Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Рімма Білоцерківська. Злочинні дії правоохоронних органів в Луганську.
18.01.2011, 22:21

   Сьогодні уже майже три годин  ,у Запрудського Ігоря, голови профспілки Луганщини ,          м.Луганська  у незаконний спосіб проводиться злочинна перевірка  господарської діяльності  за направленням начальника    Луганського Мв УМВС України в Луганській області  Ковальчука  О.А .

    ОБЕПівці  ведуть себе ,як фашисти , не зважаю чи на те ,що Запрудський І.С. є інвалідом 2 групи і йому на цей момент  стало погано та приїхала  швидка допомога , вони продовжують  проводити виїмку  комп’ютерного процесора разом з ліцензією, яка є в наявності у Запрудського І.С.  на єдиний ліцензійний в Україні продукт «Windows» , на їх думку їм треба злічити  ту програму ,яка знаходиться у комп’ютері з ліцензією ,що є .

      Це дуже схоже на 37 рік, прийшли молодчики ,які навіть не можуть перевірити ,що за програма у комп’ютері і тільки з цих причин  ґрунтуючись виключно  на власному  непрофесіоналізмі  та некомпетентних підозрах  позбавляють підприємця права працювати , тобто займатись законною підприємницькою діяльністю.

   Крім  у приміщенні магазину знаходться 10  представників міліції  , які  забирають товар, а саме: люстри , лампи та лампочки, при цьому нічого не пояснюють.

   До Запрудського  І.С. викликали швидку ,  швидка  хоче його госпіталізувати , але він не може залишити приміщення , так як там орудують злочинці в погонах .

Білоцерківська Р.М. ,голова ГО «Правовий простір» м.Сєвєродонецька , Луганської області.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 1229 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Минус  
0
Действия из категории Луганской братвы, а сколко людей переживают тоже самое. Наезд любой гос-структуры может быть заказан. Людям нужно дава ть большей информации о такого рода действиях привластных, может терпение у народа закончится.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]