Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Рішення Віче в Северодонецьку
26.05.2011, 23:49

 

Рішення

народного Віче в місті  Сєвєродонецьку з приводу невиконання Урядом ультиматуму Всеукраїнської Асамблеєї малого та середнього бізнесу

 

м. Сєвєродонецьк                                                              12 травня 2011 року  

Крім намагання по закінченні Автомайдану організувати переговори у непрозорий закулісний спосіб, що ми вважаємо для себе неприйнятним, жодних серйозних спроб щодо реалізації вимог Ультиматуму органи влади не вчинили.

Виходячи з фактичних наслідків введення  в дію всупереч масовим акціям протесту Податкового кодексу та інших законопроектів в сфері господарської діяльності, є всі підстави стверджувати про нанесення колосальних збитків високопосадовцями та депутатським корпусом економіці країни та малому і середньому бізнесу зокрема. Як наслідок, це привело до зростання безробіття, зменшення реальних доходів,  зарплат та відрахувань в бюджети та фонди  різних рівнів. Довгострокові негативні наслідки такої антидержавної діяльності важко перебільшити. 

       Отже, державні органи, фактично узурпувавши владу в Україні, в черговий раз грубо проігнорували волевиявлення громадян України.  Таким чином, є підстави поставити під сумнів легітимність Верховної Ради України та обраного нею виконавчого органу – Кабінету Міністрів України.

       Внаслідок цього та виходячи з конституційних прав і свобод громадян України, гарантованих Конституцією України, Асамблея громадських організації малого  та середнього бізнесу України:

1. Оголошує 12 травня 2011 року днем регіональних віче, як акції загальнонаціональної єдності, з вимогою проведення зігнорованих «тушкованою більшістю» виборів до Верховної Ради України, відставки уряду Азарова у повному складі, а також  з метою підготовки загальноукраїнського віче у Києві.  

2.      Звертається до Генеральної прокуратури України  щодо розгляду заяви про злочин,  вчинений громадянином Азаровим М. Я. (отриману нею 11.04.2011 р.), за ознаками складу злочину передбаченого ст. 365 КК України (перевищення влади або службових повноважень) та ст. 206 КК України (протидія законній господарській діяльності), в результаті чого порушити кримінальну справу  проти Азарова М. Я., а також проти депутатів Верховної Ради, що проголосували за прийняття цілого ряду законодавчих актів, зокрема Податкового кодексу, з порушенням чинного законодавства, Конституції України та Регламенту Верховної Ради. Вимагає проведення незалежного аудиту та скасування усіляких МММ, що діють під вивіскою вітчизняних пенсійних фондів.
3.   Звертається до Генеральної прокуратури України  щодо розгляду заяви про злочин Запрудського І.С.   отриману  Генеральною прокуратурою України 11.04.2011р.  і порушити кримінальну справу  проти  суддю  Катков  І.А. Апеляційного суду Луганської області    за  ст. 364 , 365 , 366 та 367  та 375 Кримінального кодексу України за винесення неправосудної  постанови  від   21 .03.2011р. по справі №33-116/2011р.
4. Вимагаємо   від ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ  , як гаранта  Конституції  України подати до Верховної ради України  законопроекти  та  використати свій   політичний вплив на  більшість у Верховній раді України  і припинити узурпацію влади в Україні :

- шляхом приведення до  норм   ст.3 Конституції України  законодавства України про

 відповідальність  державних органів  за свою діяльність перед людиною ;

- шляхом приведення до  норм   ст.3 та 46 Конституції України про виключно державне пенсійне  та соціальне забезпечення   законодавства України   про  державний Пенсійний фонд України та інші соціальні державні фонди та розмежування  їх   з  не державними Пенсійним фондом   та соціальним  страхуванням  за некомерційними  самоврядними організаціями ;

-  шляхом приведення  до ст.13 Конституції України норм   ст.25  Земельного кодексу України, яким позбавлено   громадян- жителів міст України  так само представників Українського народу ,  права власності на  землю  порівняно з  робітниками сільськогосподарських підприємств  ;

- шляхом приведення у відповідність  до ст. 99 Конституції України  про  грошову одиницю в  Україні-  гривню , законодавства про  надання банківських  кредитів громадянам України;

- шляхом приведення  до норм  ст. 5 , 6 та 69 Конституції України  про виборність представників судової гілки влади України народом України  законодавства України яким було позбавлено  єдине джерело влади -народ права обирати суддів ;

- шляхом приведення  норм  виборчого  законодавства України , а саме : ЗУ « Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», ЗУ " Про вибори народних депутатів України” та ЗУ "Про вибори Президента України” до норм  ст. 38  Конституції України, щодо права вільно  обирати та  бути обраним до органів  державної влади та органів місцевого самоврядування .

 У протилежному випадку  вимагаємо відставки Президента України та Верховної ради України, як політично не спроможних  створити цивілізовані умови ,для своїх роботодавців — народу України.

Закликає народ України виконувати лише ті закони та підзаконні акти, що прийняті з дотриманням Конституції України.
3.       Відновлює активні дії в рамках безстрокової акції протесту, оголошеної 1 лютого 2011 року, до виконання вимог Ультиматуму, про який йдеться вище.
4.       Оголошує про відновлення прямої дії ст. 5 Конституції України в частині здійснення  управління державою безпосередньо народом України. 
5.      Оголошує про започаткування в рамках громадського руху «Вільний простір» Кодексу загальнонаціональної злагоди, підтримки та самозахисту.  Продовжує формувати мережу колективного самозахисту, співпраці та взаємодопомоги.
6.       Крім  того, у зв'язку з тим, що ми на власні очі бачимо, що Майдан Незалежності в Києві не втратив свого функціонального призначення та використовується  за своїм прямим призначенням,  і в зв'язку з тим, що на ньому немає жодних ознак загрози мешканцям міста, а саме - для пересування громадян, вимагаємо від Генеральної Прокуратури України порушити кримінальні справи:
     за ст. 383 КК України за завідомо неправдиве повідомлення про злочин проти тих  посадових осіб  управління з благоустрою Київської міськадміністрації, які подали заяву про" заподіяну шкоду"  Майдану незалежності  мітингуючими підприємцями;
за ст. 384 КК України проти експерта, який провів експертну оцінку "заподіяної шкоди " Майдану Незалежності від акцій протесту підприємців  та  виніс неправдивий висновок  експерта;
за ст. 367 КК України  проти осіб, що порушили кримінальну справу за ст. 194 КК України проти учасників підприємницького майдану на підставі  неправдивого повідомлення про злочин  управління з благоустрою  Київської міськадміністрації та неправдивого висновку  експерта .

Закликаємо всіх, кому на байдужа власна доля у державі Україна, стати учасниками регіональних та загальноукраїнського віче, які ініціює Асамблея та підтримати наше звернення. 

Члени  ГО "Правовий простір” м.Сєвєродонецька  та громадяни   міста Сєвєродонецька і Луганської області

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 674 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]