravda.com.ua/columns/2010/12/10/5661207/

15.   Просимо розповсюдити інформацію  http://pidpr.com/load/prosimo_rozpovsjuditi_informaciju/1-1-0-987

16.   Листівка до 1 лютого. Редакція хмельниччан. http://pidpr.com/load/listivka_do_1_ljutogo_redakcija_khmelnichchan/1-1-0-983

17.   Влада готує реванш для підприємців http://pidpr.com/load/vlada_gotue_revansh_dlja_pidpriemciv/1-1-0-982

18.   Право на восстание. http://pidpr.com/load/pravo_na_vosstanie/1-1-0-981

19.   КОНСТИТУЦІЙНИЙ СУД про право на правову допомогу http://pidpr.com/load/konstitucijnij_sud_pro_pravo_na_pravovu_dopomogu/1-1-0-979

20.   Свавілля міліції. 21.01.2011 Відео. http://pidpr.com/load/svavillja_miliciji_21_01_2011/1-1-0-978

21.   Для організації роботи збираємо кошти. Щоб  перемогти, будемо направляти для перемоги 10% свого доходу. Лише при таких обставинах зможемо здійснити задумане. Див. http://pidpr.com/load/pro_nadkhodzhennja_ta_vikoristannja_koshtiv_asambleji/1-1-0-698

22.    Розсилку підготовили члени Асамблеї та актив. Якщо комусь випадково потрапила розсилка, або є зауваження, прохання повідомити за адресою aaa77748@mail.ru

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 1407 | Завантажень: 115 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 2
2 Johnette  
0
Information is power and now I'm a !@#$ing ditcator.

1 Нет Донецкому фашизму!!!!  
0
Вставай страна огромная! Вставай на смертный бой! С фашисткой силой темною! С Донецкою ордой!!! Пусть ярость благородная! Вскипает как волна! Идет война народная !! Священная война!!!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]