Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Рімма Білоцерківська. Що робити, коли не видають свідоцтва чи патенту
[ Викачати з сервера (16.8 Kb) ] 15.12.2010, 05:46

Рімма Білоцерківська. Що робити, коли не видають свідоцтва чи патенту

До мене багато підпримців звертаються з запитанням ,що робити ,нам не видають патенти про сплату єдиного продатку , або свідотво про сплату єдиного податку ?

Законодавством України встановлено ,що оплата патенту та свідоцтва є єдиною вимогою для його видачі і якщо Вам його не дали то це грабіж серед білого дня та одне і теж ,якщо ви за щось інше заплатили ,а Вам не дали . Я думаю в магазині у Вас не булоби сумніву , що треба вимагати.
Щодо пенсійних внесків їх контролює виключно ПФУ, якщо податковий інспектор перевищує свої повноваження і вимагає довідки з ПФУ то його треба повідомити ,що це злочин проти ВАС, щодо незаконної протидії законній підприємницькій діяльності ,якщо це не приведе до тями інспектора майте при собі два аркуші паперу і напишіть скаргу начальнику ДПІ на інспектора , про те ,що Вами оплачено патент, свідоцтво,а інспектор перевищує свої повноваження і відмовляється видати та просити відновити Ваше право на отримання Вашого документа оплаченого по квитанцїї№__ від _______ та вжити заходів дисциплінарного стягнення до інспектора та не забудьте в скарзі вказати Ваш мобільний телефон. Зареєструйте у ДПІ з № вхідним та підписом особи ,що прийняла скаргу та проконтролюйте ,щоби Вам поставимли синенький штамп. І чекайте. Вам точно перетелефонують , ви не встигнете дійти до дому і скажуть - "ідіть заберіть".
Доречі у Сєвєродонецьку такої дурі немає , бо дуже багато грамотних підприємців , тому приєднуйтесь.
Рімма Білоцерківська , голова ГО "Правовий простір " м.Сєвєродонецька ,Луганської області.

 І ще, один аргумент у прикріпленому файлі від ДПА України. (Викачайте із сервера)

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 776 | Завантажень: 126 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]