Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Роман Пурій. Тези презентації Народний Банк України
[ Викачати з сервера (30.3 Kb) ] 09.10.2022, 13:07

Тези виступу перед учасниками ZOOM- конференції Г/О «Національний Рух за Україну»  04.10.2022р.

Вступ

Людина по житті, отримує або те, чого сильно хоче, або те, чого сильно боїться.

Оскільки українці  більше бояться ніж хочуть то і мають те що мають. Так працює людська підсвідомість.

Ось чому так важливо чітко бачити себе у щасливому майбутньому,  прагнути цього майбутнього і сміливо і вперто йти до нього.

Мозок не може думати дві думки одночасно, а тому якщо ми створимо чітку картину майбутнього і зосередимось на шляхах його досягнення то ми вже не будемо мати можливість думати про щось, що не веде нас до успіху. Так природа людського духу і анатомо-фізіологічна властивість нашого мозку.

Модель омріяної щасливої України це проект локального вирішення глобальної проблеми контрольованого переходу на новий соціально-економічний устрій. Чому? А тому, що існуючий устрій себе вичерпав і розвалюється. Спасеться той хто вчасно відійде з під уламків, а ті що забаряться будуть розчавлені катком історичних змін.

Що не так зі світом?

Технології розвиваються і змінюють грошові потоки а з ними змінюються і способи контролю за ними. В гру вступають і нові “контролери”. Сучасні технології дозволяють забезпечити населення планети їжею, одежею і дахом над головою, це з одного боку, а з іншого боку ті ж технології дозволяють корпораціям - власникам технологій робити це без залучення людей. Люди масово втрачають роботу, а з нею і доходи. В песимістичній перспективі люди не зможуть купити те, що корпорації зможуть виробити та не зможуть продати. "Фініта ля комедія!" -  "Комедія закінчена!"

Цивілізація має вирішити цю проблему в площині компромісу в наростаючому  конфлікті інтересів людини і цивілізації, громадянина і держави. Держава на законодавчому рівні (конституційно) має забезпечити громадян засобами для існування, а  бізнес платоспроможними клієнтами.

Сьогодні розберемось з одним з таких механізмів і заходів по його запуску.

Грошово-банківська реформа.

Якщо все наше життя так чи інакше крутиться довкола грошей, то нам слід вивчати природу грошей, історію грошей, еволюцію грошей і роль грошей в суспільних процесах.

 

Ми потребуємо радикальної реформи грошей, грошово-банківської системи, банківництв заради щастя заможності і процвітання і народу.

Мінуси:

        “Лихварський відсоток”. Розорення банку через експоненту боргу;

        конкуренція, панічні настрої, підривна діяльність;

        Перекидка грошей з банку в банк;

        Пограбування;

        Вивід грошей через банкомати;

        Банківські сейфи; Охорона; Транспортування готівки; Обслуговування терміналів і банкоматів;

        Виготовлення банкнот;

        Виготовлення монет;

        Банківський касовий персонал;

        Кредитне обслуговування;

        Банківська нерухомість,

Плюси:

        Консолідація грошової маси в одній замкнутій системі. Наповнення економіки ліквідністю. Гроші завжди в банку і завжди доступні 24/7;

        Блискавичні розрахунки;

        Підчас кожної трансакції гроші автоматично поступають на рахунок виробника, продавця і фіскальний сервер територіальної громади, обласної виконавчої структури і державне казначейство.

        Повна автоматизація руху коштів. Усунення людського фактора, транспортування готівки, охорона, зберігання і відсутність приватного власника зводить трансакційні видатки до мінімуму.

        Профілактика фізичних пограбувань і фінансових злочинів та шахрайства тому, що гроші неможливо оготівкувати в банкоматі.

        Немає конкурентної боротьби і, як наслідок, розорення банку і втрати вкладників;

        Не потрібно купувати гроші вкладників, тому ставка на депозити “0”;

        А це дешеві кредити для бізнесу і споживача;

        Отримані кредитні кошти надалі знаходяться в системі. Неповерненя кредитів неможливе. Кредити забезпечуються ББД (Безумовний базовий дохід) громадянина і його накопиченнями на пенсійно-страховому рахунку громадянина.

        Кредитні можливості ЄЦФОПС (Єдиної цифрової фіскально-облікової платіжної системи) практично необмежені;

        Відсоткова ставка – працює як податок на використання нематеріального суспільного блага. Вона плаваюча і прив’язана до системи стабілізації купівельної спроможності національної валюти; 

        “Лихва”. Нульова ставка на депозит. Чесні гроші. Спасає систему від боргів і падіння; Гроші не потрібно купувати.

        ЄЦФОПС забезпечує стабільність купівельної спроможності національної валюти, анонсуючи наявну товарну масу в країні з доступною грошовою масою, так, щоб не було дефіциту грошей (дефляція) або дефіциту товарів (інфляція).

        Статистичні дані в реальному часі стимулюють виробника стабільно забезпечувати споживача з мінімальними затратами ресурсів;

        Збір 3-4 запропонованих податків повністю автоматизований; Сплачує податок споживач – це податок на покупку. Ця норма регулює надмірне споживацтво. Суспільство отримує компенсацію за надмірне споживання пропорційно до споживання. Передбачається механізм плаваючої ставки податку на окремі групи дефіцитних товарів і товарів, виробництво яких наносить більшу шкоду довкіллю.

        ЄЦФОПС автоматизує наповнення і розподіл ББД; Всю фіскальну систему. Забирається людський фактор, що усуває корупцію;

        ЄЦФОПС автоматизує пенсійні відрахування на персональні ПСР.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 33 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]