Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Рімма Білоцерківська. Заява в районне (міське) управління ПФ про надання копії Статуту та номера рухунків.
[ Викачати з сервера (44.0 Kb) ] 21.01.2011, 01:25

                                                      Начальнику  управління ПФУ в м.______________________

                                                      (на виконання функцій виконавчої дирекції   Пенсійного

                                                      Фонду  та його територіальних управлінь

                                                      відповідно до абз.1 п.12 Прикінцевих положень

                                                       ЗУ «Про загальнообов’язкове  державне пенсійне

                                                        страхування» )                                  

             

                                                               Приватного підприємця

                                                         ________________________________________________________

                                                         ________________________________________________________

                                                         ________________________________________________________

 

 

                                                   Заява

                           про надання офіційної інформації

    

     Пенсійний фонд України  , як державний орган діє відповідно до Указу Президента України від  1 березня 2001 року N 121 «Про Положення про Пенсійний фонд України»  і виконує свої повноваження відповідно до ЗУ «Про збір на загальнообов’язкове пенсійне страхування».

   Крім своїх  повноважень  органу  державної влади встановлених  ЗУ «Про збір на загальнообов’язкове пенсійне страхування» , п.2.1.2. Закону №2181  ,як органу Пенсійного фонду  України управління ПФУ у м. ______________________  виконує    ще й функції виконавчої дирекції Пенсійного фонду та його територіальних управлінь  відповідно до абз.1 п.12 Прикінцевих положень   ЗУ «Про загальнообов’язкове  державне пенсійне  страхування»  , органу, який здійснює керівництво та управління солідарною системою, відповідно до п.1 статті 58. ЗУ «Про збір на загальнообов’язкове пенсійне страхування»., кошти якого не включаються у Державний бюджет України  відповідно до п.2 ст.72  цього ж закону. 

   Відповідно до норм пп.1 п.1 та 2 ст.58 ЗУ «Про загальнообов’язкове  державне пенсійне страхування»  встановлено ,що  статут саме Пенсійного фонду ( не плутати з державним органом Пенсійним фондом України )  містились такі дані  про:

«найменування та місцезнаходження Пенсійного фонду;

напрями діяльності Пенсійного фонду;

права, обов'язки, відповідальність Пенсійного фонду;

органи управління Пенсійним фондом, їхні права, обов'язки і відповідальність;

порядок утворення, функціонування Накопичувального фонду;

порядок прийняття рішень правлінням Пенсійного фонду, перелік питань, рішення з яких приймаються правлінням Пенсійного фонду двома третинами від загальної кількості голосів та більшістю голосів від кожної сторони;

права, обов'язки та відповідальність членів правління Пенсійного фонду, порядок їх призначення або обрання (делегування), підстави і порядок позбавлення їх повноважень та відкликання, у тому числі за рішенням органу державного нагляду;

порядок обрання, повноваження і відповідальність голови правління Пенсійного фонду та його заступників, підстави та порядок позбавлення їх повноважень;

функції виконавчої дирекції Пенсійного фонду та підвідомчих їй територіальних органів;

порядок здійснення правлінням Пенсійного фонду контролю за діяльністю виконавчої дирекції Пенсійного фонду;

джерела формування і напрями використання коштів Пенсійного фонду;

порядок формування та використання резерву коштів Пенсійного фонду і тимчасово вільних коштів;

порядок фінансування витрат, пов'язаних з виконанням функцій виконавчої дирекції Пенсійного фонду, управлінням Пенсійним фондом, розвитком його матеріальної та інформаційної бази;

порядок прийняття в межах компетенції правління та виконавчої дирекції Пенсійного фонду нормативно-правових актів;

порядок внесення змін до статуту Пенсійного фонду;

інші положення, що стосуються діяльності Пенсійного фонду». 

    Виходячи з того ,що п.2 ст.58    ЗУ «Про загальнообов’язкове  державне пенсійне  страхування» передбачено наявність  статуту у Пенсійного фонду , але відповідно до Прикінцевих положень  якого  зупинено дію  п.3 с.58 ЗУ «Про загальнообов’язкове  державне пенсійне  страхування» то такий  Пенсійний фонд не зареєстрований у встановленому законодавству порядку ,як юридична особа , тому немає можливості взагалі   взяти на облік  будь-кого і надати статусу  платника страхових внесків у тому числі і мене особисто відповідно  до п.3 ст.15 ЗУ «Про загальнообов’язкове  державне пенсійне  страхування  .

      Таким чином виконавцем    функцій виконавчої дирекції   Пенсійного  Фонду та його територіальних управлінь  відповідно до абз.1 п.12 Прикінцевих положень   ЗУ «Про загальнообов’язкове  державне пенсійне  страхування» , управлінням ПФУ у м.__________________ не  було юридичної можливості    взяти мене   на облік  саме до  територіального  органу  Пенсійного фонду  у відповідності до п.3 ст.15 ЗУ «Про загальнообов’язкове  державне пенсійне  страхування», тому я не  міг набути   статусу   платника  пенсійних внесків до Пенсійного фонду, який набувається виключно  з дня взяття  платника  на облік  територіальним органом Пенсійного фонду ( не плутати з Пенсійним фондом України ).

     Тому я не  є  платником пенсійних внесків  , які не внесено до спрощеної системи оподаткування, на якій я працюю і сплачую податки згідно із Указом №727 , крім того як власник  майна  на добровільних засадах  я  не здійснював  відрахувань на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування  керуючись своїм правом встановленим   ст. 1 та ст. 16 ЗУ «Про систему оподаткування»  робити такі відрахування у добровільному порядку .

      Відповідно до  п.2 ст.76. ЗУ «Про загальнообов’язкове  державне пенсійне  страхування»  встановлено ,що кошти Пенсійного фонду зараховуються на єдиний рахунок Пенсійного фонду і зберігаються на окремих рахунках територіальних органів Пенсійного фонду в уповноваженому банку.

    З огляду на те ,що управління ПФУ у м.______________________  помилково  звертається до мене ,Як застрахованої особи та надавало   мені розрахунковий рахунок іншого органу,ніж Пенсійний фонд ( п.1 ст.58 та п.2 ст.76 «Про загальнообов’язкове  державне пенсійне  страхування» )  я звертаюсь до   управління ПФУ у м.______________________ не як до органу державної влади ,    а   як  до виконавця    функцій виконавчої дирекції   Пенсійного  Фонду відповідно до абз.1 п.12 Прикінцевих положень   ЗУ «Про загальнообов’язкове  державне пенсійне  страхування, який не є органом державної влади відповідно до п.1 ст.58 ЗУ «Про загальнообов’язкове  державне пенсійне  страхування»  і прошу  надати мені офіційні   відомості ,а саме :

  1. відповідно до норм пп.1 п.1 та 2 ст.58 ЗУ «Про загальнообов’язкове  державне пенсійне страхування»  надати мені  статут саме Пенсійного фонду ( не плутати з державним органом Пенсійним фондом України, який тільки виконує  функції виконавчої дирекції   Пенсійного  Фонду відповідно до абз.1 п.12 Прикінцевих положень   ЗУ «Про загальнообов’язкове  державне пенсійне  страхування );
  2.   відповідно до п.2 ст.76 ЗУ «Про загальнообов’язкове  державне пенсійне страхування»   про номер єдиного рахунку Пенсійного фонду та номер  окремого   рахунку  територіального  Пенсійного фонду  м. ________________________ ( не плутати з державним органом Пенсійним фондом України та управлінням ПФУ у м._________________________ на які зараховуються кошти   при сплаті пенсійних внесків.

 

 

«____»____________ 2011р.                                             ____________

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 807 | Завантажень: 143 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 1
1 oleg_l_777  
0
Отримав таку відповідь,що далі?:Управління Пенсійного фонду України у ---------------- район!, розглянувши Вашу заяву від 26.01.2011 р. про надання офіційної інформації, повідомляє про неможливість її задоволення з наступних підстав:
Відповідно до абзацу 6 пункту 1 розділу XV "Прикінцеві положення" Закону України «Про загальнообов,язкове державне пенсійне страхування» частина 2 статті 58 цього Закону набирає чинності після перетворення Пенсійного фонду України у неприбуткову самоврядну організацію. Згідно пункту 12 розділу XV "Прикінцеві положення" перетворення Пенсійного фонду в неприбуткову самоврядну організацію здійснюється відповідно до окремо прийнятого спеціального закону. На сьогоднішній день такий Закон відсутній. У період до перетворення Пенсійного фонду України в неприбуткову самоврядну організацію він функціонує як центральний орган виконавчої влади на підставі норм Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".
Тобто, на сьогоднішній день діє Пенсійний фонд України та його структурні підрозділи.
Відповідно до пункту 3.1 р. З Порядку узяття на облік та зняття з обліку в органах Пенсійного фонду України юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців як платників страхових внесків, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 10.10.2006 р. № 14-4, що зареєстрована в Міністерстві юстиції України 02.11.2006 р. за № 1184/13058 (діяв на час Вашої державної реєстрації як фізичної особи-підприємця) узяття на облік фізичних осіб-підприємців як платників здійснюється органами Пенсійного фонду України за місцем проживання особи на підставі відомостей з Реєстраційної картки на проведення державної реєстрації фізичної особи-підприємця, наданих державним реєстратором згідно із Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємці не пізніше наступного робочого дня з дня отримання зазначених відомостей органами Пенсійного фонду України. Повідомлення про взяття на облік
надсилається платникам поштою про вручення наступного робочого дня з дня взяття на облік в органі Пенсійного фонду України.
По Вашій справі реєстраційна картка на проведення державної реєстрації фізичної особи підприємця надійшла до управління Пенсійного фонду України ------------- районі 20.08.2007 року. 21 серпня 2007 року на Вашу адресу було направлено повідомлення про взяття на облік фізичної особи-підприємця в Пенсійному фонді України. Таким чином, відповідно до діючого Порядку Вас було поставлено на облік в Пенсійному фонді України платником страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]