Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Рімма Білоцерківська . Звернення до підприємців по Пенсійному фонду.
[ Викачати з сервера (62.0 Kb) ] 06.09.2011, 14:00


 Під час захисту прав підприємців  від поборів Пенсійного фонду ,просто органу нашою метою  було  не дати заробити юристам  для цього і писались алгоритми для зручного користування ,а дати бачення підприємцям  що ми живемо в  безправії , безладі і тотальному порушенні закону і Конституції  і я думаю вони це побачили.
 Але  це безправ'я тільки видається  не подоланним , а на самому ділі  замикається на них самих і ще й на самому вищому рівні .
 Тому після витрати часу  по ПФУ ми нічого не втратили , ми нажили бачення ,що не все так однозначно ,як їм хочеться і не тільки ми можемо бути крайніми.
 Тепер крайній один-ПРЕЗИДЕНТ.
 А коли один крайній , то відповідаю , що  відповідальність  становиться -НЕВІДВОРОТНЬОЮ.
  ІХНЯ система побудована так ,що іноді довгожданий по їх баченню кінець для нас є початком кінця для них.
 У кожному рішенні суду за позовом ПФУ написано ,що " стягнути на користь ПФУ ,,, сумму на рахунок Ощадного банку" , крім того і за Вимогою стягують тудит ж . Тому ,якщо ви подаєте заяву про злочин на Януковича про рахунок в Ощадбанку , то додавайте Вимогу ,чи рішення суду, що є доказом злочину ,а якщо його і виконають то це буде ЗАКІНЧЕННИМ злочином проти вас скоєним Януковичем у 2003р.
 Дайте ім просто довести справу до кінця, при цьому не допомогайте їм , не жалкуйте за 10 відсотків збору до ДВС , бо правда вона дорожче.
 Тому не треба думатти ,що в вас заберуть власніть , не заберуть , бо сумма максимум 1770 грн. не є підставою для продажу вашої власності , крім того прийдеться відповідати навіть за вашу власніть кошти у розмірі 1770 грн.- нинешнему ПРезиденту , а я думаю може і не президенту , бо він не на завжди...
  Я всіх прошу збирати та направляти нам документи про виконання проти вас виконавчого провадження з доказами проплати і ми все це направимо у Раду Європи для позбавлення права головування України в ній та доказів узурпації влади в Україні.
  Крім того метою було дати зрозуміти ,що в тій системі координат ,що нам пропонують -нас просто немає ( це сказав до речі один фермер " що там де вони і їх законодавство ,нас немає") і поки ми не створимо свою власну систему координат на яку виключно народ буде мати вплив ,як у всіх цивілізованих країнах світу так і будемо жити ,як є .
 І на це є свій алгоритм ,який ми і пропонуємо:
1. Є рішення Вініцианської комісії , що Україна , як країна не створена, там написано ,що це не воля народу ,а політичне рішення про утворення України;
2.У  розд..1 "ДЕКЛАРАЦІЇ про державний суверенітет України " написано про  САМОВИЗНАЧЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ
"Українська РСР як суверенна національна держава розвивається в існуючих кордонах на основі здійснення українською нацією свого невід'ємного права на самовизначення.
Українська РСР здійснює захист і охорону національної державності українського народу.
Будь-які насильницькі дії проти національної державності України з боку політичних партій, громадських організацій, інших угруповань чи окремих осіб переслідуються за законом".
 І таким чином політичне рішення ,як вказано у рішенні Веніціанської комісії не проходить , бо самовизначитись може тільки народ, і доречі комусь прийдеться за все відповідати ,коли ми будемо свідомі задавати питання : Де ділись наші заводи ,кошти і т.д.?
3. Самовизначення , народовладдя називайте ,як хочете -це вибудовування держави знизу
- на сам перед  утворення  за статутами ( у якому доречі можна прописати і механізм відзиву і голови територіальної громади і депутатів,  ловите різницю , між тим ,що є тим ,що можемо мати? )ТЕРИТОРІАЛЬНИХ громад  загальними зборами ,чого ніхто ніколи не
робив , а органи місцевого самоврядування ,це  лише виключне  ПРАВО територіальної громади ( ч.1 ст.140 Конституції) . вони можуть бути ,а можуть і не бути ,якщо громада вирішить загальними зборами  ділити власний бюджет , а у нас зараз у відсутність першоджерела територіальних громад  є -літуни голландці - органи місцевого самоврядування ,які  окремо бути не можуть ;
4.як слідство створення за статутами обласних рад  та Верховної ради унітарної республіки України ,як написано в ст.2 та 5  Конституції ,  бо у держави з назвою  просто Україна ( майже  як і Пенсійний фонд, просто орган)-немає Конституції ???
5. тому після Пенсійного майже 5 частина Українців  зрозуміла  , що так ми живемо тому що все віддали з своїх рук ( і державні підприємства ,і Пенсійний фонд УСРС -забезпечений до речі золотом,а ще й  готуємося віддавати  ЗЕМЛЮ- зверніть увагу не товар ,який купив -продав, є вигода - немає  шкоди , а НАЦІОНАЛЬНЕ багатство відповідно до ст.14 Конституції та відповідно до розділу  4 "ДЕКЛАРАЦІЇ про державний суверенітет України "  щодо якої  ,як національного багатсва  тільки "Народ України має виключне право на володіння, користування і розпорядження національним багатством України";
 6.А створення територіальних громад ,це створення нових правоохоронних органів  в які тільки ми будемо брати на роботу і можемо провести люстрацію ( і не брати бувших-що  хапають на вулицях  наших дітей і підкидають ім наркотики, катують  людей у відділках  і т.д.), обрати суддів  відповідно до норм Конституці  ( до речі вони в нас це забрали  в неконституційний спосіб ,як і все інше ) і тільки потім  затвердить  Президент,або подасть на затвердження ВР. Чи є питання ,якими  будуть судді ,якщо ми їх будемо обирати ??? Я думаю питань немає.
 Тому давайте готуватись до інтелектуальної , декларативної, контитуційної революції і змінювати  органи влади в Україні  з УЗУРПОВАНИХ на НАРОДНІ  і тоді Вініціаанська комісія напише "УКРАЇНА-створена" ,а ми з вами будемо жити в контрольованій народом країні і таку ж і залишимо у спадок нашим нащадкам.
 Тим більш ,що вже є приклади -це Черкаси ,де є 17 лигітивних комітетів самоорганізації населення ,які теперішні узурповані органи  влади просто знищує ,і в Полтавській та Запоріжській областях  на Хортиці створені сількі ради знизу і в них передана земля без права продажу ( таким чином люди боронять від рейдерів свою землю) та створені  власні правоохоронні загони .
  А  свідомість наша до цього готова ,бо ми з вами походили по лабіринтам органів влади ,які ми з вами не створювали і це логічно ,що в них для нас немає міста .
  Моя мета і мета моєї команди досягнута ,ви побачили де ми живемо ,а я маю можливість вам говорити ,як це змінити.
   Якби я це говорила рік тому то у вас не було би мотивації ,а зараз вона є. Або ми збудуємо  народну  конституційну державу  ,а на це треба  час ,сили і бажання  ,або будемо жити  в їхній  узурпувавшій наші права ( на що вони дійсно мають право бо справно і наполегливо  її будували 20 років),а ми їм ще й допомагаємо своїми " а що ти зробиш, нічого не вийде, проти держави не попреш".
  Тому ви все вже знаєте ,а  будувати чи ні це ї є наш  свідомий  вибір   на користь їхньої  просто України або власної держави унітарної республіки України за Конституцією і впливом першоджерела влади -НАРОДУ...
 А "Хепі-енд" буде   обов'язково  і він залежить не від них ,а виключно  від НАС .

Заяву про злочин викачай  із сервера
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 1123 | Завантажень: 153 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 007  
0
http://svoboda.zhitomir.ua/headline/pograbovano-pensijnij-fond-ukraїni.html

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]