Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Рімма Білоцерківська. У громадян немає обовязку допускати до податкових перевірок
02.07.2011, 17:42
Відповідь на листи .
1. Норми п.2 ч.2  Указу Президента України "Про деякі заходи з дерегулювання підприємницької діяльності ", які забороняють   проведення планових виїзних перевірок  за окремими видами зобов'язань перед бюджетами, крім зобов'язань за бюджетними позиками і кредитами, що гарантовані бюджетними коштами, встановленої  діють  і з 01.01.2011р. і до нині, тому за окремим податком єдиним та фіксованим планові перевірки не проводяться;
2.Нормою пункту 1 Розділу  XIX. Прикінцевих положень    Податкового Кодексу  України   вказано ,що ПК України починає діяти з 01.01.2011р. і тому попередні всі норми скасовано цим пунктом, а нові почнуть діяти з 01.01.2012 , за трьома нормами :
- абз.9 ст.1 Встановлення і скасування податків і зборів (обов'язкових платежів) до бюджетів та до державних цільових фондів ЗУ «Про систему оподаткування»;
-пункту 4.1.9 статті 4. Податкового кодексу України т;
- пункту 3 статті 27  Бюджетного кодексу   України .
   Тому в  порушенням регуляторних принципів  прийнятий  ПК України  створив такий законодавчий  вакум  (  а може це дійсно обіцяні Януковичем В.Ф. податкові канікули для підприємців ) , що з 01.01.2011 по 01.01.2012р.  старі норми вже не діють ,а нові будуть діяти тільки з 01.01.2012р. і тому у громадян немає обовязку допускати до податкових перевірок ,якщо вони скористаються моїми порадами , тим більш ,що є таке право. А до суду  підприємцю ходити не треба , хай ходять чиновники щоби довести  законність перевірки , а якщо перевірку намагаються провести у приватній власності ( а це в нашій країні в більшості випадків саме так ), то треба ще вимагати  за правом наданим ст.41 Конституції України  вмотивоване рішення суду , яке би дозволяло чиновнику зайти у приватну власніть .
   І такі дії підприємців  виключно за законом приведуть "під монастир" чиновників бо нікому буде викручувати руки та наповнювати бюджет і тоді може їх трошечки скоротять.
    А   свавілля з боку посадовців завжди можна зупинити визвавши по  мобільному тел. 102 міліцію  ( це для того ,щоби потім  отримавши роздруківку  від оператора про ваше звернення по тел. 102 до міліції була можливість притягнути до відповідальності міліцію ,якщо не приїде та  не зафіксувавши такі дії ,або вчинить ,ще якість  протиправні дії ) з  заявою про злочин про перевищення повноваженнь,перешкоджання законній підприємницькій діяльності  ( Увага ! обовязково отримати у міліції талон-повідомлення реєстрації в журналі заяв про злочини ,що вчинені ,або готуються ( скорочено ЖРЗПЗ)  і  обовязково додати до заяви про злочин копію повідомлення ,або направлення на перевірку з вашими аргументами про  не допуск  до перевірки )і тоді міліціянти ,якщо і хотіли би допомогти чиновникам , вимушені будуть розглядати вашу заяву .І повірьте , з практики  свавілля завжди  зупиняється.
   Не треба робити ,як говорить Ліна Костенко з українців меньшовартностних, вони добре можуть впоратись з своїми проблемами самі  без допомоги юристів ,якщо захочуть себе зазистити.
   А від мене  підприємцям  одна лише порада фіксувати всима можливими способами та засобами  протиправні дії :   і звененнями за тел. 102 , і до прокуратури ,і до Президента та ВР України, викидати інформацію на всі можливі соціальні мережі та інформаційні  видання ,  і. т.д. чиновники дуже бояться  фіксування їх дій  та розголосу .
Рімма Білоцерківська
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 1026 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]