Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Рімма Білоцерківська. У пенсійному фонді немає Статуту, а значить і повноважень
[ Викачати з сервера (2.76 Mb) ] 13.03.2011, 00:54
Надійшла відповідь від управління ПФу у м.Рубіжному про те ,що у Пенсійного фонду  дійсно немає статуту, та як слідставо немає повноважень встановлених для виконавчих дирекцій  Пенсійного фонду , функції яких і виконують управління ПФУ у  містах , це перше ,  А друге у них немає рахунків  Пенсійного фонду ,куди законом №1058 передбачено перераховуати  пенсійні внески.
   Таким чином виконавцем    функцій виконавчої дирекції   Пенсійного  Фонду та його територіальних управлінь  відповідно до абз.1 п.12 Прикінцевих положень   ЗУ «Про загальнообов’язкове  державне пенсійне  страхування» , управлінням ПФУ у м. Рубіжному  не  було юридичної можливості    взяти мене   на облік  саме до  територіального  органу  Пенсійного фонду  у відповідності до п.3 ст.15 ЗУ «Про загальнообов’язкове  державне пенсійне  страхування», тому  підприємці міста і не    могли набути   статусу   платників  пенсійних внесків до Пенсійного фонду, який набувається виключно  з дня взяття  платника  на облік  територіальним органом Пенсійного фонду ( не плутати з Пенсійним фондом України ).
     Тому  підприємці не є  платниками пенсійних внесків  ,
      Відповідно до  п.2 ст.76. ЗУ «Про загальнообов’язкове  державне пенсійне  страхування»  встановлено ,що кошти Пенсійного фонду зараховуються на єдиний рахунок Пенсійного фонду і зберігаються на окремих рахунках територіальних органів Пенсійного фонду в уповноваженому банку.
   Застрахованими особами підприємці не є ,рахунку в них немає .
 Так ,що вони від нас ХОЧУТЬ ?

Рімма Білоцерківська  (Додаткові матеріали викачайте із сервера)
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 1296 | Завантажень: 257 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 4.5/8
Всього коментарів: 3
3 007  
0
Если , друзья , копнёте глубже , то заметите , что даже пенсионный фонд Украины не есть Государственным (он орган и не более) как и Национальный Банк Украины , это коорпорации ОПГ , которая присвоила себе слово Государство ! Делайте выводы казаки ! >(Мы в окупации !!!!
http://www.youtube.com/watch?v=6wK89q9_vbk

2 Vital_D  
0
Браво, Рімма!
Красно Вам дякую за нестандартний підхід (неймовірна рідкість в наш час!), що Ви використали в заяві. Завдяки цьому чиновники втрапили в пастку й самі підтвердили, що вони представляють, по суті, "ліву" організацію. biggrin

1 Ирина  
0
Велике Вам спасибі, пані Рімма за ті зусилля, шо ви докладаєте , та нас нас повчаєте. Хай Господь благословляє Ваш дім!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]