Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Звернення до райадніністрації від 13.02.2012р.
03.02.2010, 14:28
Сьогодні 13.02.12р. група керівників громадських організацій зустрілися із новопризначеним головою райдержадміністрації (2 місяці працює). Получилася конструктивна розмова. Домовилися про сприяння у вирішенні ряду питань. Відбулася зустріч як підготовка до створення територіальної громади.  Висловили та написали наші вимоги:
Голові райдержадміністрації Тальнівського району
Бардадиму М.Д.


Ми, громадські організації Тальнівського району - Спілка підприємців Тальнівщини, осередок руху «Вільний простір», Тальнівська районна екологічна організація «Зелений світ», Бізнес-інкубатор «Тальнівські ініціативи», осередок Народної Ради України, громадська організація «Самозахист»,  без політичних намірів та без підтримки політиків чи політичних партій, без своїх економічних інтересів та без будь-якого фінансування, а лише за свої внески на основі положень Конституції України, Декларації про суверенітет України здійснюємо діяльність з метою забезпечення кращого життя для населення, дотримання забезпечення стабільного економічного розвитку району та добробуту населення, збереження екології, земельних ресурсів, культурних та історичних пам’яток.  Ми любимо Україну і український  народ  та захищаємо кожного жителя району, який з тих чи інших причин піддався несправедливим та антизаконним утискам.  Ми організовуємо громадськість для досягнення вище вказаних цілей.
Кожен із нас має якусь свою роботу, діяльність, чи відпочивав би на пенсії, але стан справ в місті та селах змушує нас  до громадської активності. Очевидно, що спільними зусиллями представників органів влади та громадських організацій можна краще вирішувати проблеми району.
В усній розмові ми навели багато прикладів порушення законодавства посадовими особами району.
Посадовці утримуються за рахунок податків, згідно службових повноважень та положень зобов’язані забезпечувати процес нормального проживання населення району. Проте, в той час, щоб організовувати таку роботу, деякі із них  займаються справами власного самозбагачення: незаконно прихоплюють собі земельні ділянки, процвітає хабарництво, грубо порушуються тендерні процедури та ін. Відслідковується масовий протекціонізм, лобіювання, придбання за державні кошти матеріальних благ для власних потреб. Лякаючи перевірками, відбуваються незаконні побори в підприємців та окремих осіб пального,  овочів, фруктів, інших продуктів харчування, а то і  грошей для надмірного забезпечення як діяльності своєї служби, так і особистого добробуту. Можна навести ряд прикладів, коли посадовці вимагали для них закупити меблі, будівельні матеріали, виконати ремонтні роботи, виділяти пальне та ін. 
Цілий ряд прикладів можна навести неефективного господарювання, знищення виробничих об’єктів, будівель, відбуваються непрозорі тендери на яких захвачують роботу представники інших районів чи областей.  Цим самим відбувається збільшення безробіття та створення  негативних умов необхідності для  жителів району шукати роботу в інших місцях та закордоном. Знищуються цілі галузі, приклад із комбінатом громадського харчування. Якби громада міста не відстояла, то був би порізаний на металолом Тальнівський цукровий завод так як це злочинним способом знищено було Майданецький цукровий завод,  знищено цілий ряд тваринницьких приміщень.     Послідовно проходить процес знищення населення району.
 Все це антинародна, антиконституційна та в багатьох випадках злочинна діяльність деяких посадових осіб і підкреслюємо – тих осіб, яких ми утримуємо і які, навпаки, повинні забезпечувати нормальне життя тальнівчанам та жителям сіл.
Виходячи з попереднього та у відповідності із ст.5 Конституції України, вимушено виникла необхідність здійснювати постійний громадський контроль за діяльністю посадовців району.
В зв’язку із цим, керуючись законом про громадські організації, положеннями Конституції України, пропонуємо:
1. Щомісячно адміністрації, райраді, міськраді робити звіт про надходження та використання коштів  по всіх статтях бухгалтерського обліку.
2. Всі тендери по оренді земельних ділянок, розподілі ставків, конкурси на заміщення посад, прийняття регуляторних документів організовувати лише відкрито та за участю представників громадських організацій району.
3.  Забезпечити  керівництво району так, щоб зникла можливість отримувати хабарі  в учбових закладах, ДАІ, санстанції, пожежній та всіх інших службах, а також при призначенні на роботу.
4. Забезпечити керівництво підприємствами, орендою земельних ділянок, торгівельними об’єктами переважно жителями району. Взяти за принцип – бере землю в оренду - то щоб на ній жив, сам біля неї працював, та використовував в роботі тих людей, які біля цієї землі проживають як це відбуваються в європейських країнах. Аналогічно по підприємствах та торгівельних об’єктах. Посадові особи районних служб повинні бути виключно жителями району.
5. Виділити кімнату для роботи громадських організацій.

13.02.2012р.
Звернення підписали:

____________________________    Ковальов А.К.

____________________________    Гоцик С.М.

____________________________    Гусєв М.П.

____________________________    Буковський  М.П.

____________________________     Бойченко І.І.

____________________________     Кравчук І.А.
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 986 | Завантажень: 66 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]